Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Оце поворот! Midjourney намагається побудувати власне МРТ на воді та звуку.
Як це працює?
Людина занурюється у воду, типу як у Дивних дивах. Навколо неї розташовано близько 500 тисяч мініатюрних ультразвукових елементів. Кожен з них одночасно відправляє звукову хвилю і приймає відбитий сигнал.
Це як на УЗД нас намащують гелем, так і тут вода служить як провідник.
Насправді прорив не в самій технології, а в можливості опрацьовувати великі обсяги даних. За одну секунду сканування система генерує стільки даних, як 500 годин HD-відео. Це дуже багато.
Повне сканування всього тілазаймає таргетується близько 60 секунд.
Я вже уявляю вивіску Midjourney спа у Львові. Насправді напрямок досить перспективний. Але це поки концепт, і подивимось, як воно буде працювати на практиці.
ші історії | youtube | монобаза
Як це працює?
Людина занурюється у воду, типу як у Дивних дивах. Навколо неї розташовано близько 500 тисяч мініатюрних ультразвукових елементів. Кожен з них одночасно відправляє звукову хвилю і приймає відбитий сигнал.
Це як на УЗД нас намащують гелем, так і тут вода служить як провідник.
Насправді прорив не в самій технології, а в можливості опрацьовувати великі обсяги даних. За одну секунду сканування система генерує стільки даних, як 500 годин HD-відео. Це дуже багато.
Повне сканування всього тіла
Я вже уявляю вивіску Midjourney спа у Львові. Насправді напрямок досить перспективний. Але це поки концепт, і подивимось, як воно буде працювати на практиці.
ші історії | youtube | монобаза
❤40👀21👍15🔥11❤🔥1🍓1🤓1👻1
Це точно подія, на яку варто їхати до Львова. Бабіч та Гломозда в одній кімнаті говоритимуть про те, хто насправді відповідає за результат, коли AI пише код.
25 червня о 18:00 у Львові разом зі спільнотою ЛАМПА поговоримо про:
🌀 Context engineering — як дати моделі правильний контекст, щоб вона розуміла саме ваш продукт
🌀 Роль розробника в епоху LLM та AI-агентів — де залишається місце для людини
🌀 Як відрізнити трансформацію від витіснення
🎙 Костянтин Гломозда — CTO & Co-Founder, Dym Solutions
🎙 Сергій Бабіч — веброзробник, YouTube-блогер
Після виступів — живе спілкування з інженерами, техлідами та технічними засновниками, які будують глобальні продукти. Для кого: Software Engineers, AI/ML Engineers, Product Engineers, Tech Leads та Technical Founders.
Реєстрація обов'язкова. Участь за донат від 300 грн у фонд KOLO.
https://cutt.ly/at34aSGl
#партнерський_допис
ші історії | youtube | монобаза
25 червня о 18:00 у Львові разом зі спільнотою ЛАМПА поговоримо про:
🌀 Context engineering — як дати моделі правильний контекст, щоб вона розуміла саме ваш продукт
🌀 Роль розробника в епоху LLM та AI-агентів — де залишається місце для людини
🌀 Як відрізнити трансформацію від витіснення
🎙 Костянтин Гломозда — CTO & Co-Founder, Dym Solutions
🎙 Сергій Бабіч — веброзробник, YouTube-блогер
Після виступів — живе спілкування з інженерами, техлідами та технічними засновниками, які будують глобальні продукти. Для кого: Software Engineers, AI/ML Engineers, Product Engineers, Tech Leads та Technical Founders.
Реєстрація обов'язкова. Участь за донат від 300 грн у фонд KOLO.
https://cutt.ly/at34aSGl
#партнерський_допис
ші історії | youtube | монобаза
❤16💩9👍6🤣5🥴3🔥2🤔1
Агенти тепер можуть працювати ще довше. Одні агенти можуть викликати інших по графіку чи в циклі.
Все йде до подовження сесій. Але в той самий час збільшується потреба в більш жорстких механізмах моніторингу та контролю. Ну бо не хочеться чекати добу, поки агенти відпрацюють, а на виході буде зовсім не те, що очікувалося.
Наступний рівень буде воркфлови викликають інші воркфлови.
ші історії | youtube | монобаза
Все йде до подовження сесій. Але в той самий час збільшується потреба в більш жорстких механізмах моніторингу та контролю. Ну бо не хочеться чекати добу, поки агенти відпрацюють, а на виході буде зовсім не те, що очікувалося.
Наступний рівень буде воркфлови викликають інші воркфлови.
ші історії | youtube | монобаза
👍31👀8❤7🤩3🤣1
Подобаються мені такі історії.
Чоловік підключив свій Whoop до робочого календаря, щоб зрозуміти, який із колег викликає у нього найбільше стресу.
За допомогою нової моделі Fable 5 (я думаю тут і Sonnet 4.6 би впорався) він зробив реверс-інжиніринг Whoop та витягнув дані про пульс по хвилинно (я перевіряв, їх стандартний API дає лише зрізами, але не похвилинно). А потім зіставив усі стрибки пульсу з подіями календаря та учасниками зустрічей.
У результаті він отримав справжній рейтинг колег за рівнем стресу😅
Я зараз також працюю над чимось схожим — my-health-wiki. Ідея в тому, щоб агрегувати в одному місці записи з Whoop, біомаркери, результати аналізів, консультації лікарів та інші джерела даних.
ші історії | youtube | монобаза
Чоловік підключив свій Whoop до робочого календаря, щоб зрозуміти, який із колег викликає у нього найбільше стресу.
За допомогою нової моделі Fable 5 (я думаю тут і Sonnet 4.6 би впорався) він зробив реверс-інжиніринг Whoop та витягнув дані про пульс по хвилинно (я перевіряв, їх стандартний API дає лише зрізами, але не похвилинно). А потім зіставив усі стрибки пульсу з подіями календаря та учасниками зустрічей.
У результаті він отримав справжній рейтинг колег за рівнем стресу😅
Я зараз також працюю над чимось схожим — my-health-wiki. Ідея в тому, щоб агрегувати в одному місці записи з Whoop, біомаркери, результати аналізів, консультації лікарів та інші джерела даних.
ші історії | youtube | монобаза
😁71❤27👍9🔥6🕊1
Тут вже НОВИНИ AI вийшли - якраз до ранкової кави.
Anthropic під тиском уряду, SpaceX робить несподіваний хід, Claude Code дивує дослідженнями.
ші історії | youtube | монобаза
Anthropic під тиском уряду, SpaceX робить несподіваний хід, Claude Code дивує дослідженнями.
ші історії | youtube | монобаза
YouTube
НОВИНИ AI: СКАНДАЛ з урядом США — і угода року якої ніхто не чекав
Цього тижня — особливо насичено: Anthropic під тиском уряду, SpaceX робить несподіваний хід, Claude Code дивує дослідженням.
Якщо хочеш не пропускати AI-новини щотижня — підписуйся!
00:00 Вступ
00:38 Anthropic vs уряд США: заборона Fable 5 і Mythos 5
02:42…
Якщо хочеш не пропускати AI-новини щотижня — підписуйся!
00:00 Вступ
00:38 Anthropic vs уряд США: заборона Fable 5 і Mythos 5
02:42…
👍19🔥5
🤖 НЕДІЛЬНИЙ AI ЧЕКІН #87
А що у вас? Чим AI допоміг цього тижня, що цікавого накреативили та навайбали — діліться в коментарях 👇
#НедільнийAIчекін
ші історії | youtube | монобаза
А що у вас? Чим AI допоміг цього тижня, що цікавого накреативили та навайбали — діліться в коментарях 👇
#НедільнийAIчекін
ші історії | youtube | монобаза
🔥16
Цього разу хочу подякувати одному з учасників нашої спільноти — Богдану (@bgdn_dev)!
Взагалі наша спільнота це не лише про AI, а й про людей, які готові ділитися своїми ідеями, досвідом і допомагати один одному. І саме Богдан є одним із таких людей.
Він постійно створює різні цікаві рішення та ділиться ними з усіма. Одне з його рішень навіть стало вже частиною нашого чату. Ось уже кілька тижнів його бот стоїть на варті спільноти та допомагає прибирати різний спам.
А ще Богдан організовує зустрічі для учасників спільноти. Саме сьогодні проходить такий мітап, де кожен може поділитися власним досвідом та показати свої проєкти. Без реклами, без спонсорства - просто так.
Нагадую посилання на наш чат спільноти.
ші історії | youtube | монобаза
Взагалі наша спільнота це не лише про AI, а й про людей, які готові ділитися своїми ідеями, досвідом і допомагати один одному. І саме Богдан є одним із таких людей.
Він постійно створює різні цікаві рішення та ділиться ними з усіма. Одне з його рішень навіть стало вже частиною нашого чату. Ось уже кілька тижнів його бот стоїть на варті спільноти та допомагає прибирати різний спам.
А ще Богдан організовує зустрічі для учасників спільноти. Саме сьогодні проходить такий мітап, де кожен може поділитися власним досвідом та показати свої проєкти. Без реклами, без спонсорства - просто так.
Нагадую посилання на наш чат спільноти.
ші історії | youtube | монобаза
👍36❤10🔥7
Та невже. Тепер Claude Code можна запустити і на R1. Я вже й забув, як це давно було. Одне з перших моїх відео на каналі було про цей пристрій. Майже 2 роки пройшло. Приємні спогади.
Але, чесно, формфактор мобільного телефону поки тяжко переплюнути. Ну, щось не дуже воно йде з тими кроликами, амулетами чи окулярами.
ші історії | youtube | монобаза
Але, чесно, формфактор мобільного телефону поки тяжко переплюнути. Ну, щось не дуже воно йде з тими кроликами, амулетами чи окулярами.
ші історії | youtube | монобаза
❤12😁7🤮3👌2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Продовжую працювати над своїм YSDP пайплайном і зараз тестую автоматичну генерацію прев’ю.
Зробив модуль по автоматичній генерації промптів, і по ним вже самих зображень. Codex використовую як агента-оркестратора + динамічне створення чатів для кожного нового відео.
Цікаво що прямо з Codex можна викликати генерацію зображень за допомогою останньої версії моделі GPT Image 2. І це не через API, а а по підписці. Правда жре токенів чимало.
ші історії | youtube | монобаза
Зробив модуль по автоматичній генерації промптів, і по ним вже самих зображень. Codex використовую як агента-оркестратора + динамічне створення чатів для кожного нового відео.
Цікаво що прямо з Codex можна викликати генерацію зображень за допомогою останньої версії моделі GPT Image 2. І це не через API, а а по підписці. Правда жре токенів чимало.
ші історії | youtube | монобаза
🔥24👍11❤3👀3
Показую свій сетап у новому відео:
→ Codex як advisor-оркестратор
→ Hermes як локальний executor з одним інструментом
→ Linear як борда для ревʼю
ші історії | youtube | монобаза
→ Codex як advisor-оркестратор
→ Hermes як локальний executor з одним інструментом
→ Linear як борда для ревʼю
ші історії | youtube | монобаза
YouTube
Я навчив двох AI АГЕНТІВ працювати замість мене 24/7
ЗАЛІЗО ДЛЯ AI від Artline - https://artline.ua/product/videokarta-palit-nvidia-geforce-rtx-5060-ti-infinity-3-oc-16gb-ne7506ts19t1-gb2061s
Щоранку у мене вже готовий дайджест по десяти AI-компаніях — і це все робить AI автоматично.
Показую як я автоматизував…
Щоранку у мене вже готовий дайджест по десяти AI-компаніях — і це все робить AI автоматично.
Показую як я автоматизував…
👍31❤8🤔2
Японці показали Fugu. Не ту фугу, що риба, а Fugu — підхід до роботи з моделями.
Це типу як LLM, але яка вміє працювати з іншими моделями і оркеструвати роботу. З таким підходом Fugu Ultra нібито тягнеться до рівня Fable і Mythos.
Fugu як звичайна LLM, але натренована викликати інші моделі з пулу агентів (як інструмент), а також ще й самостійно опрацьовувати запити. Ти надсилаєш один запит, а далі система сама вирішує: вирішити задачу самостійно або підключити команду спеціалізованих моделей.
Вся складність оркестрації схована під капотом, і це проблема, бо не зрозуміло, як і який агент викликався, що він опрацьовував і чи можна довіряти результату виконання.
А також що буде з Fugu, коли GPT та Claude закриють краник.
Ну і ціна таких запитів, використання токенів та затримки у відповідях. Чи треба піднімати всю цю оркестраційну махіну для простих запитів?
Про Fugu поговорили, час вертатися до Codex і Claude Code.
ші історії | youtube | монобаза
Це типу як LLM, але яка вміє працювати з іншими моделями і оркеструвати роботу. З таким підходом Fugu Ultra нібито тягнеться до рівня Fable і Mythos.
Fugu як звичайна LLM, але натренована викликати інші моделі з пулу агентів (як інструмент), а також ще й самостійно опрацьовувати запити. Ти надсилаєш один запит, а далі система сама вирішує: вирішити задачу самостійно або підключити команду спеціалізованих моделей.
Вся складність оркестрації схована під капотом, і це проблема, бо не зрозуміло, як і який агент викликався, що він опрацьовував і чи можна довіряти результату виконання.
А також що буде з Fugu, коли GPT та Claude закриють краник.
Ну і ціна таких запитів, використання токенів та затримки у відповідях. Чи треба піднімати всю цю оркестраційну махіну для простих запитів?
Про Fugu поговорили, час вертатися до Codex і Claude Code.
ші історії | youtube | монобаза
👍26😁9❤2🔥2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
@ Claude, ти тепер у моєму Slack. Що далі?
@ Claude хто тебе бачить у каналі?
@ Claude а якщо задача займе кілька годин?
@ Claude ти сам щось ініціюєш чи тільки чекаєш тегу?
@ Claude яку модель використовуєш і чи є обмеження?
@Claude
Ось тут сценарій використання.
ші історії | youtube | монобаза
Так, я тут. Адмін налаштовує мені доступ до потрібних каналів, інструментів і кодової бази — і можна тегати. Пишеш задачу, я беруся до роботи.
@ Claude хто тебе бачить у каналі?
Уся команда. Я один на весь канал — мої треди відкриті для всіх. Хтось тегнув, я відповів.
@ Claude а якщо задача займе кілька годин?
Не проблема. Я працюю асинхронно — можу займатись задачею годинами або навіть днями. Сповіщу, коли буде результат.
@ Claude ти сам щось ініціюєш чи тільки чекаєш тегу?
Якщо увімкнений ambient-режим — так, сам. Побачу нерозв’язане питання в каналі, нагадаю або уточню. Без тегу.
@ Claude яку модель використовуєш і чи є обмеження?
Opus 4.8. Ліміти — на розсуд адміна: він задає доступи і бюджет витрат для кожного каналу окремо.
@Claude
Ось тут сценарій використання.
ші історії | youtube | монобаза
❤33👀17👍4🔥4
Невже Білий дім заблокує і цю модель для неамериканців?
Повна версія моделі GPT-5.5-Cyber вже доступна для обмеженої кількості користувачів.
ші історії | youtube | монобаза
Повна версія моделі GPT-5.5-Cyber вже доступна для обмеженої кількості користувачів.
ші історії | youtube | монобаза
😁41🤔10🤡7🤬1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Агент викликає саб-агета, той викликає ще саб агента, то ще… і так 5 рівнів вкладеності.
Вже тестував. Можна повний ланцюжок SDLC або іншого процесу (у мене це робота з llm wiki), зробити суто вкладеними саб агентами:
1/ специфікація
2/ дизайн
3/ api
4/ імплантація
5/ тестування
і повернення результату до головного агента.
відео автора тут
Такий підхід використання саб-агентів класний тим, що не забивається контекстне вікно основної сесії. А передачу інформації між саб агентами в рамках однієї задачі, можна організувати через md файли.
ПС: Але є і інша сторона такого вкладеного підходу.
ші історії | youtube | монобаза
Вже тестував. Можна повний ланцюжок SDLC або іншого процесу (у мене це робота з llm wiki), зробити суто вкладеними саб агентами:
1/ специфікація
2/ дизайн
3/ api
4/ імплантація
5/ тестування
і повернення результату до головного агента.
відео автора тут
Такий підхід використання саб-агентів класний тим, що не забивається контекстне вікно основної сесії. А передачу інформації між саб агентами в рамках однієї задачі, можна організувати через md файли.
ПС: Але є і інша сторона такого вкладеного підходу.
ші історії | youtube | монобаза
❤32🥱10👍8🔥8😁2🤡2
Сьогодні весь X проти Google.
Колишній інженер Google Джастін Пенелт заявив, що його звільнили після створення Google Workspace CLI. Інструмент, який дозволяє людям і AI-агентам керувати Gmail, Drive, Calendar, Docs, Sheets та іншими сервісами Google Workspace з одного командного рядка.
Проєкт швидко став популярним на GitHub. І здавалося б - ну ж круто.
Але ні, Google звільнила інженера, який зробив Workspace зручнішим не лише для людей, але й для агентів.
Цікавий момент, що за кілька днів до звільнення, самі ж Google представили офіційну версію Workspace CLI.
Я підозрюю, що там справа в порушеннях юридичного поля. Хоча ніхто не знає як там було насправді, але історія гудить і хлопаку вже кличуть працювати у Vercel та Codex.
ші історії | youtube | монобаза
Колишній інженер Google Джастін Пенелт заявив, що його звільнили після створення Google Workspace CLI. Інструмент, який дозволяє людям і AI-агентам керувати Gmail, Drive, Calendar, Docs, Sheets та іншими сервісами Google Workspace з одного командного рядка.
Проєкт швидко став популярним на GitHub. І здавалося б - ну ж круто.
Але ні, Google звільнила інженера, який зробив Workspace зручнішим не лише для людей, але й для агентів.
Цікавий момент, що за кілька днів до звільнення, самі ж Google представили офіційну версію Workspace CLI.
Я підозрюю, що там справа в порушеннях юридичного поля. Хоча ніхто не знає як там було насправді, але історія гудить і хлопаку вже кличуть працювати у Vercel та Codex.
ші історії | youtube | монобаза
😁36🤔17👍11❤5🤡2
Комп'ют як нова нафта. Що потрібно, щоб масштабувати AI-інфраструктуру в Україні?
Польща будує дата-центри на десятки екзафлопсів. Вірменія залучила $4 млрд американських інвестицій. А що Україна ?
Цю тему нещодавно детально розклав Богдан Діденко у подкасті AI&I.
Богдан — засновник Lapathoniia (перший в Україні inference-провайдер), DL Engineer у Webspellchecker та член команди LapaLLM. Людина, яка не просто говорить про compute, а будує його тут.
У цьому епізоді разом з Романом Кислим (Chief AI Officer в Мінцифрі), учасники зачепили наступні теми:
✅ Cкільки AI-потужностей має Україна і скільки нам потрібно
✅ Nендер на закупівлю GPU для Львівської політехніки
✅ Як ШІ може впливати на покращення ВВП
✅ Lapathoniia — перший інференс провайдер
✅ Чого сьогодні бракує українським науковцям та AI-спільноті
✅ Наскільки ми близькі до того, щоб агенти самі робили дослідження
посилання
Компʼют як стратегічний національний ресурс тема, яку однозначно вартує піднімати.
ші історії | youtube | монобаза
Польща будує дата-центри на десятки екзафлопсів. Вірменія залучила $4 млрд американських інвестицій. А що Україна ?
Цю тему нещодавно детально розклав Богдан Діденко у подкасті AI&I.
Богдан — засновник Lapathoniia (перший в Україні inference-провайдер), DL Engineer у Webspellchecker та член команди LapaLLM. Людина, яка не просто говорить про compute, а будує його тут.
У цьому епізоді разом з Романом Кислим (Chief AI Officer в Мінцифрі), учасники зачепили наступні теми:
✅ Cкільки AI-потужностей має Україна і скільки нам потрібно
✅ Nендер на закупівлю GPU для Львівської політехніки
✅ Як ШІ може впливати на покращення ВВП
✅ Lapathoniia — перший інференс провайдер
✅ Чого сьогодні бракує українським науковцям та AI-спільноті
✅ Наскільки ми близькі до того, щоб агенти самі робили дослідження
посилання
Компʼют як стратегічний національний ресурс тема, яку однозначно вартує піднімати.
ші історії | youtube | монобаза
YouTube
Перший суперчіп Nvidia в Україні 🔥 Наскільки наше ІТ залежне від AI імпорту? | Богдан Діденко, AI&I
Compute стає стратегічним ресурсом країни, а доступ до обчислювальних потужностей — питанням конкурентоспроможності. Разом із Богданом Діденком (Lapathoniia, LapaLLM, Webspellchecker) говоримо про перший суперчіп Nvidia в Україні, економіку AI-інфраструктури…
❤19🔥8🤡8🥱4🥴3👌2👍1🤔1🤣1