Fijne Dag Van
122 subscribers
144 links
Download Telegram
Goedemorgen, het is vandaag de Internationale Dag tegen Visvangst 🦈 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-tegen-visvangst/

Ook is het de Internationale Dag van de Ontvoerde of Vermiste VN-Medewerkers 🦹🏼‍♂️ https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-vermiste-of-ontvoerde-vn-medewerkers/

En het is de Internationale Dag van Herdenking van Slachtoffers van de Transatlantische Slavenhandel https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-ter-herinnering-van-slachtoffers-van-de-slavernij-en-de-transatlantische-slavenhandel/

En tot slot is het ook Landelijke Compostdag ♻️ https://fijnedagvan.nl/info/landelijke-compostdag/
Goedemiddag, vandaag is het de Internationale Dag van de Transgenderrechten, een Dag die iedere dag belangrijker wordt 🏳‍🌈 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-transgenderrechtendag/

En trek de harde schijf vandaag uit de kast, want is Wereld Backupdag! 💻
Goedemorgen, op de verjaardag van Hans Christiaan Andersen is het altijd de Internationale Dag van het Kinderboek 📚 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-het-kinderboek/

Het is vandaag ook Wereld Autismedag 😟 https://fijnedagvan.nl/info/wereld-autismedag/

En het is vandaag de Dag van de Motorrijder! 🏍️ https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-de-motorrijder/
Goedemorgen, vandaag is het de Internationale Dag van Aandacht voor Landmijnen 💥 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-aandacht-voor-mijnen/

Gelukkig is het vandaag mooi weer, want het is Nationale Buitenlesdag 👨‍🏫 https://fijnedagvan.nl/info/nationale-buitenlesdag/

En tot slot is het Wereld Zwerfdierendag 🐱 https://fijnedagvan.nl/info/wereld-zwerfdierendag/
Goedemorgen! We vieren vandaag wel 6 Dagen. Het begint natuurlijk met Goede Vrijdag ✝️ https://fijnedagvan.nl/info/goede-vrijdag/

Het is daarnaast Nationale Collegadag 👥 https://fijnedagvan.nl/info/nationale-collegadag/

En het is de Internationale Dag van Herdenking van de Rwandese Genocide https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-herdenking-van-de-rwandese-genocide/

Ook is het de Internationale Dag van de Bever 🦫 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-bever/

En het is Wereld Gezondheidsdag 🏥 https://fijnedagvan.nl/info/wereld-gezondheidsdag/

En tot slot is het de Dag van de AFAS-beheerder! 👨‍💻 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-de-afas-beheerder/
Goedemorgen! Op 12 april 1961 werd Joeri Gagarin de eerste mens in de ruimte. Daarom is vandaag de Internationale Dag van de Ruimtevaart! 🚀 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-ruimtevaart/

Verder is het vandaag de Internationale Dag van het Straatkind 🚸 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-roze/

En het is de Internationale Dag van Roze, een actie tegen pesten 💕 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-roze/
Goedemorgen, vandaag is het de Dag van de ZZP'er! 💻 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-de-zzp-er/

Het is ook de Internationale Dag van de Platenzaak 💿 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-platenzaak/

Het is daarnaast de Internationale Dag van het Circus 🎪 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-het-circus/

En het is de Internationale Dag van de Biomedische Laboratoriumwetenschap 🧪 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-biomedische-laboratoriumwetenschap/

En tot slot is het de Internationale Dag van de Kunst! 🎨 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-kunst/
Goedemorgen, vandaag vindt het congres de Dag van het Vakcentrum plaats 👩‍🏭 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-het-vakcentrum/

Ook is het vandaag de Europese Dag van de Patiëntenrechten 🤒 https://fijnedagvan.nl/info/europese-dag-van-de-patientenrechten/

Het is ook de Internationale Dag van de Amateurradio 📻 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-amateurradio/

En tot slot is het de Internationale Dag voor Monumenten en Archeologische Vindplaatsen 🏛️ https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-voor-monumenten-en-archeologische-vindplaatsen/
Goedemorgen, het is vandaag de Dag van de Mediastage 📝 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-de-mediastage/

Het is ook Nationale Secretaressedag ✍️ https://fijnedagvan.nl/info/nationale-secretaressedag/

Daarnaast is het de Dag van de Financiële Verhoudingen 💸 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-de-financiele-verhoudingen/

En tot slot is het de Internationale Dag van de Chinese Taal 🇨🇳 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-chinese-taal/
Goedemorgen en proost! Vandaag is het de Dag van het Duitse Bier! 🍻 https://fijnedagvan.nl/info/dag-van-het-duitse-bier/

It is also the Internationale Dag van de Engelse Taal 🇽🇪 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-engelse-taal/

En het is de Internationale Dag van het Boek en de Auteursrechten 📖 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-het-boek-en-de-auteursrechten/

Het is ook Wereld Tafeltennisdag 🏓 https://fijnedagvan.nl/info/wereld-tafeltennisdag/

En tot slot is het de Internationale Dag van de Spaanse Taal 🇪🇸 https://fijnedagvan.nl/info/internationale-dag-van-de-spaanse-taal/
The owner of this channel has been inactive for the last 5 months. If they remain inactive for the next 17 days, they may lose their account and admin rights in this channel. The contents of the channel will remain accessible for all users.