10 files
1.65K links
Channel of basketball club Zaporizhzhia (Ukraine)
🥇 Дніпро – чемпіон України сезону 2023/24

Дніпряни перемогли Рівне на їхньому майданчику та вдруге в своїй історії стали володарями золотих медалей Чемпіонату України 🏆

#граємозавдякизсу
💥 Зіграно вирішальні серії плей-оф Суперліги Favbet в сезоні 2023/24, за підсумком яких Дніпро став новим чемпіоном України, БК Рівне вже в дебютному сезоні в елітному дивізіоні завоював срібло, а Київ-Баскет отримав комплект бронзових медалей 🥉

До вашої уваги топ-10 моментів медальних серії 👀

🏆 🏀 Завершився баскетбольний сезон

БК "Запоріжжя" гідно проявив себе у чемпіонаті Суперліги Favbet, посівши 5 місце. Дякуємо за сезон командо! 👏🏻

🥇Чемпіоном України став "Дніпро"
🥈Срібло завоювали баскетболісти "Рівного"
🥉Бронзу виграв "Київ-Баскет"

Дякуємо Збройним силам України та усім підрозділам і формуванням, які боронять рубежі нашої держави, за що їм величезний уклін та подяка 🙏🏻

Віримо в Україну! Віримо в ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦
Привітали наших чемпіонок🥇

Вихованки "ЗОДЮСШ" ЗОР стали чемпіонками України ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років народження 👏🏻
Сьогодні дівчат офіційно вшанували у Запоріжжі 🫶🏻

Це вперше в історії дівоча баскетбольна команда із Запоріжжя виборола чемпіонський титул Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги 🏆
За підсумком сезону Суперліги було роздано десять індивідуальних нагород, а також визначено першу символічну збірну Суперліги.

В минулому пості ми вже опублікували першу символічну пятірку Суперліги, тепер до вашої уваги друга символічна збірна сезону👀
🏀 Минув сезон чоловічої Суперліги Favbet 2023/24 за підсумком якого чемпіоном вдруге в історії став Дніпро, срібло вже після першого року в елітному дивізіоні завоював БК Рівне, а Київ-Баскет виграв бронзовий комплект нагород.

До вашої уваги топ-10 моментів за підсумком плей-оф чемпіонату 👀
Шановні любителі баскетболу, вітаємо Вас з світлим святом - Воскресінням Христовим!

Як і Христос в своєму житті, наша країна зараз переживає великі потресіння та проходить через тяжкі випробування. Але перемога буде за нами! Все буде Україна 🇺🇦

Дякуємо нашим захисникам за можливість зустріти це світле свято в вільній та незалежній країні🙏
Хлопці, великий поклін вам 🙌

«Христос Воскрес!»
«Воїстину Воскрес!»
⚡️ Позаду залишився сезон чоловічої баскетбольної Суперліги Favbet, за підсумком якого новим чемпіоном України став Дніпро, Рівне вперше в своїй історії став срібним призером, а столичний Київ-Баскет отримав бронзові нагороди.

Продовжуємо підбивати підсумки сезону і на черзі до вашої уваги топ-10 влучань чемпіонату 👀
Вітаємо з 20-річчям Андрія Величка!

Увесь колектив БК "Запоріжжя" висловлює найщиріші вітання з нагоди свята.

У цей день хочеться побажати найскорішої перемоги України, везіння, терпіння, гараздів в усіх справах. Продовжуй працювати над собою, розвивати баскетбольні скіли і нехай кар’єра подарує багато позитивних моментів.

З днем народження! 🎉🏀
⚡️Вже найближчого вікенда стартує новий сезон Молодіжної ліги, в рамках якого візьмуть участь вісім чоловічих команд 🔥

В турнірі Молодіжної ліги візьмуть участь гравці, які добре знайомі більш широкій аудиторії українських фанів завдяки виступам в елітному дивізіоні нашого баскетболу — Суперлізі.

Найбільше представництво гравців Суперліги в команді БК Запоріжжя-ДЮСШ-12, за яку зіграють відразу 7 гравців БК Запоріжжя.

Братимуть участь у Молодіжній лізі і гравці, які в минулому сезоні були одними лідерів своїх клубів в елітному дивізіоні: це основний центровий Політехніки-Галичини Ярослав Карпюк, форвард цієї ж команди Максим Сафонов, звичайно, найкращий молодий гравець чемпіонату Лєв Кошеватський, який був одним з лідерів столичного Київ-Баскета у плей-оф-2024 та інші.

До вашої уваги список гравців Суперліги, які зіграють у сезоні Молодіжної ліги-2024 🔗
⚡️ В Києві відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3. Переможцем турніру стала команда Push Team, яка у фіналі перемогла Self Made Basket 🏆

Push Team без поразок пройшов всю турнірну дистанцію. Чемпіони виграли три матчі в групі, здолавши Прометей, Полтаву та Кривбас, у чвертьфіналі пройшли Рівне, а в півфінальному матчі здолали Київ-Баскет.

🥉 Третє місце посіла команда Київ-Баскет (22:16) 🏀

Переможці турніру отримали призовий чек в розмірі 20 000 грн, Self Made — 15 000 грн, а Київ-Баскет — 7000 грн.

50% призового фонду з фінального етапу чемпіонату України 3х3 підуть на закупівлю важливої автівки для 109 бригади ТРО 106 батальйону, у складі якої на Адвієвському напрямку своєю колишній гравець клубів Суперліги В’ячеслав Богданов.
​​БК Запоріжжя-ДЮСШ-12 перемагає в усіх матчах першого етапу Молодіжної ліги

Запорізький колектив, більшість гравців якого захищає кольори БК Запоріжжя, не мав проблем на першому етапі Молодіжної ліги та переконливо виграв перше місце у своїй групі.

10 травня 2024
КЗ ДОСФКСП ім.С.Бубки vs БК Запоріжжя-ДЮСШ-12 53:139
Андрій Величко набрав 31 очко, Ілля Дмитренко до 25 очок додав 16 підбирань і 6 блок-шотів, а Назар Холод набрав 24 очка, зробив 8 підбирань та 10 передач.

11 травня 2024
БК Запоріжжя-ДЮСШ-12 – Політехнік (Харків) 127:64
Відзначимо потужний матч Іллі Дмитренко (38 очок та 19 підбирань, 6 перехоплень, 6 блок-шотів), Андрія Величко (31 очко та 6 передач) і Назара Холода (18 очок та 12 підбирань).

12 травня 2024
Playmaker м. Київ - БК Запоріжжя-ДЮСШ-12 59:100
В цій грі результативно зіграв квартет гравців стартової пʼятірки: 22 очка + 12 підбирань у Іллі Дмитренка, Андрій Величко записав до активу 20 очок, 7 передач та 5 перехоплень, у Ростислава Кабанова - 19 очок, а у Назара Холода - 18 очок, 13 підбирань, 6 передач та 5 перехоплень.

Нагадаємо, що на чоловічі змагання Молодіжної ліги заявилось 8 команд, які шляхом жеребкування розділені на дві групи. До участі у Молодіжній лізі у чоловіків допускаються гравці 2003-2009 років народження.
На другому етапі, який пройде у форматі Фіналу восьми, зіграють усі заявлені на сезон команди. Чвертьфінальні пари будуть утворені з врахуванням матчів першого етапу.
Фінальний етап сезону Молодіжної ліги заплановано провести з 28 по 30 травня у Києві та Пущі-Водиці за системою плей-оф.

🎉 Найщиріші вітання Антону Буцу 🥳

Колектив БК "Запоріжжя" сердечно вітає центрового команди Антона Буца з днем народження. Бажаємо здоров'я, витримки, натхнення 🤝

Нехай головна мрія та бажання всіх українців якнайшвидше збудеться, щоб ми перемогли у цій війні за нашу незалежність, волю та майбутнє! 🇺🇦