983 photos
148 videos
5.04K links
Найактуальніші та найважливіші новини українського спорту від Суспільного
⚽️ «Динамо» обіграло «Рейнджерс» у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів – 2:0. За сумою двох матчів українська команда виграла 3:1.

У плейоф кваліфікації за вихід в основний раунд Ліги чемпіонів «Динамо» зіграє проти австрійського «РБ Зельцбурга».
🏆 «Реал» – володар Суперкубку УЄФА з футболу. У матчі за трофей іспанська команда обіграла «Аталанту» з рахунком 2:0, один з голів забив Кіліан Мбаппе.

Український воротар Андрій Лунін провів увесь матч на лаві запасних.
⚽️ «Кривбас» програв у другому матчі кваліфікації Ліги Європи – 0:1, і 1:3 за сумою двох матчів проти чеської «Вікторії».

Український клуб продовжить виступи у єврокубках у Лізі конференцій.
Шаблю дворазової олімпійської чемпіонки Ольги Харлан продали на аукціоні, організованому благодійним фондом Сергія Притули, за десять мільйонів гривень.

Усі гроші спрямують на закупівлю автоматизованих турелей «ШаБля» для піхоти, повідомив Сергій Притула.

🥊 Бій-реванш між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі відбудеться 21 грудня 2024 року, знову в Саудівській Аравії. Дату та місце підтвердив Туркі Аль аш-Шейх.

На кону бою не стоятиме звання абсолютного чемпіона світу, адже Усик звільнив один з поясів.
⚽️ Три українські футболісти в стартовому складі розпочнуть сезон чемпіонату Англії з футболу: Олександр Зінченко («Арсенал»), Ілля Забарний («Борнмут») та Віталій Миколенко («Евертон») з перших хвилин гратимуть у стартових матчах АПЛ.
⚽️ Три українці зіграли у першому турі сезону чемпіонату Англії з футболу:

◾️ Олександр Зінченко відіграв 69 хвилин за «Арсенал», його команда перемогла 2:0 «Вулвергемптон».

◾️ Ілля Забарний зіграв повний матч за «Борнмут» проти «Ноттінгем Форест» (1:1), а Віталій Миколенко – за «Евертон» проти «Брайтона» (0:3).
⚽️ Руслан Маліновський відіграв 71 хвилину за «Дженоа» проти «Інтера» у першому турі чемпіонату Італії з футболу. Матч завершився з рахунком 2:2, українець гольовими діями не відзначився.
⚽️ Одразу сім команд мають по 6 очок у турнірній таблиці УПЛ після трьох турів. Очолює таблицю «Олександрія», яка випереджає решту клубів завдяки кращому показнику особистих зустрічей.

4-й тур УПЛ відбудеться у період з 24 до 26 серпня.
⚽️ Артем Довбик дебютує у стартовому складі «Роми»: зіграє з перших хвилин у матчі чемпіонату Італії проти «Кальярі».

Початок матчу «Роми» проти «Кальярі» о 21:45 за київським часом.
⚽️ Артем Довбик вийшов у старті «Роми» проти «Кальярі» у чемпіонаті Італії та провів на полі майже увесь матч: його замінили на 90-й хвилині. Перший поєдинок у сезоні римляни закінчили нічиєю 0:0.

У дебютному матчі за «Рому» Довбик завдав трьох ударів по воротах, один з них – у перекладину.
⛷️ Україна назвала склад на літній чемпіонат світу з біатлону. До заявки команди потрапили 28 спортсменів, серед них – усі лідери збірної (крім Ірини Петренко, яка зламала ногу на тренуванні).

Літній чемпіонат світу відбуватиметься з 22 до 25 серпня, пряма трансляція гонок серед дорослих – на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.
⚽️ Голкіпер Мануель Ноєр завершив кар'єру у збірній Німеччині з футболу. Про це голкіпер повідомив у зверненні на своїй сторінці в Instagram.

Ноєр виступав за Німеччину впродовж 15 років, входить до топ-5 списку рекордсменів за кількістю матчів за національну команду (124). Разом зі збірною став чемпіоном світу у 2014 році.
Чим закінчиться перший матч "Динамо" та "Зальцбурга" у плейоф раунді відбору Ліги чемпіонів? (початок о 22:00)
Перемога "Зальцбурга"
⚽️ «Динамо» програло перший матч «Зальцбургу» (0:2) у плейоф раунді відбору Ліги чемпіонів.

Матч-відповідь «Динамо» проти «Зальцбурга» відбудеться 27 серпня. У разі поразки кияни продовжать виступи у груповому раунді Ліги Європи.
⚽️ Україна U21 назвала склад на вересневі матчі відбору до Євро-2025 проти Сербії та Північної Ірландії. До нього увійшли 24 футболісти, серед них — представники складу олімпійської збірної України на Ігри у Парижі.

Перед матчами проти Сербії та Північної Ірландії Україна йде лідером групи, має 18 очок за підсумками шести ігор.
Українці двічі фінішували у топ-6 юніорських гонок на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Серед жінок найкращий результат показала Вікторія Хвостенко (п'яте місце), серед чоловіків – Віталій Мандзин (шосте).

Літній чемпіонат світу з біатлону продовжиться у п'ятницю, 23 серпня, кваліфікацією та фіналами суперспринтів серед чоловіків та жінок. Дивіться пряму трансляцію фіналів суперспринтів на сайті Суспільне Спорт.
🎾 Україна встановила національний рекорд за представництвом на US Open. В основній сітці турніру Україну представлять сім тенісисток, останньою стала Юлія Стародубцева, яка подолала три раунди кваліфікації.

Основна сітка US Open-2024 стартує 26 серпня.
Ярослава Магучіх – переможниця етапу Діамантової ліги у Лозанні. Змагання вона завершила з результатом 1.99 м, ще одна українка, Ірина Геращенко, стала п'ятою.

Для Магучіх та Геращенко це був перший старт після медального виступу на Олімпійських іграх у Парижі.