812 photos
129 videos
4.24K links
Найактуальніші та найважливіші новини українського спорту від Суспільного
⚽️ «Реал» – другий фіналіст сезону Ліги чемпіонів з футболу. У півфіналі мадридська команда здобула вольову перемогу над «Баварією» – 2:1 (4:3 за сумою двох матчів). Андрій Лунін здійснив чотири сейви у грі.

Для «Реала» це шостий фінал Ліги чемпіонів за останні 10 років. Матч за титул мадридці проведуть проти «Боруссії» Дортмунд 1 червня на «Вемблі».
Please open Telegram to view this post
🚣‍♀️ Україна здобула сьому ліцензію на Олімпіаду-2024 у веслуванні на байдарках і каное. Перепустку виборола Марія Повх у байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів (ліцензія є неіменною).

В України вже 97 перепусток на Олімпійські ігри у Парижі.
⚽️ Україна розпочала третій матч на чемпіонаті Європи з сокки: грає проти Албанії!

Пряма трансляція матчу Україна – Албанія на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.
⚽️ Україна мінімально обіграла Албанію (1:0) у третьому матчі Євро-2024 з сокки. Єдиний гол українці забили у середині другого тайму.

В України 7 очок після трьох матчів на Євро з сокки. Заключний поєдинок групового етапу українці проведуть у п'ятницю, 10 травня, проти Франції.

Пряма трансляція усіх матчів України та стадії плей-оф наживо на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.
⚽️ Україна достроково вийшла у плей-оф на Євро-2024 з сокки. Сталося це після перемоги Сербії над Литвою (4:3).

В України 7 очок та перше місце в групі чемпіонату Європи з сокки. Вона не фінішує нижче третього місця, яке є прохідним.

1. Україна – 7 очок (3 матчі), 7:5
2. Литва – 4 (3), 10:8
3. Сербія – 3 (2), 6:6
4. Албанія – 1 (2), 0:1
5. Франція – 1 (2), 1:4

Заключний поєдинок групового етапу українці проведуть у п'ятницю, 10 травня, проти Франції.

⚽️ Визначилися фіналісти єврокубкових турнірів у Лізі Європи та Лізі конференцій:

▪️ У Лізі Європи між собою зіграють 🇮🇹 «Аталанта» та 🇩🇪 «Баєр». Для італійської команди це перший в історії фінал єврокубку.

▪️ У Лізі конференцій за трофей гратимуть 🇮🇹 «Фіорентина» та 🇬🇷 «Олімпіакос». Італійська команда вдруге поспіль гратиме у фіналі турніру, для грецької він стане дебютним.

Фінал Ліги Європи відбудеться 22 травня, матч за трофей у Лізі конференцій – 29 травня.
⚽️ «Інгулець» – друга команда Першої ліги, що здобула путівку в УПЛ. Сталося це за два тури до кінця чемпіонату («Інгулець» не фінішує нижче другого місця).

Ще два учасники УПЛ на наступний сезон визначаться через перехідні матчі. У них зіграють 13-14 команди УПЛ та 3-4 місця Першої ліги.
🎾 Три українські тенісистки пройшли у третє коло турніру WTA 1000 у Римі:

▪️ Даяна Ястремська відіграла два матчболи та обіграла німкеню Лауру Зігемунд. Матч тривав 2:50 годин, Ястремська повторила особистий рекорд на турнірі WTA у Римі.

▪️ Ангеліна Калініна пройшла іншу українку, Лесю Цуренко. Матч тривав лише 16 хвилин, Цуренко за рахунку 2:0 знялася через проблеми зі здоров'ям.

▪️ Еліна Світоліна розгромила італійку Сару Еррані (6:0, 6:2). Українка – 2-разова чемпіонка турніру у Римі, вигравала його у 2017 та 2018 роках.
🥈 Україна здобула першу медаль у сезоні Діамантової ліги. Ірина Геращенко стала срібною призеркою змагань зі стрибків у висоту на етапі у Досі.

Геращенко завершила виступи з результатом 1.91 метри. Ще одна українка, Юлія Левченко, посіла восьме місце (1.84 м).
⚽️ Віктор Циганков та Артем Довбик потрапили до стартового складу «Жирони» на матч чемпіонату Іспанії проти «Алавеса».

Початок матчу «Алавес» - «Жирона» о 22:00 за київським часом.
⚽️ Віктор Циганков віддав результативну передачу за «Жирону» у матчі проти «Алавеса»! На четвертій хвилині поєдинку українець виконав подачу на захисника Еріка Гарсію, який відкрив рахунок - 1:0!

Це п'ятий асист Циганкова у сезоні 2023/24 за «Жирону».
⚽️ Другий український асист у матчі «Жирони» проти «Алавеса»: Артем Довбик п'ятою віддав результативний пас на Янгеля Ерреру!

У матчі «Алавес» - «Жирона» закінчується перший тайм, рахунок 1:2. Обидва асисти виконали українці Циганков та Довбик.
⚽️ Україна грає останній матч у групі Євро-2024 з сокки! У грі проти Франції українці поборються за перше місце в групі.

Пряма трансляція матчу Україна – Франція на сайті Суспільне Спорт.
⚽️ Україна грає останній матч у групі Євро-2024 з сокки! У грі проти Франції українці поборються за перше місце в групі. Пряма трансляція матчу Україна – Франція на сайті Суспільне Спорт.
Україна мінімально обіграла Францію (1:0) та посіла перше місце в групі Євро-2024 з сокки.

В 1/8 фіналу Україна зіграє проти Німеччини. Матч цієї стадії українці проведуть у суботу, 11 травня, о 14:15. У разі перемоги Україна гратиме в 1/4 фіналу о 20:45, теж в суботу.

⚽️ Другий український асист у матчі «Жирони» проти «Алавеса»: Артем Довбик п'ятою віддав результативний пас на Янгеля Ерреру! У матчі «Алавес» - «Жирона» закінчується перший тайм, рахунок 1:2. Обидва асисти виконали українці Циганков та Довбик.
⚽️ Віктор Циганков та Артем Довбик оформили по результативній передачі у матчі чемпіонату Іспанії проти «Алавеса». Поєдинок закінчився внічию 2:2, «Жирона» пропустила на останніх хвилинах.

Це сьомий матч у сезоні чемпіонату Іспанії, в якому Циганков та Довбик зробили по результативній дії за «Жирону». Востаннє це сталося ще у січні.
⚽️ Як закінчиться «українське класичне» між «Шахтарем» та «Динамо»? Початок гри о 18:00.

У разі перемоги, «Шахтар» достроково стане чемпіоном України. Ситуація в таблиці: «Шахтар» випереджає «Динамо» на 4 очки за 3 тури до кінця сезону.