✒️Команда OHL (Хокейна Ліга Онтаріо) 🇨🇦 "Віндзор Спітфайрз" уклала з Рівзом договір на один день.
👏Джерсі актора та копія його контракту будуть виставлені на аукціон, а всі виручені кошти підуть на благодійність.

🥅Цікаво, що у школі майбутній актор грав у хокей на позиції воротаря.
🤩Стиляга дня

🇺🇦Віталій
Миколенко взяв участь у презентації третього комплекту форми 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Евертона».

⚾️За концепт "Іриски" взяли історію домашнього стадіону, де пройшов перший англійський бейсбольний матч поза межами Лондона.
Media is too big
🔥Претендент на нокаут року!

🥊 🇯🇵Каєм Ватанабе (13-1-1, 7 КО) брутально нокаутував 🇯🇵Тошихіро Судзукі (5-1, 4 КО) у першому раунді.
🔥 🇺🇦Українські тенісистки в черговий раз переписали національний рекорд

💪Вперше на 🏆🇺🇸🎾Відкритому чемпіонаті США зіграють в основній сітці одразу сім представниць України.

📸Фото: BTU
🖊Футбольний агент Вадим Шаблій тепер працює і з 🇺🇦Михайло Мудриком.
🇺🇦«Синьо-жовтий» стяг замайорів над Естонією у День Державного Прапора України🇺🇦

👏До успіху у символічний для України день доклалися наші біатлоністи — Дмитро Підручний та Артем Тищенко💙💛

🥇🥈Українці фінішували першими та другими відповідно у суперспринті в рамках літнього чемпіонату світу!
This media is not supported in your browser
☀️💦 Пожежні допомагали охолоджувати учасників велогонки 🏆🚲«Вуельта» в 🇪🇸Іспанії
4-й тур Української Премʼєр-Ліги стартує вже сьогодні! 🏆🇺🇦

За кого вболіватимете? 🙌
Що таке Незалежність?

Це можливість жити у вільній країні, будувати краще майбутнє для себе та наших дітей, самостійно приймати рішення та обирати свій шлях, бути собою.

Наша Незалежність – це найвища цінність, яку українці щодня виборюють на полі бою. 10 років ми стоїмо незламно.

Сьогодні, я – у Харкові. Це місто, як і кожне інше наше велике і мале місто, селище, тримає удар ворога і стоїть непохитно.

Дякуємо нашим героям і героїням, нашим захисникам і захисницям, кожному й кожній, хто став на захист нашої свободи.

Сьогодні ми відзначаємо 33-тю річницю Незалежності України. Ми, українці, завжди були і будемо вільним народом.

Разом ми – одна команда, де кожен робить усе можливе задля нашої спільної Перемоги.
🇺🇦🥇Біатлоніст Віталій Мандзин — чемпіон світу серед юніорів!

💪Цими днями в естонському Отепяя проходить літній чемпіонат світу з біатлону! Українська команда представлена найсильнішим складом серед усіх вікових категорій.

😊Віталій Мандзин вважався одним із фаворитів змагань серед юніорів, адже він вже має досвід виступів на кубках світу, а серед своєї вікової категорії стабільно показує високі результати і неодноразово потрапляв на подіум, в тому числі і на літній світовій першості.

🥇Після п'яти хиб та шостої позиції у суперспринті, українець реабілітувався і бездоганно провів спринт: жодного промаху та відмінний хід на дистанції принесли Віталію омріяне «золото» і вагому перевагу над найближчим суперником напередодні гонки переслідування — 41,3с!

👏Для Віталія Мандзина це вже четверта нагорода літньої світової першості, проте цьогоріч він вперше став чемпіоном!
🏅🥊 Олександра Усика та 🤺Ольгу Харлан нагородили Орденом Свободи від Володимира Зеленського.

👏 Під час отримання нагороди боксер крикнув "Служу народу України".
😱Зірка 🇪🇸"Реала" травмував м’яз, який відсутній у 15% населення планети

Зірковий англійський півзахисник🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Джуд Беллінгем травмував підошовний мʼяз (plantaris muscle), функція якого не до кінця вивчена, а сам м’яз є навіть не у всіх людей (відсутній у понад 15% населення планети).

🧐Спортивний лікар Дмитро Бабелюк детально розповів про характер травми британця.
😀🇬🇧Тайсон Ф'юрі продовжує готуватися до реваншу з🇺🇦Олександром Усиком.
🟡«Олександрія» робить неймовірний камбек у матчі з «Шахтарем»!

Підопічні Руслана Ротаня, поступаючись по ходу гри 🏆🇺🇦чемпіону України з рахунком 0:2, забили у ворота Різника чотири м’ячі.

Голи: О. Філіппов 37', 48' (П), 57', І. Калюжний 41' - А. Шабанов 16' (АГ), Д. Криськів 25', Педріньйо 90+5'
📺Відеоогляд гри
🇺🇦🔝Подвійний український подіум на літньому чемпіонаті світу з біатлону!

🤩Українські біатлоністи продовжують здобувати нагороди на літній світовій першості! Ще 2 медалями поповнилася скарбничка «синьо-жовтих».

🥈Срібною призеркою у спринтерській гонці серед юніорок стала Вікторія Хвостенко — наймолодша з українок. Біатлоністка пройшла вогневі рубежі без промахів і лише 0,6с відділили біатлоністку від перемоги.

🥉На третю сходинку п'єдесталу пошани підіймається Олена Городна. Після чистої лежки та двох хиб на стійці українка виходила на фінішне коло п'ятою. На останніх двох кілометрах Олена відіграла дві позиції та фінішувала третьою!

👏Для Вікторії Хвостенко це дебютна нагорода на міжнародному рівні, а Олена Городна здобуває для себе третю бронзову медаль — минулого року вона двічі ставала третьою.

Позаду половина змагальних дисциплін: з п'ятьма нагородами в активі (🥇2🥈2🥉1) українці лідирують у медальному заліку.