Музичний гік леоснов7
1.51K subscribers
152 photos
11 videos
4 files
570 links
Цікаве з музичного світу, а також з української індустрії. Суб'єктивно. Мене звуть @leosnow7 і я керую LiRoom.com.ua
Download Telegram
В ідеальному світі я б читав тільки такі новини
10
Брати з рок-гурту Oasis Ноел та Ліам Галлагери дали перше спільне інтерв'ю за 25 років для свого документального фільму.

Disney підтвердив, що Стівен Найт, режисер «Гострих картузів», створив повнометражний фільм, прем'єра якого відбудеться в кінотеатрах 11 вересня.

Стрічка буде зосереджена на світовому турі возз'єднання гурту у 2025 році, коли брати вийшли разом на сцену після 16-річної перерви, розпродавши всі квитки, включаючи другий у Європі за місткістю стадіон «Вемблі».
13
Гурти, музиканти й музикантки, а відпишіть тут в коментах (або мені в особисті), якщо ви хочете й можете виступити для однієї з дуже крутих бригад
6
Вчора Макс Нагорняк зробив пост з критикою програми «Тисячовесна» в доволі різкій формі. Мовляв влада просто хоче розбазарити 4 млрд грн ні на що від видом підтримки культури.

Я дуже не погоджуюся з Максом у цій позиції. Ми це і наживо проговорювали, але якщо ця дискусія йде у пабліку, то треба про це сказати.

«Тисячовесна» нова програма. Видно, що вона будується на очах. У ній багато, щонайменше, дивних моментів. Наприклад питання повернення інвестицій — що не притаманно грантовим програмам.

Там, як на мене, надто вальяжно прописані певні правила. Можливо, це вже досвід роботи з УКФ у мені говорить.

Але все це, насправді, нюанси, які можна виправляти, якщо буде таке бажання.

А бажання Міністерства культури зробити щось корисне для музичної індустрії я бачу. І бачу ледь не вперше за весь час, поки займаюся музикою. Швидка реакція на звернення митців, відкриті зустрічі з міністеркою, прозора комунікація, купа івентів.

Держава сигналізує прямим текстом — нам треба показати, що індустрія дійсно потребує цих грошей. А от що держава зробити тут не може — це придумати класні проєкти замість самих митців.

Я бачив це в кількох роках, поки був експертом УКФ. Часто хороші проєкти просто не вміють в нормальну заявку й документацію. А посередні — вміють. Того другі виграють і складається враження, ніби бабки зливаються.

Але з роками від УКФ отримували гроші все кращі й кращі заявки, інституція розвивалася, а ринок вчився з нею працювати. Потім цю систему хакнули, і вона почала відновлюватися тільки зараз.

Я теж не до кінця розумію, чому ці гроші видали на «Тисячовесну», а не на вже усталений УКФ. Думаю, відповіді тут політичні, але зради я в цьому точно не бачу.

Індустрії дають 4 млрд грн. Держава з усіх сил кричить — будь ласка, візьміть ці гроші і зробіть класне. Якщо класних проєктів не набереться. Ну… це не буде вина Мінкульта в цьому випадку.

Мене запросили долучитися до експертної ради цього проєкту, як і Макса і я погодився. До речі тут навіть не закладений експертний гонорар (як в УКФ) і це теж одна з проблем програми. Але знову ж таки не критична як для основної цілі.

Я вважаю, що судити треба по результатах, а не по намірах. Якщо «Тисячовесна» виявиться флопом — ну що ж, принаймні спробували якось інакше. Якщо з неї народяться круті проєкти — ну супер кайф.

Ми дійсно всю дорогу просимо в держави гроші на підтримку культури. І от тепер, коли вона ці гроші роздає, мені видається дивним одразу казати, що це скам.

Короткий висновок: подавайтеся всі, хто тільки може. А там уже подивимося на результати.
30👍7🔥3💩2
Вірте чи ні, але пісня Мальти - це те що зараз пише Arctic Monkeys

Я прям бачу його в кліпі Miracle Aligner
19👎4😱2🔥1😁1
Від Хорватії фольклорні Пусікет Доллз

Дуже нравиця
😁222
Від ЮК поїхав Юра Береза
😁33👍2🔥1
ВІВА МОЛДОВА АЛОКА А ВІДІ ВІДА ЛОКА
🔥23👎7👍5
Полька готова Бейонсе, цікаво чому у неї ще не вийшло
16👍5
Мені здається під музику італійця мали одружуватися мої батьки
😁308
Норвежець мені дуже подобається
20🤩1
Мої топи - Литва, Молдова, Польща, Мальта, Норвегія

Але виграє Фінляндія
9😢2🔥1
Це виглядає як сон при температурі 40
😁273
Біллі Джоел - перша справжня пісня за вечір
23👍8🔥3
бангаранга
🕊21😁3
Окрім музичної роботи у мене ще є бізнесова складова. Якось я все життя примудрявся писати одночасно про культуру й про бізнес. І насправді одне допомагало іншому.

Так от, оскільки все що я вмію в цьому житті — це робити медіа, то коли я прийшов у команду Netpeak — запропонував їм створити нове медіа.

І ось воно тут! SLID Media — медіа про амбітний маркетинг в Україні.

@slidmedia

З усіх сил закликаю підписатися на телеграм та інстаграм!

Якщо цікаво дізнатися детальніше, ось тут колонка головреда.
🎉1710
Якщо ви ще не підписані на SLID Media в тг та інстаграмі, дивіться які ми прикольні матеріали робимо. Поки ніхто не очікував дорослі купують все більше іграшок. І ні, не тих що в "Хочу гратися", а ті що в Будинку Іграшок.
👍4
Forwarded from SLID media
Ринок дитячих іграшок для дорослих

Ми писали про це ще шість місяців тому — і вгадали
У листопаді 2025-го ми досліджували ринок кідалтів і передбачали: іграшки для дорослих — це не примха, а повноцінний тренд. Відтоді:

1. МакДональдз випустив хепі міли для дорослих.
2. Kinder запустив кампанії зі Stranger Things та Зоряними Війнами.
3. Фігурка Labubu пішла з аукціону за $150 000.

Але все почалося раніше.

На Rozetka попит на лабубу зріс у 133 рази за один місяць. «Будинок Іграшок» прогнозує, що частка продажів для дорослих незабаром перетне 20%. І це — не про іграшки. Це про те, як в умовах війни та нестабільності люди шукають контроль і радість у маленьких, безпечних речах.

👉 Читайте, як все починалося — і чому цей тренд нікуди не зникне.
👍4🔥1
Ми перезапустили Black Balloon. Тепер це сольний проєкт Алі — чорна кулька

Перший сингл — ДЛЕЗ (дівчина легкої емоційної залежності). Чому так?

https://www.youtube.com/watch?v=KLw6UzO1iJg

Раніше ми писали пісні переважно на репетиціях, а Аля потім додавала свій текст. Black Balloon був гуртом, який народився ще зі шкільного гурту. І це було прекрасно. Ми зіграли на топових українських фестивалях. Обкатали багато міст в Україні. Встигли виступити в Покровську й Маріуполі.

Але з якогось моменту гурт перетворився на наш з Алею дует. У 2023 ми випустили альбом «Далі вище», у який ввійшов весь матеріал, який ми хотіли випустити.

Після цього підхід до написання пісень змінився. Тепер Аля пише їх повністю, а за мною залишається аранжування й гра на гітарі. І цей матеріал доросліший, інший, певне навіть інтимніший за те, що ми робили в Black Balloon.

Думаю, це видно вже по першому треку. Ми хотіли одразу робити добре, того пішли до Стаса Корольова — людину, в музичному смаку й скіллах якого важко сумніватися. Стасу сподобалася робота і разом ми доробили цей трек. А потім зняли кліп прямо у нас на студії.

Також знайшлися з kontrabass promo, які повірили в проєкт і радіють, що Аля генерує так багато контенту.

Загалом, вітайте, проєкт чорна кулька! У нас великі плани, зараз ми тільки стартуємо. Дякуємо Музвар за новину, там можете почитати трошки детальніше.

А зараз буду радий, якщо подивитеся кліп і скажете, як вам відео та пісня

https://www.youtube.com/watch?v=KLw6UzO1iJg
27🔥1