Dear Olga 📚 Книгиня
56 subscribers
47 photos
1 video
1 link
Привіт! 📚 Ласкаво прошу до мого книжкового світу, де гортаються сторінки, розплутуються сюжети та виринають нові ідеї. Тут про книги, відеоанонси та трохи мого життя. Гумор, кава та книжковий запах гарантуються. Підписуйтесь і читайте разом!
Download Telegram
🤩🤩🤩🤩🤩
Сумісних читань «Таємної історії» Донни Тартт📖

🌸ВІТАЮ, ДРУЗІ! Ми це зробили! Ми дочитали «Таємну Історію»🌸

Обговоримо прочитане в коментарях⤵️

обговорюємо зі спойлерами

якщо у вас є якісь додаткові матеріали: ілюстрації, фотографії, відео, цікаві факти, усім цим сміло можете ділитися за бажанням🫶🏻
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
OMG😳
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍5
КСД стали так довго відправляти замовлення з сайту?🤔
Замовляла книги ще 9 лютого, тільки сьогодні ото відправили😳
До цього максимум 3 дні і відправляли…я вже забула що замовляла😂
😁5😱1
А ще, після Таємної історії я походу зловила нечитай😢30-50 сторінок на день тупо мій максимум і відволікаюсь відразу(((
😨6
Дійсно, чого мені не вистачало зараз, так це простуду вхопити🫠 Сподіваюсь це добова «акція»🤞🏻І я швиденько очухаюсь, бо НЕНАВИДЖУ хворіти і почувати себе як шматочок 💩
🙏6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😭11
Приплили тапці до дивану🫠
😱13
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💔11
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
8❤‍🔥3
Оце цікаво😍обожнюю сестер Бронте та Остін😍
🥰2
КСД розпочали роботу над серією класичних романів. Сестри Бронте та Джейн Остін повертаються
👍5🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🎉16💘7❤‍🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🥰16❤‍🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
12❤‍🔥1
Читаю зараз продовження «Тюремної цілительки» і от в мене одне питання, ну ЧОМУ!!! чому Ківа така дурна🤦🏻‍♀️Ну я розумію усі обставини, передісторію її життя і все таке, але ну є очевидні моменти які мають надати беззаперечні підстави прийняти вірне рішення. Ну йомайо🫠
Так ще і на продовження чекати (благо не довго вже), бо 100% Лінетт Ноні закінчить книгу так, що треба буде продовження НЕГАЙНО!
8
Хоспадєєєє…Ківа🤦🏻‍♀️Мені залишилось сторінок 30…не беручи до уваги додаткову главу…і я вже разів 10 стукала себе по лобу через вчинки Ківи🤦🏻‍♀️
З іншого боку, я дуже скучила за такими емоціями від книги😁Коли ніби і любиш героя, але так хочеться вліпити затрєщіну йому/їй😂
5
Я колись закончу нити, коли дочитаю😅вибачте вже…але як я хочу щоб один з героїв подохнув нахрін!!! Найважчим зі способів🙏🏼
🤣8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤗5❤‍🔥1