Фан факт: знебол, який я відправляю військовим на фронт, ледве якось допомагає від менструальних болей
Типу окей, я закинулась однією таблеткою замість 10, а більше не ризикну бо ще пожити планувала, але ж ну це піздєц
Типу окей, я закинулась однією таблеткою замість 10, а більше не ризикну бо ще пожити планувала, але ж ну це піздєц
😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢2
Forwarded from гороскоп українською.
чому вам важливіше виглядати сильними, ніж бути чесними?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
І будь-якої миті треба згадувати про оце відео. Бо в мене є вони🥹
❤5
От в такі моменти так і хочеться відповісти «та ти шо»
Насправді дивне відчуття, коли все життя впахуєш заради того, щоб холодна матір видала з себе «пишаюсь», бо ти завжди будеш для неї «недостатньо»
І от нарешті ніби як виходить. І матір пишається мною і навіть знаходить у собі сили написати про це - здавалося б, це ж те, то чого я йшла все життя. Але якось стало вже похуй
Бо оцього «пишаюсь» потребує не доросла Надійка Мандрівна Блискітка, в якої є якісь досягнення, названа сімʼя і досхочу підтримки, ні
Цих слів потребувала Надя - помолодше, не така впевнена і та, що намагалась з усіх сил
І скільки б не отримувала Надійка - у Наді цього не було й не буде
Але дякую мам. Я виросла в чудову людину, таку як хотіла, хоч майже і без твоєї участі
Насправді дивне відчуття, коли все життя впахуєш заради того, щоб холодна матір видала з себе «пишаюсь», бо ти завжди будеш для неї «недостатньо»
І от нарешті ніби як виходить. І матір пишається мною і навіть знаходить у собі сили написати про це - здавалося б, це ж те, то чого я йшла все життя. Але якось стало вже похуй
Бо оцього «пишаюсь» потребує не доросла Надійка Мандрівна Блискітка, в якої є якісь досягнення, названа сімʼя і досхочу підтримки, ні
Цих слів потребувала Надя - помолодше, не така впевнена і та, що намагалась з усіх сил
І скільки б не отримувала Надійка - у Наді цього не було й не буде
Але дякую мам. Я виросла в чудову людину, таку як хотіла, хоч майже і без твоєї участі
💔8❤1
Окей, на часі б зробити ✨хоч шось✨
А тому Дід з помийки перетворюється на щоденник від прокрастинації
✅ поставити прання + запрати плями 7хв42с
✅ помити толчок 2хв45с
✅ віднести чашки з кімнати в мийку 1хв7с 7штук
✅ розкласти висушену білизну 15хв49с
🐀 Далі була прокрастинація
✅ Застелити ліжко 11хв10с
✅ Попіднімати з підлоги все, що мені муляє 8.28 (я не закінчила)
Ну і хвате на сьогодні
Да, спиздити шматок шахеда теж було в планах
А тому Дід з помийки перетворюється на щоденник від прокрастинації
✅ поставити прання + запрати плями 7хв42с
✅ помити толчок 2хв45с
✅ віднести чашки з кімнати в мийку 1хв7с 7штук
✅ розкласти висушену білизну 15хв49с
🐀 Далі була прокрастинація
✅ Застелити ліжко 11хв10с
✅ Попіднімати з підлоги все, що мені муляє 8.28 (я не закінчила)
Ну і хвате на сьогодні
Да, спиздити шматок шахеда теж було в планах
❤10💋1
Forwarded from ZVEDRAS 🇺🇦
11 підписів лишилося для відповідної петиції 👀
Підтримай безготівкову оплату в маршрутках:
https://petition.e-dem.ua/zaporizhzhia/Petition/View/133
Підтримай безготівкову оплату в маршрутках:
https://petition.e-dem.ua/zaporizhzhia/Petition/View/133
Єдина система місцевих петицій
Впровадження безготівкової оплати у маршрутках
Петиція до Запорізької міської ради
❤2
Сьогодні знову рятувала Ясю
У мене зараз є готівка тікі тому що нема грошей на карті, тож давайте захуяримо цю петицію хоча б для нас із Ясею
У мене зараз є готівка тікі тому що нема грошей на карті, тож давайте захуяримо цю петицію хоча б для нас із Ясею
❤2🍓2
Батько подзвонив щоб сказати які в мене гарні вірші
Ого…
Ого…
🤩5❤3
З одної сторони блядський розбійник, з другої блядський рицар. А він як соус в бутерброді
(С)
(С)
🌭5
- я хочу… зробить хуйню малоймовірну
- ну… кидай Д20
- 20
- вона кинула Д20
- ну… кидай Д20
- 20
- вона кинула Д20
🎉4
- його реально відхілити?
- можеш дати йому еліксир
- я можу додати інтелекту в цей еліксир?
- не допоможе
- можеш дати йому еліксир
- я можу додати інтелекту в цей еліксир?
- не допоможе
😁3😭1