🔹Харківський боксер здобув легку перемогу у Лас-Вегасі

🔹Харківʼяни медально виступили на відкритому турнірі з карате

🔹Харківські боксери успішно виступили на чемпіонаті Балкан з боксу

🔹Харківʼянка здобула бронзу престижного міжнародного турніру з карате

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🥊Скуріхін виграв молодіжний ЧС з таїландського боксу🥊

Світова першість відбулася у Туреччині з 28 вересня по 8 жовтня.

Харківські спортсмени, які виступали у складі збірної України, здобули три нагороди планетарного форуму.

Чемпіонський титул серед атлетів до 23 років у вазі 81 кг виборов Єгор Скуріхін.

Дмитро Шелесько також здобув золото, але у ваговій категорії 57 кг.

У змаганнях серед 14-15-річних спортсменів ще один харківʼянин Вадим Павлов (75 кг) виграв бронзову медаль.

#Бокс
#Спортсмени

🤺Харківські парафехтувальниці виграли медалі чемпіонату світу🤺

На планетарному форумі, який 3-8 жовтня відбувся в італійському місті Терні, відзначилися Євгенія Бреус і Олена Федота-Ісаєва.

Харківʼянка Олена Федота-Ісаєва стала віцечемпіонкою у жіночій шаблі (категорії В). До срібла в індивідуальних змаганнях Олена додала ще й срібну нагороду в командних жіночих змаганнях у шаблі. Разом з іще однією представницею Харкова Євгенією Бреус (категорія А), Наталією Морквич (категорія А) та Надією Дьолог (категорія В) Федота-Ісаєва поступилася тільки представницям Китаю.

Відзначимо, на нагоди ЧС-2023 змагалися представники 34 країн світу. Національну збірну України представили 16 спортсменів, які вибороли 1⃣ золоту, 3⃣ срібні та 3⃣ бронзові нагороди.

#Фехтування
#Спортсмени

🥋Харків’янин виборов "бронзу" на турнірі з тхеквондо🥋

7 та 8 жовтня у Латвії відбувся міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ «Riga Open», бронзову медаль якого здобув харків’янин Владислав Функендорф.

В змаганнях серед чоловіків у вазі до 58кг Владислав здолав шведського тхеквондиста, але у півфіналі поступився іншому представнику Швеції Ібрагіму Марвану, який в підсумку став переможцем турніру.

Загалом на «Riga Open» українські спортсмени здобули 2⃣ золоті, 1⃣ срібну та 3⃣ бронзові нагороди.

#Тхеквондо
#Спортсмени

🚴‍♂️BMX. Харківські велосипедисти виграли ЧУ🚴‍♀️

Чемпіонат України з велоспорту ВМХ в спринтерській дисципліні відбувся 7 жовтня у Чернівцях. Переможців та призерів визначали серед еліти, молоді, юніорів, а також в юнацьких і дівочих категоріях.

Спільними зусиллями велосипедисти збірної Харківської області здобули 🥇🥇🥇, 🥈🥈 та 🥉🥉нагороди.

Відзначилася Катерина Моісеєва.

Етап Кубка Європи з шорт-треку 6-8 жовтня відбувся у Чехії.

Харків'янка Катерина Моісеєва виграла на три золоті та одну бронзову медаль турніру. Вона перемогла на дистанціях 1000 м та 500 м, а у забігу на 777 м стала третьою.

За сумою трьох дистанцій Моісеєва посіла 1⃣ місце.

#Шорт_трек
#Спортсмени

💪Харківський спортсмен виборов золоту медаль чемпіонату світу з сумо серед юніорів

Міжнародні змагання проходили з 6 по 8 жовтня в столиці Японії.

На шляху до чемпіонського звання у ваговій категорії до 80 кг Нікіта Каневський здолав суперників з Азербайджану, Таїланду, Японії та у фіналі переміг естонського борця.

«Золото» Нікіти Каневського стало єдиним, яке здобула збірна України на цьому чемпіонаті. Загалом українські сумоїсти вибороли в Токіо 🥇, 🥈 та 🥉🥉🥉 нагороди.

Участь в чемпіонаті взяли спортсмени з 29 країн світу.

#Сумо
#Спортсмени

👍КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» зареєструвало аматорський клуб із мініфутболу

Президентом ФК «КВПВ» став директор підприємства Олексій Артикуленко. До команди увійшли 1⃣4⃣ працівників - любителів мініфутболу.

«Цей клуб з'явився після Спартакіади з масових видів спорту за ініціативою працівників підприємства, які люблять футбол і хочуть продовжувати тренування. У складі команди - вантажники, водії, шиномонтажники тощо. Керівництво КВПВ радо підтримало цю ініціативу», - зазначив Олексій Артикуленко.

Виступи ФК «КВПВ» почалися у 10-й лізі «Еліт-турніру» з мініфутболу. У першій грі команда комунальників поступилася клубу «Сквад» з рахунком 3:5.

#Футбол
#Sport_у_Великому_місті
#Харківспортивний

🎳Запрошуємо дітей на безкоштовні ігри у боулінг🎳

Харківський боулінг клуб "Магніт" пропонує волонтерам, які опікуються дітьми, міським громадським організаціям та дитячим таборам подарувати малечі радість та незабутні емоції від змагального процесу і командної гри у боулінг.

Більше інформації можна отримати за телефоном 067-310-55-10 та 098-593-26-59.

Відзначимо, БК "Магніт" постійно проводить благодійні турніри з боулінгу на підтримку ЗСУ, безкоштовно надає години гри дітям та внутрішньо переміщеним особам, які мешкають у Харкові.

#Боулінг
#Благодійність

​​🔥🏹Медальний успіх харківських лучників🏹

З 2 по 5 жовтня в Чернівцях відбувся фінал Кубку України зі стрільби з лука, на якому спортсмени Харківської області здобули 2⃣ золоті, 2⃣срібні та 2⃣ бронзові медалі.

Участь в змаганнях взяли 120 спортсменів з одинадцяти областей та Києва. У стрільбі з класичного лука серед чоловіків перемогу одержав харків’янин Олександр Сердюк. У фіналі він здолав з рахунком 6:4 Артема Овчиннікова з Сумської області.

Ще одне «золото» харківські лучники здобули у командних змаганнях серед чоловіків. Віктор Рубан, Артем Мелехов та Микита Дюняшев успішно дійшли до фіналу, де з рахунком 5:3 перемогли команду Сумської області.

У командній першості серед жінок Ірина Третьякова, Дар’я Павліченко та Катерина Дубровіна здобули «срібло» Кубку України, програвши у фіналі команді з Чернівців.

Ще одну с🥈 медаль Харківській області принесла Олена Гриншпун. В стрільбі з блочного лука серед жінок вона у фіналі поступилася Ользі Хомутовській з Житомирської області.

Також Олена Гриншпун разом з Олександром Соколовим посіла третє місце у змаганнях змішаних команд зі стрільби з блочного лука.

Бронзову медаль у стрільбі з класичного лука в особистих змаганнях серед жінок здобула харків’янка Поліна Звєрєва.

#Стрільба_з_лука
#Спортсмени

🎳У Харкові відбувся відбірковий етап з боулінгу спартакіади з масових видів спорту🎳

10 жовтня у боулінг клубі "Магніт" відбувся відбірковий етап з боулінгу Спартакіади "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова".

Участь у змаганнях взяли 24 команди. До фіналу, який відбудеться 17 жовтня, потрапили наступні колективи: