Дід з помийки (трушний)
67 subscribers
10.2K photos
623 videos
17 files
647 links
Мандрую світами з блискітками на щоках і жартами про пісюни
Download Telegram
Якийсь тіп почав пиздіти на дитину за те що вона їсть попкорн (для протоколу зараз у залі дисципліна моцна)
Таке протівне пиздець
Намагаюсь бути дипломатичною, але хочеться дати по єблу
8
- а ти не охрєнєл?
- так точно
3
Я дивлюсь налєво - 67, дивлюсь направо - 69
(С) Тимурчік
3
- у когось день народження?
- ні, ми просто існуємо
2
ШО ТИ В ПОМИЙКУ ХОЧЕШ ЗАНЕСТИ?
(С) Русік
1
Forwarded from меланхолійний стендап (нічка)
Я не проти сонечок, але не на моєму обличчі

Камон, а що поганого...
3
Хтось на мені вже вмер. А хтось вбився
(С) Надійка
1
Фан факт: знебол, який я відправляю військовим на фронт, ледве якось допомагає від менструальних болей
Типу окей, я закинулась однією таблеткою замість 10, а більше не ризикну бо ще пожити планувала, але ж ну це піздєц
😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢2
Отето от мінуснули так шо в мене хата затрусилась? Ого
2
Forwarded from 𐌿уᥰᥴя 🌼🍄
Ойййй 🥰🥰🥰
❤‍🔥6🥰1
Блять можна ненада отета от
♒️ водолій

чому вам важливіше виглядати сильними, ніж бути чесними?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
Шось не спиться мені. Класний був день. Теплий. Емоційний
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
І будь-якої миті треба згадувати про оце відео. Бо в мене є вони🥹
5
Вони❤️‍🔥
❤‍🔥61
От в такі моменти так і хочеться відповісти «та ти шо»

Насправді дивне відчуття, коли все життя впахуєш заради того, щоб холодна матір видала з себе «пишаюсь», бо ти завжди будеш для неї «недостатньо»

І от нарешті ніби як виходить. І матір пишається мною і навіть знаходить у собі сили написати про це - здавалося б, це ж те, то чого я йшла все життя. Але якось стало вже похуй

Бо оцього «пишаюсь» потребує не доросла Надійка Мандрівна Блискітка, в якої є якісь досягнення, названа сімʼя і досхочу підтримки, ні
Цих слів потребувала Надя - помолодше, не така впевнена і та, що намагалась з усіх сил

І скільки б не отримувала Надійка - у Наді цього не було й не буде

Але дякую мам. Я виросла в чудову людину, таку як хотіла, хоч майже і без твоєї участі
💔81
русня - хуйня
2😁1
Все шо криво лежить буде спіжджено
😱10💋1
Окей, на часі б зробити хоч шось
А тому Дід з помийки перетворюється на щоденник від прокрастинації
поставити прання + запрати плями 7хв42с
помити толчок 2хв45с
віднести чашки з кімнати в мийку 1хв7с 7штук
розкласти висушену білизну 15хв49с
🐀 Далі була прокрастинація
Застелити ліжко 11хв10с
Попіднімати з підлоги все, що мені муляє 8.28 (я не закінчила)
Ну і хвате на сьогодні

Да, спиздити шматок шахеда теж було в планах
10💋1
Почав боліти поперек
Тиць пиздиць
💔4