Евроазија
12.7K subscribers
34.7K photos
23.1K videos
11 files
40.9K links
ШТО ДРУГИ ШАПУЋУ, МИ ПИШЕМО НА ГЛАС

Што је више истините вести, то више људи сазнаје о томе. Родољуби контролишу светску сцену, и да, медије. Када је реч о истини, сваки публицитет је добар публицитет.
Download Telegram
Ево од јатака маркираних аутобуса.

Не брини се секто, не кошта ништа. Реклама је о трошку родољуба.

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
🤣27👏8👍2
КОСОВО И МЕТОХИЈА

Горње Кусце: Седам сати по прохладном времену чекали аутобусе који на крају нису стигли, јер нису ни били наручени!

У селима Косовског поморавља велики број Срба који су претходно били на списку за одлазак у Београд, чекали су да их људи који су махали списковима прозову, али слаба вајда, аутобуса није било.

Пред зградом Привременог органа у Кусцу људи су чекали чак седам сати, да би им на крају након кратког већања са „сведржитељом“, спискодржитељи, спискочинитељи и они који опслужују председника ове општине, Сашу Милошевића, саопштили да сви „морају“ да иду сопственим аутомобилима, јер аутобуса неће бити.

Видно измучени, изнервирани и понижени људи то нису учинили, јер нису били у могућности и сада страхују за своја радна места.

Овакво наређење су послушали углавном они који имају више радних места истовремено.
Претходно је из Кусца пут Београда кренуло неколико аутобуса са људима из овог и других села.

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
🤮13💩6👍1
Више од 10.000 Срба са Косова отишло у Београд на митинг "Србија наде"

Око 200 аутобуса са Србима са Косова јуче и рано јутрос кренуло је из Северне Митровице, Грачанице, Лепосавића, Зубиног Потока, Штрпца... на пут за Београд на митинг „Србија наде”.
Многи Срби су пут кренули аутомобилима, што показује да је преко 10.000 Срба са Косова отишло у Београд да подржи председника Србије Александра Вучића.

Срби из Косовског Поморавља први су масовно кренули јуче око 19 часова, а до јутра је преко административног прелаза прешло око 60 аутобуса из Ранилуга, Каменице, Ропотова, Горњег Кусца и другиһ места.

Срби из најудаљеније енклаве Штрпце кренули су око поноћи са двадесетак аутобуса и аутомобила, а после поноћи масовни поласци и колоне са десетинама аутобуса кренуле су из Косовске Митровице, Грачанице.

Ујутро су кренули и аутобуси из Лепосавића, Звечана, Зубиног Потока...

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
💩22😢2
Поздрав из највећег српског села на КиМ „Великог Пасјана“ у коме највероватније неће бити ђака првака.

Бус није дошао 😥

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
💩16
Данас браћа из 549 обележавају дан када су нато говнарима полупали нос .

Држава је глува за овакве догађаје јер има преча посла са људима из албаније испред народне скупштине.

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
👍151🔥1
Добро јутро народе мој! СНС багра је у паници за данашњи митинг им људи отказују, укинули су регуларне аутобуске линије да би могли да користе аутобусе за Београд! У неким школама средњим ђаци немају како да дођу на наставу због тога! Зову све редом, професоре па чак и теткице које чисте да их уцењују да иду на митинг!!! Људи готово је , осећају да им је крај!! Порфирије синоћ изјављује док је помен деци пострадалој у оном њиховом режираном масакру- ево пала је киша и Бог лије сузе РАДОСНИЦЕ!!! НАРОДЕ МОЈ ЗАДЊИ ЈЕ ЧАС ЈЕР АКО ОВА ДРОГИРАНА НЕШКОЛОВАНА БАГРА НАСТАВИ - МИ СМО НЕСТАЛИ ЗАУВЕК БЕСПОВРАТНО!
Јасмина
👍20
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ко је ово платио?

15 празних аутобуса, из Бугарске, креће, управо! Да скупља пиротске сендвичаре 🤡

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
🤬26👍2😁1
Као што смо већ писали, припадници тзв. УЧК стижу у великом броју да изразе захвалност свом вођи, идеологу и творцу независног Косова и Велике Албаније.

Тачи и Весељи оправдано одсутни.

За Харадинаја није било места у аутобусу.

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
😡17🤬3😈2
Спремни за кака-фрку 🌭🍔🥪

https://t.me/evroaz

https://t.me/evroazp
💩15