Olivan
1.16K subscribers
68 photos
171 videos
11 files
62 links
Привіт, я Olivan ❤️
Мої пісні - це моє життя, покладене на музику. І мені неймовірно тепло від того, що ти обираєш саме їх для своїх навушників.

Зовсім скоро чекай від мене нові пісні, а поки підпишись, щоб ми не загубилися.❤️
Обійняв. 🫂
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Наймиліше, що я бачив за сьогодні. Так мило іноземці співають українською ☺️
237🥰6😍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
12
Сорі за звук🤷🏼‍♂️
5
Привіт сімейство ❤️ Кому справді сподобалась пісня то можете підтримати в себе в сторіз. Буду дуже вдячний ❤️


Підкріпіть посилання:
⬇️⬇️⬇️

https://youtu.be/HutOU1eaywY?si=c2BpS_B3wIqwOeSp

Дякую ☺️
435❤‍🔥1
Від себе скажу велике дякую, що ти впорався!
Я знаю, що життя зараз підкинуло нам багато гавніца, але, погодься, в цьому році були і класні моменти. Нам всім бажаю знайти бажання. Бажання щось робити. Бо мені он скоро 33, і я б сидів би собі вдома, як старе дідо, і кормив би горобців хлібом та ходив би раз на тиждень по продукти☺️
Знайдіть, кому ви зможете помогти. Бо, насправді, найкраща допомога собі – це допомога іншим. В 25му я зміг організувати три дитячі табори для діток, і це дало мені змогу почуватись потрібним і значущим. І ніякі інші здобутки не мають такий довгий ефект, як ось це. Можливо, то буде старенька бабця у вашому підʼїзді, а можливо, дворовий кіт Мурзик, якого ти будеш годувати. Усвідомлюючи, що комусь без тебе буде тяжко, надасть тобі сили і натхнення не здаватись. А це важливо.
Я б міг ще багато написати, але більшість не дочитало навіть до цього моменту. Тому з Новим роком, мої люди ❤️
41🙏4❤‍🔥2
Сьогодні до мене прийшов Сергій. Ми багато і довго говорили про все на світі. Сергій- класний музикант, він грає на дудуку. Це такий інструмент, який дає східне звучання. Його звук впізнаєш з тисячі.

І раптом він, весь захоплений, каже мені:
-А давай у новій пісні я заграю соло.

Я дивлюся на нього і відповідаю тихо:
-Сергій, на жаль, не вийде. Ти помер два роки тому.

А він мені не повірив, сміявся собі.
Потім я прокинувся.
💔25😢12😭2
4 роки. Аж не віриться.
Скількох знайомих поховав.
І так черство реагую на нові смерті, що аж страшно. Але то напевно так реагує нервова система, щоб геть не поїхати кукухою.

Але щось було і добре за цей час.
2💔24😢85
Моя дорога ❤️

Сьогодні світ традиційно занурюється у квіти та компліменти. І це чудово. Але я хочу побажати тобі дещо глибше.

Я бажаю тобі бути собою. Не тією, яку хоче бачити суспільство, а справжньою. З твоїми амбіціями, слабкостями, мріями та характером.

Нехай твоя внутрішня опора буде міцнішою за будь-які зовнішні обставини.
Пам'ятайтай, що твоя суперсила - це твоя унікальність.
Ти - не просто прикраса цього світу, ти і є цей світ ❤️❤️❤️
358🥰3🐳1
Хто знає, хто не знає я вже місяць лежу з запаленням легень. Першого лікування вистачило аж на два дні, і потім знов усе повернулось по новій.

А до мене сьогодні приїхав провідати Денис Іващенко. Він під час виконання бойового завдання отримав ампутацію двох ніг. Такий кльовий тіп, що то страшне! Можете на нього підписатись, щоб побачити процес реабілітації і протезування.

https://www.instagram.com/den_ivaschenko?igsh=MTRyaW9xOW5lcW0ydg==


А за мене тримайте кулачки, бо якщо до вівторка не буде покращення з новим лікуванням, мене заберуть на складніше лікування, після якого ще треба буде лікувати всі побочки.

А мені щось не хочеться 😅😂
31
Мені сьогодні 33 🤷🏼‍♂️
537🎉19
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Мій Луцьк 💔
😭26😢6💔4😱2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У дитинстві я мав дві мрії — співати й літати.

Зі співами з горем навпіл за 15 років щось таки вийшло. 🤣
Зараз часто чую: «Ти талант». Але ті, хто мене справді знає давно, підтвердять: талантом там і не пахло.
Я просто страшенно впертий.
Мені завжди було байдуже, що кажуть інші.
Мене виганяли з колективів, казали, що співи - це не моє.🤷🏼‍♂️
Усе оточення, включно з рідними, реально сміялося з мене й крутило пальцем біля скроні, коли я продовжував свою
справу.

Але коли мої пісні почали лунати з кожної «утюга», ці ж люди заговорили інакше: «Ну, ми в тебе вірили!»

А зараз настав час моєї другої мрії — стати пілотом і отримати Private Pilot License

Складне навчання англійською, купа книжок і непроста авіаційна теорія. Ну і грошей це теж коштує чимало. Але я вже почав. Відступати нікуди 👍🏻
Побажайте мені світлого розуму й чистого неба 🛫

P.S. Музику не кидаю, скоро нові релізи. Дівчата, готуйте
серветки☺️
250😍3👏2
Вітаю матусь. Ви золоті❤️
Без вас ну ніяк.

Дякую 🙏🏻❤️
115🥰1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Отаку медодію придумав на днях. Насправді в мене їх багато. І собі інколи думаю, а може взяти їх тай записати усі. Та вам показати?
2🤩1410😭2❤‍🔥1👍1