Сумісних читань «Таємної історії» Донни Тартт
Обговоримо прочитане в коментарях
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
КСД стали так довго відправляти замовлення з сайту?🤔
Замовляла книги ще 9 лютого, тільки сьогодні ото відправили😳
До цього максимум 3 дні і відправляли…я вже забула що замовляла😂
Замовляла книги ще 9 лютого, тільки сьогодні ото відправили😳
До цього максимум 3 дні і відправляли…я вже забула що замовляла😂
😁5😱1
А ще, після Таємної історії я походу зловила нечитай😢30-50 сторінок на день тупо мій максимум і відволікаюсь відразу(((
😨6
Дійсно, чого мені не вистачало зараз, так це простуду вхопити🫠 Сподіваюсь це добова «акція»🤞🏻І я швиденько очухаюсь, бо НЕНАВИДЖУ хворіти і почувати себе як шматочок 💩
🙏6
Forwarded from КСД - простір книжок, що захоплюють
КСД розпочали роботу над серією класичних романів. Сестри Бронте та Джейн Остін повертаються ✨
👍5🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🎉16💘7❤🔥1
Читаю зараз продовження «Тюремної цілительки» і от в мене одне питання, ну ЧОМУ!!! чому Ківа така дурна🤦🏻♀️Ну я розумію усі обставини, передісторію її життя і все таке, але ну є очевидні моменти які мають надати беззаперечні підстави прийняти вірне рішення. Ну йомайо🫠
Так ще і на продовження чекати (благо не довго вже), бо 100% Лінетт Ноні закінчить книгу так, що треба буде продовження НЕГАЙНО!
Так ще і на продовження чекати (благо не довго вже), бо 100% Лінетт Ноні закінчить книгу так, що треба буде продовження НЕГАЙНО!
❤8
Хоспадєєєє…Ківа🤦🏻♀️Мені залишилось сторінок 30…не беручи до уваги додаткову главу…і я вже разів 10 стукала себе по лобу через вчинки Ківи🤦🏻♀️
З іншого боку, я дуже скучила за такими емоціями від книги😁Коли ніби і любиш героя, але так хочеться вліпити затрєщіну йому/їй😂
З іншого боку, я дуже скучила за такими емоціями від книги😁Коли ніби і любиш героя, але так хочеться вліпити затрєщіну йому/їй😂
❤5
Я колись закончу нити, коли дочитаю😅вибачте вже…але як я хочу щоб один з героїв подохнув нахрін!!! Найважчим зі способів🙏🏼
🤣8