Кубастік ти де
1.82K subscribers
104 photos
21 videos
66 links
Та тут я!
Канал для тих, хто підтримує і просто хоче бути ближче. Тут будемо спілкуватись про особисте, бізнес, життя, приколи, інсайди — все, що не потрапляє в основні канали. А також анонси і новини всього що треба
Download Telegram
Доречі, Bambulab анонсували великий дригостіл A2L.
Думаю що на цьому зображенні показали розмір столу. Очікую що він буде як у h2 серії, хоча хочеться більше.

Ще сказали про «креативний» простір, може натякають на наявність інших інструментів типу плоттера або головки для малювання.

Загалом чекаємо презентацію 1 червня☺️
15👀7👍5
Отакої!
Це щось дійсно цікаве.

Креаліті показали Klitek - власну технологію заміни хотендів.

Але це не все - вони перші хто зробив можливим друк різним діаметром сопла - показали приклад: 0.4 до периметрів і 0.8 для заповнення. Це вау! 🙌🏼 НАРЕШТІ!!!!

Ну і ще показали можливість переварювати багато видів гнучкого пластику, комбінувати матеріали, змішувати кольори

Буде це все добро на базі нового принтера K3

Дуже чекаю 🙈
🔥253👍2💩1
Nano розмір Мульти-кольорової системи. Бачили вже міні, але це зовсім маленьке. Prusa свого часу робили щось схоже
🤔12💩1
І отакий прикол. Одночасно з Бамбулабами вони анонсувати великий дригостіл 420х420х420!
❤‍🔥14🔥7🤣4👍2💩2
Тримайтесь, бо і це ще не все.
Найцікавіше:
Система для переробки відходів друку або для виробництва власного філаменту.
Креаліті в ударі😁
🔥45❤‍🔥83
Найменший великий принтер
🤔133🤮3💩1
Та норм!
По-Перше, дешево.
По-друге, реально сильно більша зона друку.
По-Третє, дешево.

Ну і обіцянки щодо гіпер-якості на високих моделях та плоттер, як я і казав.

Питання - в чому тут 2? Може це мав бути А1L
20🤮4🤣1
Кубастік скорочує та оновлює 3д друкарню
Продам свої улюблені p1s combo 7 шт.
Пробіг в середньому 5-6 тисяч

Ціна 27000 грн за шт

Пишіть в коментарях хто 100% братиме - я відпишу в особисті. Якщо забиратимете в Києві, теоретично можемо зустрітись.

Лишилось 7 шт
👎24👍83😁3💩3🔥2
Отака штука вже тиждень стоїть в офісі - ніяк не доберуться руки. Але вже цього тижня зніматиму огляд для вас
34🔥7👍4🎉3
Кардинально оновили додаток Bambu Handy
Хто вже тестив, як враження?
❤‍🔥16😐2🔥1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Щойно розпакував великий 3д принтер Prusa Core One L
Це база під майбутню систему INDX яка дозволить майже безвідходно друкувати 8 екструдерами без вежі очистки🙈

Офіційно. Настала епоха тулченжерів ‼️
27🤔4🦄3👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Доречі про тулченжери🙂
👍258🤝2🔥1🐳1
Маю готове відео з виставки. Коли публікувати?
Anonymous Poll
79%
Сьогодні ввечері
25%
Завтра вранці
Шановні, хочу зняти корисне відео про неочевидні проблеми з якими зустрічаються початківці 3д друкарі.
Обовʼязково розкажу про свої промахи, щоб ви їх не повторили.
🙌🏼А ще прошу вас написати про свої неочевидні труднощі, або питання які виникали у вас під час 3д друку коли ви тільки починали і, навіть, з досвідом.

Розкрию ваші питання я проблеми в одному з наступних відео 👇🏻
🔥22👍82