Beginner
79 subscribers
184 photos
6 videos
68 links
Контакт: @rromansiz
Чат: https://t.me/+Ssk31xw2zjViM2Y6

Крипта, заробіток, інвест, інструменти + особистий блог
Download Telegram
Як в вас вечір понеділка?

В мене дуже чудово) Щойно написали Incrypted, та за активність в конкурсі з пошуком емодзі піц подарували квиток на Incrypted Conference 2026.

Також можливо спробую вибити якусь знижку для вас, якщо є бажаючі долучитись.
Beginner
Video
А ще, до речі, якщо хтось новий і не знає: минулого року ми вже відвідували день народження Incrypted та саму конференцію. Там ми підключили деякі партнерства, знайшли знайомства та виграли мерч, який розігрували для вас.
Стартував Season 1 в The Beacon 🎮

Якщо хтось не знає — це та сама гра, в яку люди бігали ще на початку минулого року в Playtest версію. Але тоді гра була взагалі ніякою: ні нормального геймплею, ні особливої інформації. Якщо коротко — гра “на бумазі”.

З перших відчуттів, чесно кажучи, гра капець лагуча: купа багів, проблем та вильотів 😁 Але якщо це відкинути і порівнювати з тим, що було раніше — зараз вже дуже непогано, і в цілому гра мені подобається.

— Під цей сезон виділили 7.7 млн $BCN. Єдине, що напрягає — розробники прирівнюють 1 $BCN до 1$, при 1 трильйоні FDV. Ну а з таким ринком, думаю, таку оцінку очікувати марно.
Коротко по суті Season 1 “Goblin’s Gambit” 👇

— Ми граємо в данжі, отримуємо бонуси, HP тощо.

— З мобів отримуємо Umbra Shards (за них можна відкривати скрині, з яких падають скіни та $BCN, або конвертувати їх у Gobloonz).

— Gobloonz — це місцеві фішки для рулетки 🎰 Основний нюанс у тому, що для покупки чогось за них — їх треба відігравати… Простими словами — чисте казино 😁

Також із нюансів:

— Як вже й казав, хоч гру і робили довго — багів та лагів купа.

— Є дві версії гри: браузерна (дуууже не рекомендую) та через Epic Games. Ще ніби має бути в Steam.

— Гра free-to-play, але з обмеженнями. Якщо граєте безкоштовно — щоб злити 100 енергії, потрібно кілька разів фармити данжі. А якщо купити преміум за 20$ — ті ж 100 енергії можна спалити за один забіг і одразу отримати всі нагороди.

Геймплей 🎯

• Перед рейдом у данж обираєте клас: мілік або лучник (я граю за лук).

• Далі все більш-менш лінійно: йдете, вбиваєте мобів і отримуєте за них шарди.

• Після кожної печери в данжі дають різні бусти — тут раджу уважно читати.

• Також після кожного данжу (якщо пройшли й не померли) отримуєте буст х1.5 або х2 до нагород. Якщо померли — нафармлені винагороди все одно залишаються.


Про скрині 📦

Umbra Chest

— Відкривається тільки за шарди (1000). Падають скіни та $BCN.

Kraken Chest


— Для неї потрібно відіграти аж 200 фішок, а це досить багато. Але й реварди відповідно кращі.

Glint Chest

— Відкривається тільки за донатну валюту Glint. Що випадає — хз, бо не відкривав 😁

Єдине, що поки не дуже зрозуміло — це суть скінів. По факту це просто NFT-прикраси, які на OpenSea коштують копійки. Ну і NFT вони стають тільки з преміумом. Якщо грати безкоштовно — це просто косметика.
🦑 UPD по The Beacon: на сезон виділено тепер 9,7 млн токенів $BCN, 2,8 млн з яких вже розподілені.

Якщо чесно — не дуже втішна новина, бо стартує другий з 4–5 тижнів фарму, а в мене лише 100+ $BCN. Ну а для P2E-проекту оцінка в 1 млрд — це овер.

З позитивного для простолюдин — обмежили відсоток бонусу для Pet's.

Ще є інформація, що максимальний дроп на акаунт може становити 250 000 $BCN. Також з завтра почнуть балансувати економіку.

Грати ТУТ 👈🏻
🔥1
Розкажу вам про НДАшку яку тільки починають шилити, TaskBarHero 🎮🕹

Гра вийшла в Steam 27 травня як free-to-play idle RPG. Суть проста: маленькі персонажі займають куточок екрану і самі фармлять монстрів, поки ти займаєшся своїми справами.

Головна фішка — більшість предметів торгуються прямо на Steam Marketplace. Тобто можна буквально продавати лут за реальні гроші на баланс Steam 💰📈.

За тиждень гра набрала 230к пікового онлайну (ну, з врахуванням ботів звісно 😁).

Чесно — нагадує мені ситуацію з The Beacon по стилістиці. А також це чисто гра з Steam маркету, а не окремий крипто-проєкт.


📜 Коротко про що гра:
— Idle RPG: запустив і фармиш пасивно
— Є 4 класи персонажів + пачка з 3 героїв
— Крафт, куб, руни, сундуки — є глибина
— Предмети від Rare+ продаються на Steam Market 🛒💎

Впринципі як додаткова копійка підійде, особливо для тих в кого пк в роботі 24/7

Гайд по грі — нижче 👇
ТУТ
☕️ GM. Вже через чотири дні ми з друзями катимо на найбільшу криптоподію року у східній частині Європи.

Incrypted Conference 2026 — яка відбудеться вже 13 червня.

Буде багато спікерів, інфлюенсерів, бірж та просто класних людей. На фото — людина, яка допомагала розробляти біткоїн, Сатоші Накамото, яка сама розробила Bitcoin Core - Пітер Тодд

Детальніше про те, що буде цього року, ви можете дізнатися на сайті події.

🎟️ А також спеціально для вас наші партнери BingX підготували подарунок — знижки на квитки:

🏷️ А саме знижки на квитки:
-40% на стандарт — BingX40
-40% на VIP — BingXVIP40
(50 юзів для VIP)

Придбати квитки можна ТУТ 👈🏻

Ну і якщо в вас до цих пір немає акаунта на BingX —
Welcome
#Реклама


📈 Що таке RealStocks на MEXC?

Торгівля реальними акціями США (Apple, Tesla, Nvidia) прямо з крипто-біржі — без брокера й окремого рахунку.
Купуй частки акцій за USDT, заходь з будь-якої суми.

🔗 Деталі: https://www.mexc.co/zh-MY/learn/article/what-is-stocks-/1
👉 Реєстрація з торговими знижками: https://promote.mexc.com/a/dChFOl76

⚠️ Не є фінансовою рекомендацією.
#Реклама #airedacted


💸 Акції США з 0% комісії на MEXC
Поки інші платять брокеру за кожну угоду — тут спот-торгівля акціями США йде без комісій.
Більше угод — менше витрат.


🔗 https://www.mexc.com/zero-fee

👉Реєстрація з торговими знижками: https://promote.mexc.com/a/dChFOl76
⚠️ Не є фінансовою рекомендацією.
На цей сезон в The Beacon залишилось 16% токенів які були виділені. Основна частина токенів знаходиться в лютих донат плеєрів які заливали по 400-500$+.

В мене зараз 114 $BCN і скоріш за все навіть преміум не вийде покрити. І це ще з урахуванням того, що з початку сезону я фармлю кожен день 🤡
Beginner
Розкажу вам про НДАшку яку тільки починають шилити, TaskBarHero 🎮🕹 Гра вийшла в Steam 27 травня як free-to-play idle RPG. Суть проста: маленькі персонажі займають куточок екрану і самі фармлять монстрів, поки ти займаєшся своїми справами. Головна фішка —…
Там доречі в Task Bar Heroes вже декілька днів не працює корабель для перенесення айтемів в Steam інвентар. Весь ринок дав х10 від того, що було.

Думаю коли відкриють, то все дуже дампанеться в ціні через кількість речей які лежать в людей на акаунтах.
🔥1
Залутали багато мерча сьогодні, побачились з друзями. Там ще якісь конкурси мають бути.
Конференція вдалася 😁
🆒1
Декілька слів про поїздку. Конференція вийшла прикольною, але, на жаль, лише в плані активностей. З цікавих спікерів був тільки Антон Дзюба (чисто з моєї точки зору): все було коротко, зрозуміло і без води.

Все інше можна сказати те саме, що й минулих років: «Не знаєш, що робити на медвежці?» — качай менталку, психологію тощо. З суттєвого нічого не було, як на мене. Але все одно класно провели час з друзями та знайомими.

Також відвідали Binance Surf Party, де покаталися на яхті.
Дякую, Binance 🤝