фотофоб
Photo
АКТ
хочу навчитися приймати гроші на пейпал тому відкриваю !!!1 слот!!! на отакий швидкий чібік за 3-5€
ціна зависить від складності персонажа. людей наразі малювати не буду бо у мене є один комміш який я все не можу віддати
спробую заспідранити чібік за сьогодні
хочу навчитися приймати гроші на пейпал тому відкриваю !!!1 слот!!! на отакий швидкий чібік за 3-5€
ціна зависить від складності персонажа. людей наразі малювати не буду бо у мене є один комміш який я все не можу віддати
спробую заспідранити чібік за сьогодні
друзі візьму реквести зроблю пару скетчів бо треба мені повертатися до малювання
малюю антро драконів людей навіть хз ай гесс все що завгодно
малюю антро драконів людей навіть хз ай гесс все що завгодно
фотофоб
відновив інфопост тут дуже мало інфи але тепер ви хоч знаєте як до мене звертатися
лота на небокрила 🔥
репост (від 20) + скриншот з порядковим номером в коментарі
кінець через 3 дня (15 червня)
репост (від 20) + скриншот з порядковим номером в коментарі
кінець через 3 дня (15 червня)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
фотофоб
Photo
АУК НА КАСТОМ/РЕФ за шруми в сонарії 🪸
НАЧ 10К
МІН 1К
АВТО НЕМА
кінець через 30хв ПОС
оплата відразу після аука. дд місяць. ЗА ДОПЛАТУ +30% ДОРОБЛЮ РЕФ ДО ПОЧАТКУ АРТФАЙТА. відповідайте друг другу на ставки!
НАЧ 10К
МІН 1К
АВТО НЕМА
кінець через 30хв ПОС
оплата відразу після аука. дд місяць. ЗА ДОПЛАТУ +30% ДОРОБЛЮ РЕФ ДО ПОЧАТКУ АРТФАЙТА. відповідайте друг другу на ставки!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM