LAPSKY | Крипто будні
87 subscribers
26 photos
8 links
"No risk — no Ferrari"
У крипті з 2020-го
Ділюсь тим, що роблю сам
DYOR/NFA

Автор: @bohdan7777
Download Telegram
RAVE на вихідних непогано накормило десь на середню річну ЗП українця. На ОКХ і ByBit вже ввели обмеження на позу, впевнено летить до 0
🔥6
LAPSKY | Крипто будні
https://tempo.xyz/blog/mainnet он чого мережа тупила, приїхали, майнет запустили. пізніше гляну шо там далі робити і розпишу
TEMPO mainnet‼️

Уже появились активності в майнеті, на днях зліплю гайд для лінивих, основну масу акаунтів почав проганяти хорошим софтом
🔥6
Ненадовго відкрив чат, все що по Tempo сміливо питайте там https://t.me/lapsky_chat
🔥6
❗️Уже готую основний гайд по Tempo MPP, готуйте бабкі на VPS сервера і АІ агентів, буде тяжко.

Якщо коротко - MPP це основна активність на якій вже сьогодні Tempo заробляє комісію а наше завдання буде на стабільній основі ганяти транзи в мейн мережі через команди через свою армії AI агентів.

По посиланню список сервісів партнерів Tempo на яких уже сьогодні команда колотить комісію за посередництво в АІ. Деякі сервісі юзають знайомі для економії в AI запитах для реальних задач, тому якщо буде дроп від TEMPO то точно за таку активність.

Гайд дам на наступному тижні, можливо навіть відео гайд👀

https://mpp.dev/services
🔥11
І ще хвилинка не важної інформації)

Набрав на спот SOL під лудку до літа. Очікую "Sell in May and go away" але після міні пампу топ альти, треба стейбли примножити

BTC плавно пішов догори, чекаю що і альта підросте на фоні
🔥9
Є запит де брати пошти під внутрішні кошелі Tempo, я раджу робити тільки нормальні відомі типу Gmail, Proton чи Outlook. все інше барахло типу icloud.com чи ukr.net відкидаю відразу бо неодноразово зносили ферми в інших проектах.

Octo учора видав базу і викотив антік під iOS, вроді дають 100 безкоштовних профілів в кого є зроблений акаунт, в кого ще нема вам сюди https://octobrowser.org/

Качати апку тут https://apps.apple.com/ua/app/octo-browser/id6762627194?l=uk

Думаю саме на мобільних відбитках браузера дуже мало буде відлітати в бан Gmail новорегів. Я ставив антік на iPhone де нема встановлених gmail youtube і інших програм в які буде перекидати автоматично з профілів антіка при створені пошти gmail.

Проксі не ставлю бо є мобільний інтернет від сімкі а це ще краще ніж проксі вижаті, просто при відкриті нового профілю роблю режим самальота на айфон і йде зміна айпі від сімкі

Ще читав що там є підміна камери на відео файл, в теорії можна буде проходити КУС по відео запису дропа, поки нічого ще не тестив, буду бачити щось цікаве з цим антіком буду писати

UPD:
в кого проблеми з сімками для ферми пробуйте регати outlook там буває що без сімкі пошти довго живуть бо по gmail сімка обовязково
🔥9
Основний гайд (через який я думаю дадуть дроп)
по Tempo MPP буде в мене в каналі через тиждень, кому треба швидше йдіть на https://mpp.dev/services там є всі партнери з якими треба взаємодіяти транзами через ботів)

А кому нада нормальний гайд почекайте поки я з Варшави вирвусь до дому)))
🔥14
Хто без білєтіка на Incrypted?
пишіть в лічку @bohdan7777
Віддам свою VIPку майже даром🤝

Не виходить приїхати на конфу👀