944 photos
144 videos
4.79K links
Найактуальніші та найважливіші новини українського спорту від Суспільного
⚽️ «Кривбас» зазнав поразки від «Бетіса» у першому матчі плейоф раунду кваліфікації Ліги конференцій з рахунком 0:2.

Матч-відповідь між «Кривбасом» та «Бетісом» відбудеться 29 серпня в Іспанії. Якщо криворіжці програють протистояння, то завершать виступи у єврокубках.
⚽️ Михайло Мудрик провів перший офіційний матч у сезоні за «Челсі». Разом із командою українець переміг «Серветт» (2:0) у плейоф раунді Ліги конференцій.

Мудрик провів на полі всі 90 хвилин. Це його перший повний матч за «Челсі» за п'ять місяців.
Збірна України визначилася зі складом на Паралімпійські ігри-2024. До нього увійшли 140 спортсменів, перелік параатлетів повідомив для Суспільне Спорт Національний паралімпійський комітет.

Літні Паралімпійські ігри-2024 відбудуться з 28 серпня до 8 вересня.

Фінал суперспринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону відбудеться о 15:45. Пряма трансляція – на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Три українці відібралися до фіналу чоловічого суперспринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону за результатами кваліфікації. Найкращий результат продемонстрував Дмитро Підручний, також у фіналі виступлять Артем Тищенко та Антон Дудченко. Фінал суперспринту…
Українські біатлоністи стартують у фіналі суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2024! Участь у гонці візьмуть Дмитро Підручний, Артем Тищенко та Антон Дудченко.

Початок гонки – о 15:45. Пряма трансляція – на сайті та телеканалі Суспільне Спорт тут.
🥇🥈 Україна здобула подвійний подіум у чоловічому суперспринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону! Дмитро Підручний став переможцем гонки, а Артем Тищенко – срібним призером.
Анна Кривонос, Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина відібралися до фіналу жіночого суперспринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону за результатами кваліфікації. Натомість не виступить у ньому Юлія Джима, яка посіла 10-те місце у своїй частині кваліфікації.…
Українські біатлоністки стартують у фіналі суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2024! Участь у гонці візьмуть Христина Дмитренко, Анна Кривонос та Анастасія Меркушина

Пряма трансляція гонки ЗАРАЗ – на сайті та телеканалі Суспільне Спорт тут.
Христина Дмитренко – сьома у жіночому суперспринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Ще дві українки, Анна Кривонос та Анастасія Меркушина, фінішували на 18-му та 19-му місцях відповідно.

Літній чемпіонат світу з біатлону продовжиться спринтерськими гонками у суботу, 24 серпня. Пряма трансляція гонок – на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.
💙💛 Україна відзначає 33-тю річницю Незалежності! Підтримувати, єднатися, допомагати, перемагати, плекати цінне й памʼятати, що у кожній нашій дії — сила!

Суспільне разом із художницею Аліною Гаєвою вітає українців із Днем незалежності.
Віталій Мандзин – чемпіон світу з літнього біатлону у спринті серед юніорів. Дистанцію український біатлоніст пройшов без хиб та випередив найближчого переслідувача з Норвегії Гаварда Тостеруда на 41 секунду.

Це друге «золото» України на літньому чемпіонаті світу з біатлону, загалом у «синьо-жовтих» вже три медалі на турнірі.

У передостанній день літнього чемпіонату світу з біатлону відбудуться ще три гонки (трансляція – на сайті та телеканалі Суспільне Спорт):

▪️ 12:15. Спринт, юніорки
▪️ 14:45. Спринт, чоловіки
▪️ 17:00. Спринт, жінки
Олександра Усика та Ольгу Харлан нагородили Орденом Свободи з нагоди Дня Незалежності України. Нагороди вручив президент України Володимир Зеленський.

Орден Свободи в історії України серед представників спорту також отримували ексчемпіон світу з боксу Володимир Кличко (2017 рік) та багаторазовий чемпіон світу зі стрибків із жердиною Сергій Бубка (2021).
Україна здобула подвійний подіум у спринті юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону! Вікторія Хвостенко стала срібною призеркою, а Олена Городна – бронзовою.

В України вже п'ять медалей на літньому чемпіонаті світу з біатлону.
⚽️ «Шахтар» зазнав поразки від «Олександрії» (3:4) у четвертому турі УПЛ. Донецька команда вигравала 2:0, але у підсумку зазнала другої поразки у сезоні.

4 пропущені м'ячі від «Олександрії» – повторення антирекорду для «Шахтаря» на рівні чемпіонату України з футболу.
Артем Тищенко – дев'ятий у чоловічому спринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Дмитро Підручний після перемоги у суперспринті посів 29-те місце, зробивши три хиби на першій стрільбі.

Останньою чоловічою гонкою літнього чемпіонату світу з біатлону стане масстарт (відбудеться у неділю, 25 серпня).
Христина Дмитренко – 14-та у жіночому спринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Ще дві українки, Надія Бєлкіна та Анна Кривонос, посіли 25-те та 29-те місця відповідно.

Масстарти на літньому чемпіонаті світу з біатлону відбудуться у неділю, 25 серпня. Пряма трансляція гонок на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.
Боксер Олександр Усик подарував президентові Зеленському свій пояс чемпіона світу у важкій вазі за версією WBC.

Сьогодні президент нагородив Усика орденом Свободи з нагоди Дня Незалежності України.

Відео: Telegram/Zelenskiy / Official
🎖 Президент України Володимир Зеленський нагородив медалістів Олімпійських ігор-2024 та їхніх тренерів державними нагородами. Зокрема орден Ярослава Мудрого ІV ступеня отримав олімпійський чемпіон Парижа Олександр Хижняк, а Ярославу Магучіх нагородили орденом княгині Ольги І ступеня.

Повний перелік спортсменів та тренерів, які отримали державні нагороди – дивіться тут.
⚽️ Олександр Зінченко просидів увесь матч «Арсеналу» проти «Астон Вілли» у запасі. Лондонська команда перемогла з рахунком 2:0 у другому турі АПЛ.

Наступний матч «Арсенал» Зінченка зіграє 31 серпня проти «Брайтона», після двох турів у команди шість очок.