Нам в комєнти написали що котєльня хуйня. Так от, у нас з'явилась думка, щоб зробити квартирник ПТСР на нашій реп базі. Якщо набереться хоча б два з половіной желающіх гавнаря, то ми готові заїбатса, хто хоче може будь-який донат на банку ПТСР кинуть або попить, похавать принести, лол. Хто хоче напишіть + в комєнтах, потім відпишу особисто, договорімся за подію, коли у кого є час. Якщо всім похуй, то нам теж 😎🤟
🔥9
ПТСР
Нам в комєнти написали що котєльня хуйня. Так от, у нас з'явилась думка, щоб зробити квартирник ПТСР на нашій реп базі. Якщо набереться хоча б два з половіной желающіх гавнаря, то ми готові заїбатса, хто хоче може будь-який донат на банку ПТСР кинуть або попить…
Можете ще знайомим переслать хто може теж захоче🦍
🔥2