Анюта 🎀
66 subscribers
844 photos
83 videos
1 file
7 links
Цьом хеллоу 💋
Download Telegram
Фізіологія 🍂
Бали ще не відомі (в понеділок скажуть), але те що я здала я впевнена. Тестова частина в мене вийшла на 38 балів+ поточка 72 (тут лише 1 бал до прохідного). Білет попався мені не поганий, але в одній з задач треба було малювати схему, а я в цьому не експерт 😅
В любому випадку, сесія завершена, 2 курс також🤩
Як готувалась до фізіології:
🍂проходила тести на мед онлайні (але тут часто траплялись не правильні тести з помилками) та solonskiy test bot
🍂розбирала теми з посібника. Спочатку навіть розвʼязувала задачі до тем (з того ж посібника та лікаря нму), але повністю всі задачі пройти я не змогла
🍂коли вже були відомі білети медиків, то розбирала їх (тут знову дуже допомагав solonskiy bot)
🍂так як я складала на другий день здачі стоматологів, то розвʼязувала злиті білети з першого дня
🍂заливала всі тести в чат гпт, аби він розписав мені самі ключові аспекти, які важливі для тестів (допомагало дуже)

🍂ніколи не ламайте корінець в книжці з 2 семестру по фізі, бо потім буде не підручник, а збірка папірців (з 1 семестром такої проблеми не було)
Отакі справи, друзі 🤩

#сесія #2курс #фізіологія
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
61
Тепер просто в цілому про цю сесію і взагалі за 2 курс
Ця сесія запамʼятається назавжди (навіть айсберг по ній з подругами зробили)
Як не дату не правильну скажуть, так просто криша їхала кудись 😅
На першому курсі було легше готуватись, аніж на цьому
Але 2 курс більш прикольний: вступ в клінічну стоматологію, біохімія цікава (як для мене, мені досі сумно що ця дисципліна закінчилась) і просто вже якось адаптувався до цього всього
Звісно, тут були деякі розчарування і плюс ще й розуміння, що вже через рік КРОК… але треба бути на позитиві 🙂
Помилки та поради до сесії загалом:
🍂я більше готувалась до бх, аніж до мікри або фізіології. Обʼєктивно, з цих трьох предметів я найкраще знала бх і вона мені подобалась, тому чомусь я вирішила що краще більше приділяти часу саме їй, хоча треба було б рівноцінно розподілити час, або приділити більше увагу тим предметам, які мені «не дуже»
🍂не дивилась лекції (з бх та мікри) на початку підготовки. Коли почала їх дивитись, то все пішло як по маслу
🍂якщо є можливості- обовʼязково брати додаткові завдання на додаткові бали (фізіологія щедра на таке: я писала і олімпіаду і презентацію робила)
🍂не намагайтесь списувати в компʼютерному класі (нас це не стосувалось, таким не займались, але деяких якщо хапали на цьому- перескладання одразу)
🍂карточки реально тема. Можна або робити як я, в паперовому вигляді, або в програмці quizlet

Ще одна головна порада стосовно цього курсу, а точніше друкованих зошитів: не купуйте їх зарання, бо потім кафедри можуть змінити рік друку і ваші зошити, вже старого видання, будуть не підходити і потрібно буде знову купувати по новій ці ж зошити, але свіжого друку 🙄

#2курс #сесія
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
41111
Анюта 🎀
Бали ще не відомі (в понеділок скажуть),
144 бали (4) 😎
Нарешті сказали, а то з самого ранку сьогодні чекали результати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
42
Такі вайби 🪥

І намагаюсь потихеньку готуватись чи то до сесії 3 курсу, чи то до КРОКу🤩
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
43
Які дисципліни на 2 курсі?

Вирішила відповісти на це питання тут, ще й плюс оцінити їх:
🍂Вступ до клінічної стоматології: 9,5/10
Складалась з 4 напрямків: хірургія, ортопедія, терапія, ортодонтія (кожен розділ по 10-12 пар приблизно. Хірургія, ортопедія- 3 семестр; терапія, ортодонтія- 4 семестр. Проводилось по дві пари на день. З кожного напрямку буде складатись ПК, а потім виводитись середній бал в заліковку)
Чим кожен з напрямків запамʼятався:
🍂Хірургія- вчились робити анестезію, виривати зуби
🍂Ортопедія- робили відбитки одне одному
🍂Терапія- препарували справжні зуби (але вирвані). А ще постійним згадуванням амальгами чи не на кожній парі
🍂Ортодонтія- нічого особливого ми тут не робили (менше всього сподобалась при вивченні). Запамʼятались лише локальні меми: формула 5+8=13, та чому може не бути зачатків зубів
🍂Гігієна: 9/10 (з 4 семестру, ПК)
Перші теми пар були не дуже цікаві, але потім вже здебільшого говорили про харчування та калорії на цих парах, тому це було мені дуже цікаво. Тут треба буде писати протоколи, але вони були не великі
🍂Пропедевтика: 9/10 (з 4 семестру, ПК)
Більше всього подобалась практична частина пар: вимірювання АТ, анамнез, ЕКГ. А от протоколи писати було нудно 🥱
🍂Фармакологія: 10/10 (продовжується на 3 курсі)
Кафедра класна, тут саме пояснюють матеріал на парах (прям цілі лекції). Звісно, предмет складний і буде продовжуватись на 3 курсі, але вивчати цікаво
🍂Патологічна фізіологія: 9/10 (продовжується на 3 курсі)
Більше подобається, аніж звичайна фізіологія. Цікаві патологічні процеси. Тести доречі тут пишуться в компʼютерному класі кафедри на кожній парі
🍂Біохімія: 1000/10 (екзамен влітку)
Я вже сумую за цією дисципліною. Коли вступала, навіть і не думала що полюблю хімію, але по факту- добрі спогади про неї. Як виявилось прям сильно складного нічого немає. Звісно, є складні теми, але вони і цікаві. На цьому курсі вже більше не формули вивчати будете, а саме біохімію організму: як засвоюються білки, жири, вуглеводи, показники аналізів
🍂Мікробіологія: 4/10 (екзамен влітку)
По вайбам чомусь нагадує гістологію. Мені просто чомусь не зайшло вивчати всі ці збудники, фарбування і тд. Ще й постійно ці протоколи писали- скучно. Ну а екзамен вирішив добити 🤡
🍂Фізіологія: 6/10 (екзамен влітку)
Спочатку дуже подобалась, але потім якось перестало прям так класно подобатись. Дуже не подобались всі ці схеми малювати (тому одразу розбирайтесь як їх малювати по нормальному)

🍂ще на 2 курсі у нас була патологічна анатомія (буде і на 3 курсі) і радіологія. Конкретної оцінки цим дисциплінам дати не можу 🤷‍♀️

#2курс #дисципліни2курс
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5311
А шо про 1 курс скажу?

Раз був пост про 2 курс, розповім і про перший:
🍂Латинська мова: 3/10 (1-2 семестр, ПК)
Як же ж я намучалась з нею, перед ПК вже й сімʼя той гаудеамуз знала. Тяжко якось вона йшла, ще й 2 балів до 140 не вистачило. Короче, мінус вайб, плюс гаудеамус і цитати на латині для постів в інсті 😂
🍂Медична фізика та інформатика: 4/10 (1-2 семестр, ПК)
Особого толку немає, або я просто досі не зрозуміла де воно мені знадобиться. З плюсів: на ПК можна було користуватися своїми друкованими зошитами, тож заучувати формули не треба було
🍂Українська мова: 4/10 (2 семестр, залік)
Навіщо ця дисципліна на 1 курсі після того як ми буквально склали вже нмт і вивчали всі 11 років в школі її?
🍂Історія України- 6/10 (2 семестр, залік)
Теж саме питання як і з укр мови, але у нас був класний викладач який цікаво розповідав. Плюс ми просто готували реферати на кожну пару, тому особо не парились
🍂Англійська мова: 4/10 (1-2 семестр, ПК)
Психічна травма почалась не на анатомії, не на гістології, а саме тут. Поки всі казали що ридали над скроневою кісткою, я ридала над англійською 😂 І ні, проблема не в самому матеріалі чи я просто не хотіла вчити її. Ні, я хотіла вчити, я старалась, але як у нас вона проходила і як нас оцінювали- тут було багато питань
🍂І так, англійська важлива як і в житті, так і в навчанні, бо є англомовна частина на КРОК, тому обовʼязково старайтесь вивчати слова
🍂Соціальна медицина: 5/10 (2 семестр, ПК)
Я не скажу, що дисципліна якась складна. Так, місцями не цікава, але жити можна. (Через рік її вивчення я навіть нічого згадати про неї можу)
🍂Анатомія 10/10 (екзамен)
Сам по собі предмет трохи складний, враховуючи що треба вже на першу пару вивчати латинські терміни одразу після школи. Але мені подобалось. Подобались майже всі розділи анатомії (крім мʼязів)
🍂Гістологія 5/10 (екзамен)
У мене з нею не склались нормальні стабільні стосунки. Тут все так само як і з мікрою: предмет йшов важко для мене, а екзамен добив (але тут мені просто попались складні препарати та складний білет, а оцінили мене хоча б чесно, не так як на мікрі). Готуйте тут багато олівців та терпіння малювати всі ці структури
🍂Медична біологія 8/10 (екзамен)
В школі я любила більше всього біологію, тому і тут вона мені подобалась. Але з цікавого: тут ви все рівно будете вивчати не тільки те що стосується людей, а й анатомію комах

Ну і так, у нас на 2 семестрі починалась біохімія, яку я вже оцінювала. Але тут особливість, що ви будете більше вивчати формули та реакції. Тут у мене навіть є сама улюблена формула- імідазол 😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
511