Новини спорту ⚽️ Огляди та анонси матчів ️ Телеграф
3.94K links
Найшвидше про спорт в Україні пишемо ми 😇
Forwarded from Base of Ukrainian sports
🥋Чотири нагороди здобули українські тхеквондисти на турнірі у Македонії🇲🇰

🥇🥇 Найкращим серед кадетів у категорії до 49 кг став Архіп Шульженко, ще одне золото - у змаганнях дорослих - у Костянтина Костеневича.

🥉🥉 Маємо і дві бронзові нагороди, їх вибороли юніорка Марія Романенко (до 55 кг) та Владислав Бондар (до 87 кг).

📸 Nam Team Taekwondo WT Club / Ск "Чайка"

#тхеквондо | @ukrsportbase
Потенційні суперники🇺🇦Олександра Усика🇬🇧Джо Джойс і 🇨🇳Чжан Чжілей провели дуель поглядів перед поєдинком, який відбудеться цією суботи.
🇵🇱Войцех Щенсний потролив 🇫🇷Поля Погба на тренуванні😀
Відомий автогонщик загинув, готуючись до гонки WRC

Автогонщик Hyundai Motorsport🇮🇪🏎Крейг Брін загинув унаслідок аварії під час тестів на асфальтовій трасі.

"Hyundai Motorsport з глибоким сумом підтверджує, що пілот Крейг Брін сьогодні загинув в результаті аварії під час тестів перед ралі Хорватія. Штурман Джеймс Фултон не постраждав в інциденті, який стався відразу після полудня за місцевим часом. Hyundai Motorsport висловлює найщиріші співчуття сім'ї, друзям та численним шанувальникам Крейга. Hyundai Motorsport поки утримається від коментарів щодо того, що сталося", — йдеться в офіційній заяві команди.
🇺🇦⚡️🤸‍♀️🥉Бронзою у багатоборстві відкриває лік медалям нашої збірної на 🏆чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у турецькій🇹🇷Анта🇹лії 19-річний Ілля Ковтун з Черкас.

Вихованець Ірини Надюк отримав за виступ на шести приладах суму 83,032, поступившись лише 🇹🇷Адему Асілю з Туреччини (84,956) та британцю🇬🇧Джейку Джармену (83,463).

👉Відзначимо, що для Іллі це друга безпосередньо у багатоборстві й третя загалом медаль на чемпіонатах Європи.
🇺🇦Україна здобула першу олімпійську ліцензію у🏊‍♂️плаванні на🏆Ігри-2024 у 🇫🇷Парижі.

Михайло Романчук виконав норматив (3:46.78 хв) на дистанції 400 метрів вільним стилем, подолавши її за 3:46.66 хв на турнірі🇸🇪Stockholm Open.

Романчук – дворазовий призер Олімпіади-2020 ("срібло" на 1500 м вільним стилем, "бронза" на 800 м). Це його перша успішна кваліфікація на Олімпійські ігри саме на дистанції 400 метрів фристайлом.
🇺🇦🏊‍♂️Олександр Желтяков виконує олімпійський норматив на дистанції 200 м на спині.

17-річний плавець показує результат 1:57.18 (при нормативі 1:57.50) й виборює для нашої країни другу ліцензію в плаванні на🏆🇫🇷Олімпійські ігри 2024.
💃🕺Українські танцівники відзначились призовими місцями на міжнародному турнірі в Іспанії

🥇 У програмі стандарт у категорії до 21 року перемогли Дар’я Козак і Костянтин Дікенштейн.

🥉У латині, юніори І, бронза - у пари Джульєта Петросян і Олександр Поливка.

#танцювальний_спорт | @ukrsportbase
🇺🇦Марта Костюк поступилася 🇨🇿Маркеті Вондроушовій у першому матчі протистоянні із Чехією - 2:6, 1:6 у🏆Кубку Біллі Джин Кінг.

Під час виконання гімну України тенісистка не стримала емоцій 😢
🎉🥉💦 Є перша медаль команди України🇺🇦 на 🏆Кубку світу зі стрибків у воду, що сьогодні стартував у китайському🇨🇳Сіані.
Олексій Середа та Кірілл Болюх, які були наймолодші у цьому фіналі, стають бронзовими призерами у синхронних стрибках з вишки набравши у підсумку 395.01 бали.
Рішення про участь🇺🇦⚽️збірної України з футболу у подальшій🏆кваліфікації на Євро-2024 у зв'язку з наказом Міністерства молоді та спорту прийматиме УАФ.
Про це заявив заступник міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Наказ Міністерства забороняє збірним України змагатися на турнірах, де присутні атлети з росії чи Білорусі. У відборі на Євро-2024 бере участь збірна Білорусі.
Головний тренер "Кривбаса" Юрій Вернидуб після програного матчу з "Минаєм" (0:1) звернувся до арбітра:

"Ви просто знущаєтеся з нас, війна йде, а ти сховався тут, сидиш у засідці, і знущаєшся ще над людьми".
🇺🇦Катаріна Завацька зазнала поразки від 🇨🇿Барбори Крейчикової - 4:6, 3:6.

Українка поступилася у восьмому поспіль матчі з суперницею, що входить до топ-20, а Крейчикова записала до свого активу першу одиночну перемогу в Кубку Біллі Джин Кінг.

✔️Збірна України програє 0-2 після першого ігрового дня у протистоянні з Чехією.
🇺🇦 Андрій Ярмоленко відзначається курйозним асистом у матчі🏆🇦🇪Кубка Президента проти "Аль-Васла" (1:0)😂
⛵️🇺🇦 Українські яхтсмени посіли призові місця на міжнародних регатах

🇧🇬🥇🥈 У Болгарії відзначились двоє вітчизняних атлетів. Валерій Гарнага у класі ILCA 6 став першим серед чоловіків та другим у загальному заліку.

🥇 У класі Finn переміг Володимир Стасюк.

🇮🇹🥈 В ILCA4 в Італії на другу сходинку п'єдесталу піднявся Дмитро Карабаджак.

📸 СК"Черно море-Бриз" / Fraglia Vela Riva

#вітрильний_спорт | @ukrsportbase
Голи 🇺🇦Владислава Кулача та 🇺🇦Ельдара Кулієва допомогли "Зірі" перемогти "Сабаїл" (3:1) у чемпіонаті 🇦🇿Азербайджану.
В🇦🇲Єревані (Вірменія) відбулася церемонія відкриття чемпіонату Європи з важкої атлетики. Під час представлення країн-учасниць один із присутніх піднявся на сцену та🔥підпалив прапор 🇦🇿Азербайджану.

❗️Через цей інцидент делегація Азербайджану залишила турнір.