ВЕЧЕРЯ
Для економії часу - така сама як обід (можна готувати одразу на два прийоми) або щось мега швидке та просте :
• купую готові сирники і їм з фруктами та топінгом та стевії
• грецький йогурт + протеїн + кукурудзяний хлібець всередину (або кукурудзяні пластівці)
• творог + топінг + фрукти чи ягоди
• омлет з яєць + зелень + тунець + залишки каші з обіду або хліб/хлібці
• приготувати легкий курячий суп + хліб до нього (вистачить на пару днів)
• намазка : варене яйце + авокадо + крем-сир + тунець в соку + сіль та на ц/з хліб - дуже смачно та ситно 👌🏻
Для економії часу - така сама як обід (можна готувати одразу на два прийоми) або щось мега швидке та просте :
• купую готові сирники і їм з фруктами та топінгом та стевії
• грецький йогурт + протеїн + кукурудзяний хлібець всередину (або кукурудзяні пластівці)
• творог + топінг + фрукти чи ягоди
• омлет з яєць + зелень + тунець + залишки каші з обіду або хліб/хлібці
• приготувати легкий курячий суп + хліб до нього (вистачить на пару днів)
• намазка : варене яйце + авокадо + крем-сир + тунець в соку + сіль та на ц/з хліб - дуже смачно та ситно 👌🏻
❤1
ПЕРЕКУС або десерт за бажанням
Найшвидше для мене - це прот батончик або фрукти/ягоди + горіхи чи овочі+хумус.
Солодке їм після основного прийому їжі, наприклад цукерка або батончик після обіду🍪
Найшвидше для мене - це прот батончик або фрукти/ягоди + горіхи чи овочі+хумус.
Солодке їм після основного прийому їжі, наприклад цукерка або батончик після обіду
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM