Нікополь Православний УПЦ
233 subscribers
6.82K photos
64 videos
2 files
112 links
Download Telegram
3 червня у кафедральному Спасо-Преображенському соборі міста Нікополя провели в останню путь новопреставлену матушку Анну — дружину настоятеля Свято-Вознесенського храму села Кам’янське протоієрея Олександра Єрохіна.
Матушка Анна мирно відійшла до Господа 1 червня після тривалої хвороби, залишивши після себе дружну та люблячу родину: чоловіка-священника, трьох доньок, які стали матушками, трьох зятів-священнослужителів та десятьох онуків.
Усе своє життя вона присвятила служінню Богу, Церкві та людям. Матушка Анна вирізнялася щирою вірою, добрим серцем і любов’ю до ближніх. Вона завжди дбала про згуртування церковної громади, підтримувала парафіян словом і ділом. В останні роки несла послух регента у храмі, де звершує своє служіння її чоловік.
Чин відспівування новопреставленої матушки Анни був звершений після Божественної літургії. Богослужіння очолив настоятель кафедрального собору протоієрей Миколай Марущак у співслужінні духовенства Нікопольського та Покровського благочинь.
Зі словами співчуття та духовної підтримки до рідних і близьких звернувся благочинний Покровського церковного округу протоієрей Володимир Качан, який закликав присутніх зберігати християнську надію на воскресіння та вічне життя у Христі.
Духовенство та віряни піднесли щирі молитви за упокій душі новопреставленої матушки Анни, просячи Господа оселити її в оселях праведних, де немає ні хвороби, ні печалі, ні зітхання, але життя безкінечне.
Просимо всіх помолитися за новопреставлену матушку Анну.
Вічна їй пам’ять! Царство Небесне і вічний спокій у Господі!
🙏15
У середу, 3 червня, у Свято-Троїцькому храмі міста Нікополя (районна лікарня) відбувся традиційний соборний молебень духовенства Нікопольського благочиння.
На спільну молитву зібралися священнослужителі міста на чолі з благочинним церков Нікополя протоієреєм Миколаєм Марущаком. Під час богослужіння було прочитано акафіст Святому Духу та піднесено особливі молитви й прохання до Господа Бога за мир в Україні, за українських воїнів та за наш народ.
Спільна молитва стала ще однією нагодою для духовного єднання священнослужителів і вірян, які в ці непрості часи звертаються до Бога з надією та вірою в Його милосердя і допомогу.
Наступний соборний молебень відбудеться у середу, 17 червня, у Свято-Миколаївському храмі (Новопавлівка). Початок богослужіння о 14:00.
18