Як в вас вечір понеділка?
В мене дуже чудово) Щойно написали Incrypted, та за активність в конкурсі з пошуком емодзі піц подарували квиток на Incrypted Conference 2026.
Також можливо спробую вибити якусь знижку для вас, якщо є бажаючі долучитись.
В мене дуже чудово) Щойно написали Incrypted, та за активність в конкурсі з пошуком емодзі піц подарували квиток на Incrypted Conference 2026.
Також можливо спробую вибити якусь знижку для вас, якщо є бажаючі долучитись.
Beginner
Video
А ще, до речі, якщо хтось новий і не знає: минулого року ми вже відвідували день народження Incrypted та саму конференцію. Там ми підключили деякі партнерства, знайшли знайомства та виграли мерч, який розігрували для вас.
Стартував Season 1 в The Beacon 🎮
Якщо хтось не знає — це та сама гра, в яку люди бігали ще на початку минулого року в Playtest версію. Але тоді гра була взагалі ніякою: ні нормального геймплею, ні особливої інформації. Якщо коротко — гра “на бумазі”.
З перших відчуттів, чесно кажучи, гра капець лагуча: купа багів, проблем та вильотів 😁 Але якщо це відкинути і порівнювати з тим, що було раніше — зараз вже дуже непогано, і в цілому гра мені подобається.
— Під цей сезон виділили 7.7 млн $BCN. Єдине, що напрягає — розробники прирівнюють 1 $BCN до 1$, при 1 трильйоні FDV. Ну а з таким ринком, думаю, таку оцінку очікувати марно.
Якщо хтось не знає — це та сама гра, в яку люди бігали ще на початку минулого року в Playtest версію. Але тоді гра була взагалі ніякою: ні нормального геймплею, ні особливої інформації. Якщо коротко — гра “на бумазі”.
З перших відчуттів, чесно кажучи, гра капець лагуча: купа багів, проблем та вильотів 😁 Але якщо це відкинути і порівнювати з тим, що було раніше — зараз вже дуже непогано, і в цілому гра мені подобається.
— Під цей сезон виділили 7.7 млн $BCN. Єдине, що напрягає — розробники прирівнюють 1 $BCN до 1$, при 1 трильйоні FDV. Ну а з таким ринком, думаю, таку оцінку очікувати марно.
Коротко по суті Season 1 “Goblin’s Gambit” 👇
— Ми граємо в данжі, отримуємо бонуси, HP тощо.
— З мобів отримуємо Umbra Shards (за них можна відкривати скрині, з яких падають скіни та $BCN, або конвертувати їх у Gobloonz).
— Gobloonz — це місцеві фішки для рулетки 🎰 Основний нюанс у тому, що для покупки чогось за них — їх треба відігравати… Простими словами — чисте казино 😁
Також із нюансів:
— Як вже й казав, хоч гру і робили довго — багів та лагів купа.
— Є дві версії гри: браузерна (дуууже не рекомендую) та через Epic Games. Ще ніби має бути в Steam.
— Гра free-to-play, але з обмеженнями. Якщо граєте безкоштовно — щоб злити 100 енергії, потрібно кілька разів фармити данжі. А якщо купити преміум за 20$ — ті ж 100 енергії можна спалити за один забіг і одразу отримати всі нагороди.
Геймплей 🎯
Про скрині 📦
Umbra Chest
— Відкривається тільки за шарди (1000). Падають скіни та $BCN.
Kraken Chest
— Для неї потрібно відіграти аж 200 фішок, а це досить багато. Але й реварди відповідно кращі.
Glint Chest
— Відкривається тільки за донатну валюту Glint. Що випадає — хз, бо не відкривав 😁
Єдине, що поки не дуже зрозуміло — це суть скінів. По факту це просто NFT-прикраси, які на OpenSea коштують копійки. Ну і NFT вони стають тільки з преміумом. Якщо грати безкоштовно — це просто косметика.
— Ми граємо в данжі, отримуємо бонуси, HP тощо.
— З мобів отримуємо Umbra Shards (за них можна відкривати скрині, з яких падають скіни та $BCN, або конвертувати їх у Gobloonz).
— Gobloonz — це місцеві фішки для рулетки 🎰 Основний нюанс у тому, що для покупки чогось за них — їх треба відігравати… Простими словами — чисте казино 😁
Також із нюансів:
— Як вже й казав, хоч гру і робили довго — багів та лагів купа.
— Є дві версії гри: браузерна (дуууже не рекомендую) та через Epic Games. Ще ніби має бути в Steam.
— Гра free-to-play, але з обмеженнями. Якщо граєте безкоштовно — щоб злити 100 енергії, потрібно кілька разів фармити данжі. А якщо купити преміум за 20$ — ті ж 100 енергії можна спалити за один забіг і одразу отримати всі нагороди.
Геймплей 🎯
• Перед рейдом у данж обираєте клас: мілік або лучник (я граю за лук).
• Далі все більш-менш лінійно: йдете, вбиваєте мобів і отримуєте за них шарди.
• Після кожної печери в данжі дають різні бусти — тут раджу уважно читати.
• Також після кожного данжу (якщо пройшли й не померли) отримуєте буст х1.5 або х2 до нагород. Якщо померли — нафармлені винагороди все одно залишаються.
Про скрині 📦
Umbra Chest
— Відкривається тільки за шарди (1000). Падають скіни та $BCN.
Kraken Chest
— Для неї потрібно відіграти аж 200 фішок, а це досить багато. Але й реварди відповідно кращі.
Glint Chest
— Відкривається тільки за донатну валюту Glint. Що випадає — хз, бо не відкривав 😁
Єдине, що поки не дуже зрозуміло — це суть скінів. По факту це просто NFT-прикраси, які на OpenSea коштують копійки. Ну і NFT вони стають тільки з преміумом. Якщо грати безкоштовно — це просто косметика.
Beginner
Коротко по суті Season 1 “Goblin’s Gambit” 👇 — Ми граємо в данжі, отримуємо бонуси, HP тощо. — З мобів отримуємо Umbra Shards (за них можна відкривати скрині, з яких падають скіни та $BCN, або конвертувати їх у Gobloonz). — Gobloonz — це місцеві фішки для…
Розказати розказав, а де грати не показав. В подяку за гайд можете заходити по реф посиланні ТУТ. І будьте обережні, бо купа сайтів з фішингом.
🦑 UPD по The Beacon: на сезон виділено тепер 9,7 млн токенів $BCN, 2,8 млн з яких вже розподілені.
Якщо чесно — не дуже втішна новина, бо стартує другий з 4–5 тижнів фарму, а в мене лише 100+ $BCN. Ну а для P2E-проекту оцінка в 1 млрд — це овер.
З позитивного для простолюдин — обмежили відсоток бонусу для Pet's.
Ще є інформація, що максимальний дроп на акаунт може становити 250 000 $BCN. Також з завтра почнуть балансувати економіку.
Грати ТУТ 👈🏻
Якщо чесно — не дуже втішна новина, бо стартує другий з 4–5 тижнів фарму, а в мене лише 100+ $BCN. Ну а для P2E-проекту оцінка в 1 млрд — це овер.
З позитивного для простолюдин — обмежили відсоток бонусу для Pet's.
Ще є інформація, що максимальний дроп на акаунт може становити 250 000 $BCN. Також з завтра почнуть балансувати економіку.
Грати ТУТ 👈🏻
🔥1
Розкажу вам про НДАшку яку тільки починають шилити, TaskBarHero 🎮🕹
Гра вийшла в Steam 27 травня як free-to-play idle RPG. Суть проста: маленькі персонажі займають куточок екрану і самі фармлять монстрів, поки ти займаєшся своїми справами.
Головна фішка — більшість предметів торгуються прямо на Steam Marketplace. Тобто можна буквально продавати лут за реальні гроші на баланс Steam 💰📈.
За тиждень гра набрала 230к пікового онлайну (ну, з врахуванням ботів звісно 😁).
Чесно — нагадує мені ситуацію з The Beacon по стилістиці. А також це чисто гра з Steam маркету, а не окремий крипто-проєкт.
📜 Коротко про що гра:
— Idle RPG: запустив і фармиш пасивно
— Є 4 класи персонажів + пачка з 3 героїв
— Крафт, куб, руни, сундуки — є глибина
— Предмети від Rare+ продаються на Steam Market 🛒💎
Впринципі як додаткова копійка підійде, особливо для тих в кого пк в роботі 24/7
Гайд по грі — нижче 👇
ТУТ
Гра вийшла в Steam 27 травня як free-to-play idle RPG. Суть проста: маленькі персонажі займають куточок екрану і самі фармлять монстрів, поки ти займаєшся своїми справами.
Головна фішка — більшість предметів торгуються прямо на Steam Marketplace. Тобто можна буквально продавати лут за реальні гроші на баланс Steam 💰📈.
За тиждень гра набрала 230к пікового онлайну (ну, з врахуванням ботів звісно 😁).
Чесно — нагадує мені ситуацію з The Beacon по стилістиці. А також це чисто гра з Steam маркету, а не окремий крипто-проєкт.
📜 Коротко про що гра:
— Idle RPG: запустив і фармиш пасивно
— Є 4 класи персонажів + пачка з 3 героїв
— Крафт, куб, руни, сундуки — є глибина
— Предмети від Rare+ продаються на Steam Market 🛒💎
Впринципі як додаткова копійка підійде, особливо для тих в кого пк в роботі 24/7
Гайд по грі — нижче 👇
ТУТ
☕️ GM. Вже через чотири дні ми з друзями катимо на найбільшу криптоподію року у східній частині Європи.
Incrypted Conference 2026 — яка відбудеться вже 13 червня.
Буде багато спікерів, інфлюенсерів, бірж та просто класних людей. На фото — людина, яка допомагала розробляти біткоїн, Сатоші Накамото, яка сама розробила Bitcoin Core - Пітер Тодд
Детальніше про те, що буде цього року, ви можете дізнатися на сайті події.
🎟️ А також спеціально для вас наші партнери BingX підготували подарунок — знижки на квитки:
🏷️ А саме знижки на квитки:
-40% на стандарт —
-40% на VIP —
Придбати квитки можна ТУТ 👈🏻
Ну і якщо в вас до цих пір немає акаунта на BingX — Welcome
Incrypted Conference 2026 — яка відбудеться вже 13 червня.
Буде багато спікерів, інфлюенсерів, бірж та просто класних людей. На фото — людина, яка допомагала розробляти біткоїн, Сатоші Накамото, яка сама розробила Bitcoin Core - Пітер Тодд
Детальніше про те, що буде цього року, ви можете дізнатися на сайті події.
🎟️ А також спеціально для вас наші партнери BingX підготували подарунок — знижки на квитки:
🏷️ А саме знижки на квитки:
-40% на стандарт —
BingX40-40% на VIP —
BingXVIP40
(50 юзів для VIP)Придбати квитки можна ТУТ 👈🏻
Ну і якщо в вас до цих пір немає акаунта на BingX — Welcome
#Реклама
📈 Що таке RealStocks на MEXC?
Торгівля реальними акціями США (Apple, Tesla, Nvidia) прямо з крипто-біржі — без брокера й окремого рахунку.
Купуй частки акцій за USDT, заходь з будь-якої суми.
🔗 Деталі: https://www.mexc.co/zh-MY/learn/article/what-is-stocks-/1
👉 Реєстрація з торговими знижками: https://promote.mexc.com/a/dChFOl76
⚠️ Не є фінансовою рекомендацією.
#Реклама #airedacted
💸 Акції США з 0% комісії на MEXC
Поки інші платять брокеру за кожну угоду — тут спот-торгівля акціями США йде без комісій.
Більше угод — менше витрат.
🔗 https://www.mexc.com/zero-fee
👉Реєстрація з торговими знижками: https://promote.mexc.com/a/dChFOl76
⚠️ Не є фінансовою рекомендацією.
MEXC
MEXC 0-Fee Fest: The Crypto Exchange with Zero Trading Fees
Get 0% trading fees on 100+ Futures pairs and all Spot trading pairs. Maximize your gains with up to 1000x leverage on Gold, Silver, Oil perpetuals, BTC and more today!
Beginner
Розкажу вам про НДАшку яку тільки починають шилити, TaskBarHero 🎮🕹 Гра вийшла в Steam 27 травня як free-to-play idle RPG. Суть проста: маленькі персонажі займають куточок екрану і самі фармлять монстрів, поки ти займаєшся своїми справами. Головна фішка —…
Там доречі в Task Bar Heroes вже декілька днів не працює корабель для перенесення айтемів в Steam інвентар. Весь ринок дав х10 від того, що було.
Думаю коли відкриють, то все дуже дампанеться в ціні через кількість речей які лежать в людей на акаунтах.
Думаю коли відкриють, то все дуже дампанеться в ціні через кількість речей які лежать в людей на акаунтах.
Beginner
☕️ GM. Вже через чотири дні ми з друзями катимо на найбільшу криптоподію року у східній частині Європи. Incrypted Conference 2026 — яка відбудеться вже 13 червня. Буде багато спікерів, інфлюенсерів, бірж та просто класних людей. На фото — людина, яка допомагала…
Вже завтра буде трохи контенту з конфи, зустрінемось з друзями зі всієї україни, різними медіа ну і взагалі має бути класно.
Залутали багато мерча сьогодні, побачились з друзями. Там ще якісь конкурси мають бути.
Декілька слів про поїздку. Конференція вийшла прикольною, але, на жаль, лише в плані активностей. З цікавих спікерів був тільки Антон Дзюба (чисто з моєї точки зору): все було коротко, зрозуміло і без води.
Все інше можна сказати те саме, що й минулих років: «Не знаєш, що робити на медвежці?» — качай менталку, психологію тощо. З суттєвого нічого не було, як на мене. Але все одно класно провели час з друзями та знайомими.
Також відвідали Binance Surf Party, де покаталися на яхті.
Дякую, Binance 🤝
Все інше можна сказати те саме, що й минулих років: «Не знаєш, що робити на медвежці?» — качай менталку, психологію тощо. З суттєвого нічого не було, як на мене. Але все одно класно провели час з друзями та знайомими.
Також відвідали Binance Surf Party, де покаталися на яхті.
Дякую, Binance 🤝