✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
👍🥋Заболотний виграв всеукраїнський турнір з дзюдо🥋

Змагання "Stronger together cup", засновником та організатором якого є перший український чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая, відбулися у Києві 7-8 жовтня. На турнірі відзначилися і харківські спортсмени.

За два змагальні дні на татамі вийшло більше 850 дітей до 14 років з різних куточків країни. Змагались вони у трьох вікових категоріях. Участь у змаганнях взяли і дзюдоїсти з Харкова.

Богдан Заболотний став чемпіоном турніру. Максим Габелюк посів 2⃣ місце. А Захар Замай, Артем Довжик, Самір Азізов і Мілана Тихонова виграли бронзові медалі.

Вітаємо наших спортсменів!!!
Все буде спорт! Все буде Харків! Все буде Україна 💙💛

#Дзюдо
#Спортсмени

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🥋Каратисти харківського клубу "Чемпіон" здобули медалі на міжнародному турнірі у Польщі🥋

Участь у INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX “POLISH OPEN” взяли більше 2000 спортсменів із 225 найкращих команд Європи💪

Спортсменів карате клубу "Чемпіон" Іван Бекешко та Владислав Василенко виграли бронзові медалі.

Вітаємо! Бажаємо нових звитяг💙💛

#Карате
#Спортсмени

💪У Харкові розіграли Кубок міста з військово-спортивних багатоборств🔥

У заході взяли участь діти з різних клубів міста Харкова та області.

Діти змагалися у влучності в стрільби зі пневматичної гвинтівки та майстерності у всестильовому бої.

За підсумками змагань команда СК "Юність" посіла перше місце, друге вибороли вихованці ВСК "Скорпіон" (смт Васіщево), третьє – команда з СК "Фрі-файт".

#Військово_спортивні_багатоборства
#Мотивація
#Яхарківспортивний

👍🥋Харківські каратисти здобули перемоги на міжнародному турнірі у Німеччині "Banzai Cup"🥋

Участь в змаганнях взяли 1300 спортсменів з 27 країн світу.

За підсумками турніру на рахунку українських каратистів було 8⃣ золотих, 6⃣ срібних та 2⃣1⃣ бронзова медалі , а також третє місце у заліку країн.

Дві нагороди вибороли представники харківського клубу Vagr.

Перше місце у віковій категорії U12 у вазі до 43 кг посів Олександр Сагрунов.

Також володарем кубку став Рудік Сагрунов, який переміг у віковій категорії мasters 40+.

#Карате
#Спортсмени

⛸️Харківʼяни позмагаються за нагороди Кубку світу з шорт-треку⛸️

Міжнародний союз ковзанярів (ISU) опублікував повний список учасників першого етапу Кубка світу 2023/24 з шорт-треку, який пройде в Канаді.

До складу команди України увійшли 1⃣2⃣ спортсменів, включаючи двох запасних. Половина з них – харківʼяни.

Чоловіки: Олег Гандей, Данило Федоренко, Тимофій Хохелько, Ростислав Леонтенко, Ярослав Морозов.

Запасний: Данило Бергін.

Жінки: Ксенія Адаменко, Уляна Дуброва, Світлана Репецька, Мирослава Селюкова, Єлизавета Сидьорко.

Запасна: Діана Міхальчук.

Нагадаємо, що перший етап Кубка світу 2023/24 пройде на "Арені Моріс-Рішар" у канадському Монреалі з 20 по 22 жовтня.

#Шорт_трек
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших

Не знаєш чим зайнятись ввечері на вихідних?

📺ДИВИМОСЯ НА ВИХІДНИХ – БІЙ БЕЗ ПРАВИЛ

Жанр: Бойовик, Драма, Спорт

Бій без правил: Молодий і мріючий хлопець на ім'я Шон Мак Артур, таки вибрався з села, щоб подивитися на Нью-Йорк і заробити хороші гроші. Опинившись у чужому місті, йому необхідно було дістати грошей на їжу, він важко продає дешеві дрібнички. Невдовзі доля дає йому шанс вибитися у люди. Він познайомився з хитрим шахраєм - Харві Борденом, який допоможе не досвідченому провінціалу стати на ноги, і стане його менеджером у вуличних боях…Що ще потрібно для повного щастя?

Чекаємо Ваших реакцій на цей фільм!

#Вуличні_бої
#Sport_Фільм

🏸У Харкові визначили найсильніших бадмінтонистів серед працівників міськради, КП і райадміністрацій🏸

У місті триває Спартакіада з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій".

13 жовтня у Школі вищої спортивної майстерності відбувся фінальний етап з бадмінтону.

Чемпіонами стала команда Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХМР. 2⃣ місце посіла адміністрація Салтівського району, 3⃣ – КП "Харківводоканал".

Більше фото тут.

#Бадмінтон
#Sport_у_Великому_місті
#Харківспортивний

🔥Анікєєв здобув для України перше в історії золото ЧС з шашок-100🔥

Світова першість проходила упродовж двох тижнів у Кюрасао. Медалі розігрувалися у чоловічому та жіночому турнірах. Обидва титули здобули українці.

Лідер української збірної, харківʼянин Юрій Анікєєв впевнено пройшов турнір без поразок, виграв 7⃣ партій, зіграв унічию 11 поєдинків та набрав 25 очок із 36 можливих.

Для Анікеєва це перший титул чемпіона світу у шашках-100. Перед цим він ставав чемпіоном у шашках-64 ще у 2004 році.

У жіночому турнірі чемпіонкою стала одеситка Вікторія Мотрічко. У її активі – 8⃣ перемог, 7 нічиїх, 23 очки з 30 та головний жіночий трофей ЧС-2023.

🥉 медаль здобула ще одна українка Олена Коротка, набравши 19 очок. Вона виконала норматив міжнародного гросмейстера.

🔹Заболотний виграв всеукраїнський турнір з дзюдо

🔹Харківські каратисти здобули перемоги на міжнародному турнірі у Німеччині "Banzai Cup"

🔹Анікєєв здобув для України перше в історії золото ЧС з шашок-100

#Підсумки_тижня

🔥У Харкові визначили найсильніших шахістів серед працівників міськради, КП і райадміністрацій✌️

Етап з шахів відбувся 15 жовтня.

1 місце виборола команда адміністрації Слобідського району. Віцечемпіонами стали співробітники Харківського метрополітену, бронзовими призерами – колектив адміністрації Новобаварського району.

Відзначимо, у етапі з шахів за перемогу змагалися 19 команд.

Вітаємо переможців та призерів💪

#Шахи

🔥Харківʼяни – віцечемпіони Кубку України у командних змаганнях з бойового двоборства💪

Кубок України з дисципліни "бойове двоборство" військово-спортивних багатоборств ім. Кульчицького серед дорослих розіграли 13-15 жовтня в Олександрії.

У турнірі взяли участь спортсмени з 13 областей України та Київа. Понад 120 учасників змагалися у стрільбі та всестильовому бої. За підсумками двох розділів харківські спортсменів вибороли друге загально-командне місце, здобувши 5 медалей. Золото команді принесли Аліса Алімова і Сергій Кузнецов, Віталій Ключник посів 2 місце, а Олексій Путря і Дмитро Юрков здобули по бронзовій нагороді.