✌️ Якщо Ви з нами, значить СПОРТ - Ваш вибір і Ви стали частиною ХАРКІВ СПОРТ-СІТІ!

Щороку світ відзначає неофіційне, проте дуже позитивне свято – День басейну. День басейну є святом не лише басейну, а й усієї атрибутики, яка супроводжує басейни, наприклад, іграшок, аксесуарів та купальників.

Прекрасна нагода відвідати басейн з метою оздоровлення чи розваги у колі друзів.

#Свята_спорту
#День_басейну

Kharkiv Sport City | Надіслати новину
🚣‍♂️В Умані пройшов ЧУ з веслування на байдарках і каное🚣‍♂️

В Умані пройшов чемпіонат України серед ветеранів фізичної культури і спорту з веслування на байдарках і каное, на якому спортсмени Харківської області здобули 🥇🥇🥇та 🥈🥈 медалі.

🏆Олексій Пивоваров став переможцем в змаганнях на байдарках одиночках на дистанції 500 м та 1000 м. Також він разом з Олександром Шраменко переміг на байдарці двійки на дистанції 200 м.

У цьому ж виді на дистанції 500 м Пивоваров та Шраменко фінішували другими.

Ще 🥈 нагорода була здобута в змаганнях байдарок четвірок на дистанції 500 м Олексієм Пивоваровим, Олександром Шраменко, Олександром Іващенко та Юрієм Босюком.

#Спортсмени

🏆🏸Гусаренко виграла рейтинговий турнір із бадмінтону в Сербії🏸

Вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Єлизавета Гусаренко стала чемпіонкою в парному розряді разом з представницею Дніпра Варварою Попережай.

Також на рахунку нашої спортсменки бронзова медаль в одиночному розряді.

Вітаємо! Пишаємося! Наші – найкращі💙💛

#Спортсмени
#Бадмінтон

🤸‍♂️Харківські спортсменки боротимуться за олімпійські медалі в брейкінгу🤸‍♀️

Один з нових видів спорту, який дебютує на Іграх-2024 у Парижі, буде мати трьох представників від України. Серед них і харків'янки.

За підсумками Олімпійської кваліфікаційної серії з брейкінгу, яка відбувалася в угорському Будапешті, перепустки отримали Катерина Павленко (B-girl Kate) та Анна Пономаренко (B-girl Stefani). Компанію їм в боротьбі за олімпійські медалі складе ще один український спортсмен Олег Кузнєцов (B-boy Kuzya).

#Спортсмени

🚴Нічволодов виграв ЧУ з велоспорту на шосе🚴

Чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми серед еліти, молоді U-23 та юніорів відбувся у Звенигороді Львівської області з 17 по 23 червня. Загалом за нагороди змагалися 173 спортсмени з 30 команд, які представляли 17 областей країни.

До складу збірної Харківської області увійшли 10 «шосейників» - вихованців Харківського фахового коледжу спорту, КСДЮШОР «Динамо» та Пісочинської ДЮСШ.
Спільними зусиллями вони здобули 🥇, 🥈🥈🥈 та 🥉 нагороди.

Детальніше 👀 тут.

#Спортсмени
#Велоспорт

🏸Гусаренко пройшла відбір на ЧЄ з бадмінтону🏸

За результатами останніх турнірів харківʼянка Єлизавета Гусаренко потрапила до складу збірної команди України U15.

Континентальна першість з бадмінтону відбудеться Польщі (Сувалки) 11-14 вересня.

#Спортсмени
#Бадмінтон
#Вболіваємо_за_наших

🤸Грико виграв Кубок України зі спортивної гімнастики🤸

Національні змагання відбулися 20-25 червня у Кропивницькому.

Харківський гімнаст Владислав Грико здобув чемпіонський титул у багатоборстві, у вільних вправах та махах на коні. У вільних вправах Грико виграв бронзову нагороду.

Вітаємо! Пишаємося! 💙💛

#Спортсмени
#Гімнастика

🤼Харківські сумоїсти вибороли медалі чемпіонату Європи🤼

Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та юніорів відбувся у польському місті Квідзин з 21 по 23 червня та зібрали 250 учасників з 13 країн.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце серед юнаків та третє серед юніорів.

Вагомий внесок у загальний успіх зробили харківські сумоїсти, які здобули 2 🥇, 2 🥈 та 2 🥉 медалі. Серед юнаків чемпіоном Європи в ваговій категорії понад 85 кг став Всеволод Козирєв. Також на його рахунку були дві срібні медалі – в абсолютній ваговій категорії та в командних змаганнях.

Бронзовим призером серед юнаків став Роман Коршак (вагова категорія до 75 кг).

У змаганнях серед юніорів Алевтина Ляшенко здобула золоту медаль у вазі до 50 кг, а Богдан Тімій став бронзовим призером у ваговій категорії до 90 кг.

#Спортсмени
#Сумо

🤽‍♀️Харківʼянки готуються підкорити ЧС з водного поло🤽‍♀️

До складу національної збірної України U16 потрапили шестеро представниць Харкова.

З 20 по 27 червня у Кошице (Словаччина) триває навчально-тренувальний збір збірної України U16.

Чемпіонат світу серед дівчат U16 триватиме з 28 червня по 4 липня в Манісі (Туреччина). Участь у змаганнях візьмуть збірні 24 країн, які поділили на 8 груп по 3 команди. Україна потрапила до групи G разом з Мальтою та Іспанією.

Склад збірної України.

#Спортсмени
#Водне_поло

💦Владислава та Марина Алексіїви стали учасницями проєкту «The Will to Win – Воля до Перемоги»🧜‍♀️

Бронзові призерки Олімпійських ігор, чемпіонки світу та Європи з синхронного плавання, харківʼянки Владислава та Марина Алексіїви стали учасницями проєкту «The Will to Win – Воля до Перемоги», який підготував Офіс Президента України спільно з Міністерством молоді та спорту, Національним олімпійським комітетом та асоціацією «Дивись українське».

За місяць до старту Олімпійських ігор, у столиці презентували даний проєкт і відкрили фотовиставку, яка складається з 77 робіт і серії з 6-ти короткометражних документальних фільмів, що розповідають історії українських спортсменів, які, не дивлячись ні на що, готуються представити нашу країну на Олімпійських іграх в Парижі!