939 photos
142 videos
4.77K links
Найактуальніші та найважливіші новини українського спорту від Суспільного
🇺🇦 Україна U19 стартувала з перемоги над Хорватією на юніорському Євро-2022 з футзалу!

Після першого тайму Україна програвала 1:4, але зрештою перемогла 6:4!

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор юніорського Євро з футзалу в Україні. Прямі трансляція дивіться тут.
🇺🇦Жіноча збірна України з волейболу перемогла Португалію (3:0) і достроково вийшла до фінальної частини Євро-2023. Після чотирьох турів Україна має чотири перемоги і вже не фінішує нижче другого місця у групі.
🇺🇦 Збірна України з футболу оголосила склад на вересневі матчі Ліги Націй. У заявку потрапили 24 футболісти, ще шестеро – у резервному списку.
🇺🇦 Україна U19 виграла другий поспіль матч (5:2) на юнацькому Євро-2022 з футзалу та наблизилася до виходу у плей-оф турніру! Для цього потрібна перемога Іспанії U19 в іншому матчі групи над Хорватією U19 (початок — о 22:00).

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського Євро з футзалу в Україні. Прямі трансляції дивіться тут.
🇺🇦Україна розгромила Нідерланди (3:0) і уперше в історії зіграє у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу!

У чвертьфіналі збірна України зіграє проти господарів турніру — Словенії. Матч відбудеться у середу, 7 вересня, о 22:00.
🏐 Матч Україна – Словенія в 1/4 фіналу чемпіонату світу з волейболу відбудеться в середу, 7 вересня, о 22:00 за київським часом!

Пряма трансляція – на Суспільне Спорт (сайт та Youtube).
🇺🇦Україна здобула третю поспіль перемогу на старті Євробаскету-2022. У третьому турі Україна обіграла господарів змагань, збірну Італії – 84:73.

Ця перемога гарантує Україні достроковий вихід у плей-оф Євробаскетболу-2022!
🇺🇦 Збірна України з волейболу здобула найбільшу перемогу в історії та вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу! У матчі 1/8 фіналу Україна розгромила Нідерланди, а після гри волейболісти не стримували емоцій.

Як проходив матч у Любляні, усі емоції гри, коментарі гравців, тренера та фанатів, що добиралися на гру більше доби, дивіться у репортажі зі Словенії: https://youtu.be/03wyo0fs3JI
🏀Україна зазнала першої поразки на чемпіонаті Європи-2022 з баскетболу. У четвертому турі українці програли збірній Греції – 79:99.

Після поразки Греції Україна займає проміжне друге місце в групі. Заключний матч українці проведуть у четвер, 8 вересня, проти Хорватії.
🇺🇦 «Шахтар» з розгромної перемоги в гостях над німецьким «РБ Лейпцигом» стартував у сезоні Ліги чемпіонів з футболу 4:1.

Це перша перемога для України у Лізі чемпіонів за останні два сезони.
⚽️Два звільнення серед учасників Ліги чемпіонів після першого туру. «Челсі» звільнив Томаса Тухеля, а «РБ Лейпциг» після поразки від «Шахтаря» з рахунком 1:4 попрощався з Доменіко Тедеско.
Тренер Словенії з волейболу назвав стиль гри України «російською школою». Тренер збірної України відповів на ці слова

Що відбулося: асистент тренера збірної Словенії Зоран Кедачич в інтерв'ю перед чвертьфіналом чемпіонату світу з волейболу проти України заявив, що синьо-жовті грають агресивно, «у російській школі волейболу».

Як відреагували в українській збірній: Угіс Крастіньш, головний тренер збірної України, в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт відповів на цю заяву Кедачича. Тренер сказав, що словенець мабуть дивився не ту гру.

«Мабуть, він дивився не ту гру. Ні, ми граємо у дуже європейський стиль волейболу. Тому, про що він каже, я не знаю», – сказав Крастіньш.

❗️ Матч 1/4 фіналу чемпіонату світу Україна - Словенія відбудеться в середу, 7 вересня, о 22:00. Пряма трансляція – на сайті Суспільне Спорт, Youtube-каналі Суспільне Спорт та регіональних телеканалах Суспільного.
🇺🇦 Україна уперше в історії грає у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу! Збірна України зустрічається зі збірною Словенії на її майданчику за присутності 12 тисяч глядачів. На кону – вихід до півфіналу світової першості!

🇺🇦Україна програла Словенії у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу (1:3 за сетами) і увійшла до топ-8 команд турніру.

Результат України – найкращий для команди за всю історію виступів на чемпіонатах світу з волейболу.
🏐 Збірна України з волейболу уперше в історії зіграла в 1/4 фіналу чемпіонату світу. Матч пройшов в гостях, де проти українців грали словенці та 11 тисяч вболівальників на арені.

Як проходила гра в Любляні, що сказали гравці після поєдинку та як оцінили свій виступ на турнірі дивіться у репортажі зі Словенії: https://youtu.be/oxxxXycTjg0
🇺🇦Збірна України програла Хорватії в останньому матчі групового етапу Євробаскету-2022 (85:90).

Україна опустилася на третє місце у групі Євробаскету-2022. Однак у разі перемоги Італії над Великою Британією фінішує на другій позиції завдяки додатковим показникам.
🇺🇦 Марина Бех-Романчук – срібна призерка фіналу Діамантової ліги у потрійному стрибку!

Українка показала результат 14.96 м, її другий найкращий стрибок у кар'єрі. Чемпіонкою стала світова рекордсменка Юлімар Рохас.
🇺🇦 Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко – чемпіонка та срібна призерка фіналу Діамантової ліги у стрибках у висоту!

Магучіх закінчила змагання з результатом 2.03 метри. А ось Геращенко взяла висоту 1.94 м, і завдяки меншій кількості спроб випередила австралійку Ніколу Оліслагерс у боротьбі за «срібло».
⚽️«Динамо» втратило очки на останніх хвилинах у матчі проти «Фенербахче». У першому турі Ліги Європи кияни програли турецькій команді з рахунком 1:2.

Наступний матч у Лізі Європи кияни зіграють проти кіпрського "АЕК Ларнаки" у четвер, 15 вересня.