872 photos
138 videos
4.49K links
Найактуальніші та найважливіші новини українського спорту від Суспільного
🇺🇦 Дві українки фінішували у топ-12 гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Ленцергайде: Анастасія Меркушина фінішувала 10-ю, Ірина Петренко – 12-ю. У топ-20 також Юлія Джима – вона 18-та, а Христина Дмитренко закінчила гонку 29-ю. Це перший…
🇺🇦 Чотири українки гарантували собі участь у першому масстарті сезону на рівні Кубка світу:

Ірина Петренко – пройшла за квотою Кубка світу (26-та у заліку, але Доротея Вірер знялася з гонки і її замінить українка).
Анастасія Меркушина та Юлія Джима – за квотою виступу на етапі в Ленцергайде.

Христина Дмитренко є першою запасною за квотою виступу на етапі.
ОНОВЛЕНО: Дмитренко потрапить у масстарт, оскільки норвежка Марте Йогансен відсутня на етапі (мала проходити за квотою Кубка світу). Норвежку замінить Тамара Штайнер, і це звільнить місце для Дмитренко за квотою виступу на етапі.

Жіночий масстарт відбудеться в неділю – 17 грудня, о 13:30. Пряма трансляція гонки на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
Дмитро Підручний фінішував на 20-му місці у гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону. Українець покращив своє місце відносно старту на дві позиції. Два інші українці – Артем Прима та Тарас Лесюк – поза топ-50.

Увесь подіум у чоловічому переслідуванні зайняли представники Норвегії, переміг у переслідуванні Йоганнес Бьо.
Україна буде представлена і в чоловічому масстарті на третьому етапі Кубка світу з біатлону – Дмитро Підручний відібрався за результатами на етапі.

У жіночому масстарті Україна матиме представництво у 4 біатлоністки, у чоловічому – 1.

Обидві гонки відбудуться в неділю, 17 грудня. Жіночий масстарт – о 13:30, чоловічий – о 15:45. Пряма трансляція гонок на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
⚽️ Михайло Мудрик вчетверте поспіль вийшов у старті «Челсі» на матч чемпіонату Англії. Українець відіграв 71 хвилину у поєдинку проти «Шеффілд Юнайтед», результативних дій не зробив. Матч закінчився перемогою «Челсі» 2:0.
❗️ Чотири українки бігтимуть у першому масстарті біатлонного сезону – затверджений остаточний стартлист гонки!

24. Ірина Петренко (перший масстарт з сезону 2015/16)
26. Анастасія Меркушина (перший масстарт з сезону 2018/19)
28. Юлія Джима (29-й масстарт у кар'єрі)
30. Христина Дмитренко (дебютантка масстартів)

Найбільше представництво у гонці матимуть Швеція та Норвегія – по 5 біатлоністок, у Франції та України – по 4.

Початок гонки о 13:30 за київським часом. Пряма трансляція гонок на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.
Через справжній постріл у готелі. Норвезькому біатлоністу Штурлі Легрейду не дали дозволу на старт в масстарті на Кубку світу через інцидент, що стався в готелі – він здійснив постріл в номері під час розминки у п'ятницю.

Легрейда в суботу допитувала поліція, а в неділю йому не дозволили стартувати в останній гонці 2023 року через порушення правил безпеки.
Юлія Джима – найкраща з українок у масстарті на третьому етапі Кубка світу з біатлону, вона фінішувала 19-ю. Ірина Петренко закінчила гонку 22-ю, Христина Дмитренко – 25-ю, а Анастасія Меркушина – 29-ю.

Україна уперше за 5 років виступала у складі чотирьох біатлоністок у масстарті на рівні Кубка світу. Перемогу в гонці здобула француженка Жюстін Бреза-Буше, яка оформила «золотий хеттрик» у Ленцергайде.
Дмитро Підручний фінішував 26-м у першому чоловічому масстарті сезону Кубка світу. У цій гонці він заробив 3 кола штрафу. Перемогу в гонці здобув Йоганнес Бьо, який виграв другий старт поспіль.
⚽️ Андрій Лунін вийде у старті «Реала» на матч чемпіонату Іспанії проти «Вільярреала».

Це п’ятий поспіль гра для Луніна у чемпіонаті Іспанії. Матч почнеться о 22:00 за київським часом.
Україна – Словенія: як завершиться вирішальний матч молодіжного ЧС-2023 з хокею? Пряма трансляція на Суспільне Спорт. Україні для перемоги у дивізіоні потрібно лише перемагати!
Final Results
88%
Україна переможе
12%
Словенія переможе
🏒 Україна програла вирішальний матч молодіжного чемпіонату світу з хокею – 3:5 проти Словенії. Переможець цієї гри вигравав дивізіон і здобував підвищення у класі на наступний рік. Україна програвала 0:2, тоді вийшла уперед – 3:2. Але знову пропустила три шайби – 3:5.

Україна закінчила чемпіонат світу на другому місці дивізіону ІВ – 11 очок (4 перемоги, 1 поразка). Словенія виграла дивізіон – 15 очок (5 перемог).
⚽️ Благодійний матч на підтримку України! «Шахтар» проти японської «Авіспи Фукуоки» на головному стадіоні Токіо!

Початок гри – о 12:00 за київським часом. Пряма трансляція – на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.

🇩🇪 «Лейпциг» – 🇪🇸 «Реал»

📆 Перші матчі 1/8 фіналу пройдуть 13/14 та 20/21 лютого 2024 року.

Матчі-відповіді – 5/6 та 12/13 березня 2024-го.
⚽️ «Шахтар» дізнався суперника у раунді стикових матчів плей-оф Ліги Європи. Ним став 🇫🇷 «Марсель».

Матчі у плей-оф «Шахтар» зіграє 15 та 22 лютого 2024 року, перша гра буде домашньою.