Евроазија
12.7K subscribers
34.6K photos
23K videos
11 files
40.8K links
ШТО ДРУГИ ШАПУЋУ, МИ ПИШЕМО НА ГЛАС

Што је више истините вести, то више људи сазнаје о томе. Родољуби контролишу светску сцену, и да, медије. Када је реч о истини, сваки публицитет је добар публицитет.
Download Telegram
У експлозији иза 5. тунела на Газиводама која се догодила данас око 14:30, оштећена су најмање два возила са РКС таблицама. Највероватније је у питању бачена ручна бомба бачена на паркирана возила са леве стране пута из правца Зубиног Потока ка Брњаку.

За сада се претпоставља да су у питању возила купача у делу познатом као Колашинске стене, одакле већ данима у медијима на албанском и друштвеним мрежама круже репортаже и видео записи о томе на који начин Албанци проводе лето.

У већини репортажа, порука је идентична – да се „не ради о сцени из Улциња“, већ са „језера Ујман (Албански назив за Газиводе прим.ред.)“, и да Албанци имају „по први пут приступ“ језеру од после рата, где нису могли да долазе до сада „због српских криминалаца“.

Ускоро опширније

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤡28🖕12👍2💩1
Жене шта кажете на ово..🥵

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤬53🌭11🖕7👍1🤯1🤡1
Након неколико узастопних паљења џипова Оружаних снага Украјине у Одеси јуче се исто десило у Николајеву и синоћ у Кијеву.

🔗тг Анатолий Шарий

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
30🔥5👍3
Forwarded from Покрет МИ СНАГА НАРОДА (Богдан Видовић)
🛡МИ - Снага народа

Шта је са тобом ПреЦедниче? Колика и каква је та уцена да се пристане на ИЗДАЈУ ЗЕМЉЕ?!!! Дело издаје и велеиздаје су претходни политички саборци избацили из кривичног закона Републике Србије али има НАС ДОСТА који једва чекамо да се то дело врати и да се донесе закон да може ретроградно да се примењује 50 година уназад, па можда није згорег размислити. Није овај нацистички потомак сам дошао, довели сте га да се над костима, оних које побише у долини Јадра, спрда са нама. Да се спрда са историјом овог напаћеног народа који само није дао своје.

Е па, живи били па видели, неће га ни сада дати.

Јер ПреЦедниче, не продају се сви за нешто, не придају се сви за ни ситно ни крупно. МИ НИСМО УЦЕЊЕНИ И БРИГА НАС ЈЕ ДА ЛИ СТЕ ВИ!! ТО КАКО СТЕ РАДИЛИ САДА СЕ ИЗВЛАЧИТЕ АЛИ НЕ УВЛАЧИТЕ НАС У ВАШЕ БЛАТО.

И ПреЦедниче, ОСТАВИТЕ ПОЛИЦИЈУ ПРЕЦЕДНИЧЕ, НЕЋЕ НИ ОНИ ОСИМ НЕСОЈА СЛИЧНИХ ВАШОЈ КАСТИ, КОЈИ ПРОДАДОШЕ ВЕРУ ЗА ВЕЧЕРУ, УДАРАТИ НА СВОЈ НАРОД!!!

ПРЕЦЕДНИЧЕ, ОКРЕНУЋЕ СЕ ПОЛИЦИЈА ДА БРАНИ НАРОД, А ОНДА ЋЕ, СВАКО НАЋИ МЕСТО ГДЕ ПРИПАДА. ТО ОНИ ЗНАЈУ МНОГО БОЉЕ ОД НАС. ..А ЗНАТЕ И ВИ И ТО ВАС ПЛАШИ АЛИ ЈЕ ТРЕБАЛО МНОГО РАНИЈЕ МИСЛИТИ, САДА ЈЕ КАСНО!!!!

🔗➡️ Борислав Антонијевић

🌐Јутјуб 🌐Фејсбук 🌐Инстаграм 🌐Икс 🌐Тикток 🌐ВК

МИ СНАГА НАРОДА ПРОФ. ДР БРАНИМИР НЕСТОРОВИЋ
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍38💯16👏75🤮2💩1
✍️ Драгана Трифковић

"Руски дом у Београду и Руска амбасада су склопили тајни пакт са Вучићем. Прихватили су Вучићев захтев да не комуницирају и не сарађују са људима са "црне листе" коју је Вучић уз савете Тони Блера саставио. Прихватањем овог црног списка, Руски дом и Руска амбасада у Београду су прихватили да сарадјују само са службеним "русофилима" које лиценцирају Вучић и Тони Блер. Евентуално може још неко неутралан да се провуче, кога Вучић није укључио на црни списак. Има случајева и да су неки људи раније били на том списку док их Вучић није купио, а сада више нису. Углавном, има и нас који смо на црном списку Зеленског због подршке Донбасу, а истовремено смо и на црном списку код две поменуте руске институције због Александра Вучића који је узгред признао у интервјуу лондонском часопису Фајненшал тајмс да наоружава кијевски режим..."

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍27🤯18🤬9😱5💊21😁1🎃1
Твит недеље!🤦‍♂️

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤣89😁14💩10👍1😱1😭1
Иде пун гас! К'о је следећи?

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🥰35👍19😁12🤣5🔥1
🇷🇺🇺🇸 Портпаролка руског министарства спољних послова реагује на Бајденову одлуку да се повуче из председничке трке: Сада треба да почнемо да истражујемо везу коју су амерички медији и канцеларије америчке владе успоставили како би сакрили право ментално стање Бајдена док се играју са светским јавним мњењем.

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍23💯1
Речи литијумског лобисте не вреде ништа. Плаћен је за сваку реч, неистину, полуинформацију, спин.
Лобисти живе од изговарања речи за које су плаћени.
Немају срама, немају стида, живе од тога да продају причу свог газде народу који обрађују.

На Пинку у истој емисији председник са два агента страног утицаја. Да ли га је срамота због тога што се своди на ниво једног лобисте? Није, јер и он је то од самог почетка - агент истог утицаја којем припадају Антонијевић и Шахримањан. Агенти Сорошевог утицаја. Три марионете.

Већ сам више пута указивао на везу Рио Тинто - Вучић - Антонијевић (дуго година директор Сорошеве НВО) који већ дуго чека неко намештење од Вучића.
Антонијевић је један од ретких са којима Вучић излази на "дебату", па му глуми противника. Вероватно ће цела емисија бити набацивање лопте на дупли пас. Антонијевић покушава да прогура фингирани дијалог, а после Вучић да намести референдум - мисле да је народ глуп.

Сад у студију сво троје глуме расправу. Они су добри другари на истом задатку.
Глумци Рио Тинта. Агенти страног утицаја. Сви купују себи карту за Америку кад загусти. Цена те карте је да продају све нас.
Запад жели да Србију претвори у рударску земљу. И ту би нам био крај. Крај Србије. Оно што је цртао на табли.
Неће моћи. Рудника неће бити!

(Санкције Русији су им следећи задатак, потпуно су изгубили компас)

https://www.facebook.com/share/p/1ZvdApZsxgrHaSVy/?mibextid=oFDknk

https://www.facebook.com/share/p/5rmpojyWa2D1jXtB/?mibextid=oFDknk

https://www.facebook.com/share/p/8BMwc8xdHeTwE7N9/?mibextid=oFDknk

https://www.facebook.com/share/p/zpNGm4BGqy5B2HF6/?mibextid=oFDknk

https://t.me/radjevina
💯41🤮14👍8💩31
Политичка слика и прилика савремене Србије: председник државе (суштински марионета у (не)милости западних сила) у емисији са лепшом половином најпознатијег естрадног НАТО пара у Србији (тандем Шахримањан-Обрадовић) и председником српског огранка Сорошевог "Фонда за отворено друштво".

Овако он замишља дијалог, овако замишљају све- фингирана и намештена емисија са унапред припремљеним питањима и гостима поред којих и Вук Драшковић делује као патриота (а са којима, кад се погледа уопштено, нема неких већих неслагања), фингирана борба против измишљених противника који су "против Србије" и објашњавање унапред договорених споразума и одлука по диктату западних сила, донетих мимо воље народа и законских процедура.

Као и свака Вавилонска кула лажи и преваре, издаје и трулих компромиса (суштинске капитулације) и ова његова, тј. њихова (западна, он се мало ту шта пита, само спроводи њихове одлуке) ће кад-тад пасти, дај Боже да то буде што пре како би последице по све нас биле што мање јер време и (нарочито скорашња) дешавања показују да су убацили у "пету брзину" по питању распродаје земље, ресурса и свега вредног и битног у Србији.

И да, наравно, нећете копати литијум по Србији у режији Рио Тинта а за потребе немачке аутомобилске индустрије. То што сте им обећали им дајте и свог џепа и од свог имања и поседа. Србија није на продају.

ХаZардер НоVосрбија 🇷🇸🇷🇺
t.me/haZardernoVoserbia
💯50💩7🤮6👍31
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Тема је Русија у Хит Твту.

Ви ме хвалите као председника, хвалите економски успех, молите ме да уведем санкције Русији, а ја ћу да одбијам.
Две године ме Путин није позвао телефоном а са Зеленским су ме натерали да се сретнем већ пет пута.
Бићу вам веома захвалан, одужићемо се.

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤮79💩21👍4😈2
Forwarded from Евроазија
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Шта је па сад ово ?!?!

"Кад Ф-16 се подигне и читава руска војска оде у бјежанију......“
хахахахаха😂🤣😅😀

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
🤣91💊28😁4🖕4🤯2💩2😱1🍌1
Хит месеца!🤦‍♂️

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤣44😁31💩11👍3🤡2😈1
Ај што лаже нас него што почео и сам себе да лаже. Под хитно код психијатра.

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💩92🤣14😁3👍2😈2🤡1
Forwarded from Источни Фронт (Uskok 1389)
🇷🇸Србија: време прође ја се не опаметих.

Сећате ли се како је Вучић застрашивао Србе да је одбио да реагује јер би избио трећи светски рат. Јавили нам Јерусалим пост у плаћеном тексту.

Видимо да је од тада 12.јан.2023 па до сада било много горих војних дејстава, и сукоба у свету нпр. по Израелу, Ирану, Јемену, Русији, Цивилним Бродовима, Америчким носачима авиона и Ратним бродовима, итд. Па опет не изби тај Трећи Светски рат.

Али опет постоје људи који верују овом човеку са слике да би избио Трећи Светски рат да је Српска војска заштитила своју нејач на својој територији од стране Сепаратиста.

📱 t.me/istocni_front
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💩51💯8😁7👏5🤬3🤮2👌1😈1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Монахиња Ирина, соколарка манастира Студеница.

☦️【Созерцање】- Запратите
33❤‍🔥7👍5🤡1
📣ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАУЧЕР БОТОВЕ!

Вучић:
Сваки грађанин који купи електрични аутомобил из Крагујевца од државе добије попуст од 5.000 евра

Председник Србије Александар Вучић рекао је да ће сваки грађанин Србије који буде желео да купи електрични аутомобил који се буде производио у Крагујевцу, добити од државе "попуст од 5.000 евра".

22. јул 2024. од Бета

"Ако кошта аутомобил 22 или 23 хиљаде, имате пет хиљада од нас, сваки купац", обећао је председник.

Вучић је на ТВ Пинк истакао да је недавни долазак извршног директора Мерцедеса Ола Калениуса као и то што данас долази шеф групе "Stellantis" Карлос Таварес - "чудо за Србију" и да то није било лако договорити.

Како је најављено, данас ће бити званично обележена успешна имплементација пројекта у Стелантисовој фабрици у Крагујевцу, који се односи на почетак производње електричног аутомобила ""fijat grande panda".

Свечаности ће присуствовати и главни извршни директор компаније "Stellantis" Карлос Таварес.

🚀https://t.me/evroaz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💩55🤣13🖕5😁4🤮3👍2😈2👏1🤯1😱1
⚠️Обавезно погледати - овако изгледа рударење литијума😱😡😈👹

💭 ДА ЛИ ИКО НОРМАЛАН МОЖЕ ОВАКО НЕШТО ДА ЗАМИСЛИ У СРБИЈИ

https://youtu.be/WXfYkw6B-kw?si=iplJGix7ggLH3Mwz
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤬54🤡1
Forwarded from Code 17
Čisto da znate kakvu ste svirepu dvoličnu zmiju milovali ovih 12 godina.

I koga ste štedeli, jer on ima NEKI plan koji če nas spasiti od nemaca, šiptara i NATO.

http://t.me/code17tv
🤮66💩23😈9😁4👍2🤣2