Злий ридактор
372 subscribers
1.13K photos
18 videos
5 files
470 links
Ляпи і помилки. Як виглядає туш для повій.
Download Telegram
Ну що тут взагалі можна сказати... Піду подивлюся, коли там ООН Женева відзначала день ерзянської мови.
💩10🥴5
Без перебійника нічого не вийде. З перебійником ще може бути...
😁8
Хоспаді...
🙈8👀2😁1🕊1
Ой, було б чим хвастатися...
😁8💔1
А то якось додав мене в друзі один норвезький письменник, про якого я знаю вже не один рік, ну й він, теоретично, міг про мене знати. Прийняв я запит. На сторінці дописів немає, тільки три фотки. Пише мені норвезький письменник через пару годин:
— Гавдуюду! — «привіт», тобто, як ся маєшся.
— Маюся, — відповідаю, — хоч могло б і краще маятися, але війна у нас. А ти Hvordan går det?
— І я незле, — каже, — хотів оце кльову новину розповісти. Чи ти чув коли за Європейську раду економічної співпраці?
Ja visst, — кажу, — чув, звичайно.
— Ну то уявляєш, — каже норвезький письменник, — у них зараз нова програма відкрилася. Про неї ще нікому не оголошували, але вона вже працює. Я недавно отримав від них 900 000 крон. Бачив у списку твоє ім'я (а в них, у норвегів, там усі на «ти»). Писали вони тобі щось? — отак і питається мене письменник той норвезький.
— Аякже, — кажу, не хочеться ж писком у калабаню перед норвегом упасти. — Вони зі мною уже зв'язувалися.
— І що написали?
— Та кілька слів, от як ти, спитали номер картки й переказали мені 1 220 000,00 доларів USA. Попередили тільки, що податок треба буде сплатити.
— Ну добре тоді, — написав норвезький письменник, і чомусь замовк.
Заздрить, чи просто зло взяло?..
😁9🤣4🤔2
Серія "Майстри слова".
🥴5😱4
Видавництво–х**давництво.
🤯9😁2😭1
Бідолашна саша працює на своє непросте минуле.
Видавництво-х**давництво.
😁12😢3
Ви знаєте як липа шелестить
Ви знаєте, які тепер штани?
😁9👀2👍1🔥1
Начальниця полковник провела.
Начальник полковниця провів?
😁5🤡4🤔2💔1
😁5🤔3👍1