Sevgi qancha davom etadi?
- Bilmayman. Menimcha, bu shunchaki omad. Agar siz to'g'ri odamni uchratsangiz, sevgi abadiy qoladi!
Frederik Begbeder
"Sevgi uch yil yashaydi"
- Bilmayman. Menimcha, bu shunchaki omad. Agar siz to'g'ri odamni uchratsangiz, sevgi abadiy qoladi!
Frederik Begbeder
"Sevgi uch yil yashaydi"
❤7💔1
...🫠
Аслида дунёда ёмон одамлар йук.. балки уларни ёмон булишга ундаган нарсалар бор)
Аслида дунёда ёмон одамлар йук.. балки уларни ёмон булишга ундаган нарсалар бор)
❤7💔3👍1
Forwarded from MOSTBET APK 💸
BO‘SH KELMA, ABITURIYENT!
1. Ertaga imtihon deb o‘qing;
2. 15 kundan keyin javob chiqadi deb o‘qing;
3. Yana bir yilingiz bekor o‘tishini o‘ylab o‘qing;
4. Otajoningiz onajoningiz va boshqa sizga umid bog‘laganlarni ishonchini oqlab, ertaga byudjetga o‘qishga kirishni o‘ylab o‘qing.
5. Men o‘qishga kirdimiiiiim, deb baqirishni o‘ylab o‘qing;
6. Quvonch ko‘z yoshlari uchun o‘qing;
7. Ustozlarni shuncha vaqti bekorga ketmaganini isbotlash uchun o‘qing;
8. Nima bo‘ldi o‘qish deb so‘rashsa, Allohga shukur grantga kirdim deb kulib turish uchun o‘qing;
9. Eng asosiysi, ertangi kelajagingizga zamin yaratish uchun o‘qing! Ana o‘shanda InshaAlloh grantga o‘qishga kirasiz.
Omad bilimlilarga kulib boqadi. Hammangizga omad, hech qachon bilim olishdan charchamang!
👨🎓👩🎓Abituriyentlarga yuboramiz.
(P/S: Qiyin bo'lmasa reaksiya qoldiring😁)
🖼 : @Bilim_baholash_agentligi
1. Ertaga imtihon deb o‘qing;
2. 15 kundan keyin javob chiqadi deb o‘qing;
3. Yana bir yilingiz bekor o‘tishini o‘ylab o‘qing;
4. Otajoningiz onajoningiz va boshqa sizga umid bog‘laganlarni ishonchini oqlab, ertaga byudjetga o‘qishga kirishni o‘ylab o‘qing.
5. Men o‘qishga kirdimiiiiim, deb baqirishni o‘ylab o‘qing;
6. Quvonch ko‘z yoshlari uchun o‘qing;
7. Ustozlarni shuncha vaqti bekorga ketmaganini isbotlash uchun o‘qing;
8. Nima bo‘ldi o‘qish deb so‘rashsa, Allohga shukur grantga kirdim deb kulib turish uchun o‘qing;
9. Eng asosiysi, ertangi kelajagingizga zamin yaratish uchun o‘qing! Ana o‘shanda InshaAlloh grantga o‘qishga kirasiz.
Omad bilimlilarga kulib boqadi. Hammangizga omad, hech qachon bilim olishdan charchamang!
👨🎓👩🎓Abituriyentlarga yuboramiz.
(P/S: Qiyin bo'lmasa reaksiya qoldiring😁)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤9
Всe люди, посланные нам - это наше отражение. И посланы они для того, чтобы мы, смoтря на этих людей, исправляли свои ошибки, и кoгда мы их исправляем, эти люди либo тoже меняются, либо уходят из нaшей жизни.
Бoрис Пастeрнак
Бoрис Пастeрнак
🔥8💔2❤1👍1