✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

📢 ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ!

📬 Напишіть нам @SportSendBot
🥋Харківські дзюдоїсти – срібні призери ЧЄ серед кадетів🥋

Чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років, триває у болгарській Софії. За медалі боряться більше 500 юних спортсменів із 44 країн світу.

Потужним складом на змагання відправилась й команда України – це 19 дзюдоїстів та дзюдоїсток. До складу національної команди потрапили і двоє представників Харкова: Ростислав Кострикін (-50 кг) і Хазар Гейдаров (-55 кг). Обидва наших спортсмени у перший день змагань стали віцечемпіонами континенту.

На шляху до медалі Гейдаров переміг представників з Італії, Грузії, АIN, Словакії, а у фіналі отримавши три шидо поступився своєму супернику Абдулаєву.

#Дзюдо
#Спортсмени

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
♟️Харків’янка здобула «бронзу» особистого ЧС з шахів серед спортсменів з порушенням слуху♟️

Чемпіонат проходить з 25 червня по 6 липня в сербському Белграді. Бронзовою призеркою в бліці стала представниця Харківської області Олена Осипова.

В цьому виді змагань жіночий п'єдестал пошани повністю був за українками. Чемпіонкою стала Тетяна Бакланова з Донецької області з результатом 9.5 очок в одинадцяти турах. По 9 очок набрали Олена Осипова та Наталя Мироненко з Полтавської області, але за додатковими показниками харків'янка поступилася суперниці та посіла третє місце. Також Олена Осипова виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Попереду на чемпіонаті боротьба за медалі в рапіді та в класичній грі.

#Шахи
#Спортсмени
#Вболіваємо_за_наших

🤔Не знаєш чим зайнятись ввечері на вихідних?

📺ДИВИМОСЯ НА ВИХІДНИХ – НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ

Жанр: Бойовик, Драма, Спорт

Ніколи не здавайся: Джейк Тайлер разом зі своєю сім'єю переїжджає до Орландо, щоб підтримати молодшого брата у його бажанні досягти успіхів у професійній тенісній кар'єрі. Джейк, який у своєму рідному місті був зіркою футбольної команди, стає паріою на новому місці. Намагаючись адаптуватися в новому середовищі, Джейк приймає запрошення чарівної однокласниці Байї на вечірку. Там він, незважаючи на свої побажання, потрапляє у бійку з місцевим хуліганом Раяном, в результаті чого його побивають і принижують. Після бою один з однокласників Джейка розповідає йому про спорт, в якому змішалися численні види бойових мистецтв, відомі людству, і пізніше знайомить його з тренером Жаном Рокуа. Рокуа стає наставником Джейка, але за однієї умови - ніколи не використовувати силу у своїх особистих цілях.

Чекаємо Ваших реакцій на цей фільм!

#Бойові_мистецтва
#Sport_Фільм
🏐Визначені найсильніші «пляжниці» у рамках «Харківських спортивних студентських ліг»🏐

28 червня відбулося відкриття Харківської спортивної ліги з пляжного волейболу.

🎉Серед жінок вже визначені переможниці і призерки.
🏆Чемпіонками стали студентки ХНУ їм. В. Н. Каразіна.
🥈Срібло у команди Національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди.
🥉Бронзу виграли дівчата Харківського національного медичного університету

У чоловічих змаганнях за титул найсильніших борються 14 команд.

#Пляжний_волейбол
#Sport_у_Великому_місті

🏐Студенти-каразінці виграли етап Харківської спортивної студентської ліги з пляжного волейболу🏐

29 червня у Харкові визначили найсильніші чоловічі команди з пляжного волейболу серед студентів.

🎉Вітаємо наших переможців і призерів!

🥇1⃣ місце - Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
🥈2⃣ місце - КЗ «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» ХОР;
🥉3⃣ місце - «Харківський фаховий коледж спорту».

Вдячні всім учасникам, тренерам і суддям, а також нашим партнерам, спортивному клубу @aks_sport_kharkov, за можливість проведення змагань на класній локації.

🤼‍♂️У Харкові відбувся дитячий командний турнір з вільної боротьби🤼‍♂️

Захід, присвячений Дню Конституції України, відбувся 29 червня на базі КДЮСШ№6 під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова.

У турнірі взяли участь спортсмени різних вікових категорій. Переможців виявляли у командній першо
ті.
Свято спорту відбулося за підтримки:
🔹Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту
🔹Адміністрації Слобідського району
🔹ГО Спортивний клуб з вільної боротьби «КОЛІЗЕЙ-НТУ ХПІ».

🙏Дякуємо юним спортсменам за яскраву боротьбу і жагу до перемоги!

Все буде спорт! Все буде Харків! Все буде Україна🇺🇦

#Боротьба

🥋Вісков виграв Кубок Європи з дзюдо серед юніорів🥋

У словенському місті Словень Градець проходить черговий етап Кубка Європи з дзюдо серед юніорів.

У ваговій категорії до 60 кг збірну України представляв Назар Вісков. Саме він і здобув чемпіонський титул турніру.

Відзначимо, наступний етап юніорського Кубка Європи відбудеться 6-7 липня у Празі (Чехія).

#Дзюдо
#Спортсмени

​​🚴‍♀️Сухопалова – віцечемпіонка міжнародних змагань з МТБ у Боснії та Герцоговині🚴‍♀️

У боснійському місті Прієдор 29-го червня відбулися міжнародні рейтингові змагання з маунтенбайку першої категорії «Grand Prix Prijedor».

У жіночій категорії срібну нагороду в скарбничку української збірної принесла 19-річна харків’янка Марія Сухопалова.
Вихованка Харківського фахового коледжу спорту та Сергія Трофімова посіла друге місце в олімпійському крос-кантрі.

Перемогу у цій гонці здобула досвідчена 27-річна словенка Маруся Нагліч. Замкнула призову трійку місцева 19-річна спортсменка Сара Срабовіч.

Відзначимо, що піднявшись на другу сходинку п’єдесталу, Марія Сухопалова заробила 40 рейтингових очок.

У чоловічому крос-кантрі «Grand Prix Prijedor» харків’янин Олександр Коняєв фінішував на дев’ятій підсумковій позиції (12 залікових балів).

Загалом збірна України здобула на цих змаганнях дві нагороди – по одній золотій та срібній медалі. Перемогу в Прієдорі одержала велосипедистка з Чернігова Анастасія Рубаненко, яка впевнено виграла гонку крос-кантрі серед юніорок.

#Спортсмени
#Велоспорт

🤼Харківські борці успішно виступили на другому етапі світової серії з пляжної боротьби🤼

Змагання відбулися 28 та 29 червня у французькому Сен-Лоран-дю-Вар.

На рахунку харків'ян 🥇🥇, 🥈 та 🥉 медалі.

🏆Переможцями стали Анастасія Кравченко (вагова категорія до 60 кг) та Олексій Борута (вагова категорія до 70кг).

🥈 медаль виборола Оксана Кухта (вагова категорія до 70 кг), а 🥉 здобула Ірина Пасічник (вагова категорія понад 70 кг).

В кроці від медалей зупинились Демід Караченко (вагова до 90 кг), Олена Нікітінська (вагова до 70 кг) та Софія Бординських (вагова до 60 кг).

#Спортсмени
#Боротьба

🥋Бугайов виграв срібло міжнародного турніру з карате у Хорватії🥋

Міжнародні змагання з карате «KARATE1 YOUTH LEAGUE - POREČ 2024», в яких беруть участь понад 3600 спортсменів з 74 країн, відбулися у Хорватії з 25 червня по 1 липня.

Випускник Харківської державної академії фізичної культури Максим Бугайов, який виступає у ваговій категорії до 84 кг, став віцечемпіоном змагань.