Якийсь тіп почав пиздіти на дитину за те що вона їсть попкорн (для протоколу зараз у залі дисципліна моцна)
Таке протівне пиздець
Намагаюсь бути дипломатичною, але хочеться дати по єблу
Таке протівне пиздець
Намагаюсь бути дипломатичною, але хочеться дати по єблу
❤8
Я дивлюсь налєво - 67, дивлюсь направо - 69
(С) Тимурчік
(С) Тимурчік
❤3
Forwarded from меланхолійний стендап (нічка)
Я не проти сонечок, але не на моєму обличчі
Камон, а що поганого...
Камон, а що поганого...
❤3
Фан факт: знебол, який я відправляю військовим на фронт, ледве якось допомагає від менструальних болей
Типу окей, я закинулась однією таблеткою замість 10, а більше не ризикну бо ще пожити планувала, але ж ну це піздєц
Типу окей, я закинулась однією таблеткою замість 10, а більше не ризикну бо ще пожити планувала, але ж ну це піздєц
😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢2
Forwarded from гороскоп українською.
чому вам важливіше виглядати сильними, ніж бути чесними?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
І будь-якої миті треба згадувати про оце відео. Бо в мене є вони🥹
❤5
От в такі моменти так і хочеться відповісти «та ти шо»
Насправді дивне відчуття, коли все життя впахуєш заради того, щоб холодна матір видала з себе «пишаюсь», бо ти завжди будеш для неї «недостатньо»
І от нарешті ніби як виходить. І матір пишається мною і навіть знаходить у собі сили написати про це - здавалося б, це ж те, то чого я йшла все життя. Але якось стало вже похуй
Бо оцього «пишаюсь» потребує не доросла Надійка Мандрівна Блискітка, в якої є якісь досягнення, названа сімʼя і досхочу підтримки, ні
Цих слів потребувала Надя - помолодше, не така впевнена і та, що намагалась з усіх сил
І скільки б не отримувала Надійка - у Наді цього не було й не буде
Але дякую мам. Я виросла в чудову людину, таку як хотіла, хоч майже і без твоєї участі
Насправді дивне відчуття, коли все життя впахуєш заради того, щоб холодна матір видала з себе «пишаюсь», бо ти завжди будеш для неї «недостатньо»
І от нарешті ніби як виходить. І матір пишається мною і навіть знаходить у собі сили написати про це - здавалося б, це ж те, то чого я йшла все життя. Але якось стало вже похуй
Бо оцього «пишаюсь» потребує не доросла Надійка Мандрівна Блискітка, в якої є якісь досягнення, названа сімʼя і досхочу підтримки, ні
Цих слів потребувала Надя - помолодше, не така впевнена і та, що намагалась з усіх сил
І скільки б не отримувала Надійка - у Наді цього не було й не буде
Але дякую мам. Я виросла в чудову людину, таку як хотіла, хоч майже і без твоєї участі
💔8❤1
Окей, на часі б зробити ✨хоч шось✨
А тому Дід з помийки перетворюється на щоденник від прокрастинації
✅ поставити прання + запрати плями 7хв42с
✅ помити толчок 2хв45с
✅ віднести чашки з кімнати в мийку 1хв7с 7штук
✅ розкласти висушену білизну 15хв49с
🐀 Далі була прокрастинація
✅ Застелити ліжко 11хв10с
✅ Попіднімати з підлоги все, що мені муляє 8.28 (я не закінчила)
Ну і хвате на сьогодні
Да, спиздити шматок шахеда теж було в планах
А тому Дід з помийки перетворюється на щоденник від прокрастинації
✅ поставити прання + запрати плями 7хв42с
✅ помити толчок 2хв45с
✅ віднести чашки з кімнати в мийку 1хв7с 7штук
✅ розкласти висушену білизну 15хв49с
🐀 Далі була прокрастинація
✅ Застелити ліжко 11хв10с
✅ Попіднімати з підлоги все, що мені муляє 8.28 (я не закінчила)
Ну і хвате на сьогодні
Да, спиздити шматок шахеда теж було в планах
❤10💋1