Necro Mancer (Twitter/X)
Автомотопехоцид (и ещё немножко)
t.me/DPSUkr/33615 t.me/spartan_ngu/3169 t.me/chornyi_stryzh/271 t.me/brigada92_war/5268 #RussianUkrainianWar
Автомотопехоцид (и ещё немножко)
t.me/DPSUkr/33615 t.me/spartan_ngu/3169 t.me/chornyi_stryzh/271 t.me/brigada92_war/5268 #RussianUkrainianWar
👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Necro Mancer (Twitter/X)
Главная проблема перехватчика "Елка" - отсутствие БЧ
https://www.youtube.com/watch?v=rQmPRoUCKWQ #дроноцид #нанотехнологии #всрф
Главная проблема перехватчика "Елка" - отсутствие БЧ
https://www.youtube.com/watch?v=rQmPRoUCKWQ #дроноцид #нанотехнологии #всрф
🤡2🆒1
🤩1
Rob Lee (Twitter/X)
@AdrianBonenber1 @kriegsforscherD: Before the war, Dmytro wrote case studies on some of the fighting in 2014-2015. I don't know nearly enough about the period, but it is very important.
@AdrianBonenber1 @kriegsforscherD: Before the war, Dmytro wrote case studies on some of the fighting in 2014-2015. I don't know nearly enough about the period, but it is very important.
👍1