На території суднобудівного заводу «Затока» в тимчасово окупованій Керчі СБУ завдали удару по кораблях проєкту 15310 «Волга» та «Вятка», а також по вантажопасажирському порому «Петропавловск», готовність якого становила 96%. Після ударів на суднах виникла масштабна пожежа.
Згідно повідомлення СБУ, «Волга» та «Вятка» будувалися для розгортання системи гідроакустичного спостереження «Гармонія» для підводної воєнної розвідки, а також встановлення неконтактних мін.
Крім того, безпілотники СБУ уразили озброєння та радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, який прикривав район Керченської протоки.
Джерело - https://t.me/SBUkr
Згідно повідомлення СБУ, «Волга» та «Вятка» будувалися для розгортання системи гідроакустичного спостереження «Гармонія» для підводної воєнної розвідки, а також встановлення неконтактних мін.
Крім того, безпілотники СБУ уразили озброєння та радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, який прикривав район Керченської протоки.
Джерело - https://t.me/SBUkr
🔥3.07K👍574❤334🏆46👏41❤🔥24⚡18🤣14🆒10☃6✍5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
В оккупированном Крыму вводят режим чрезвычайной ситуации, сообщил гауляйтер Аксёнов.
Итоги "спецоперации" впечатляют!
Итоги "спецоперации" впечатляют!
👍1.74K🎉1.12K🤣480🍾171🔥73❤56🤪47😁27👏21❤🔥14👻12
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Главный пропагандист РФ Соловьёв-Шапиро заявил, что готов пойти на "СВО" простым снайпером. Только ждет приказа.
Если научился попадать языком в зад Путина, это еще не значит, что ты снайпер.
Если научился попадать языком в зад Путина, это еще не значит, что ты снайпер.
🤣4.59K💯494😁257👻45🥴41👍35❤28👾14👀13😱7🤩6
Forwarded from Цензор.НЕТ | Новини України та світу, війна та аналітика
Він пережив російську окупацію, у 19 років добровільно підписав контракт і став пілотом FPV-дронів. Сьогодні Тринадцятий воює у складі 67-ї ОМБр, полює на ворожу техніку та живу силу, доставляє боєприпаси й воду побратимам та щодня адаптується до нових викликів війни дронів.
В інтерв’ю Цензор.НЕТ військовий розповів, як опинився у війську, чому обрав БПЛА, як змінилася війна через оптоволоконні дрони, що таке “сафарі” на ворожу логістику, чому іноді безпечніше на фронті, ніж у Києві, та чи планує залишатися в армії після завершення контракту.
Читайте в ексклюзивному інтерв’ю Ольги Москалюк на Цензор.НЕТ: https://censor.net/ua/r4009817
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, Tik-Tok, YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5❤1.77K👍485🙏281🫡124❤🔥78💊17👏12🤣9🥰5😢5🗿1
"Получается: Крым наш, когда хорошо и красиво. А когда проблемы – еб*тесь как хотите, это ваши трудности?"
Автор Z-канала Helicopterpilot требует от оккупационных властей Крыма компенсацию за страдания без света, воды, интернета и топлива.
PS. Чрезвычайное положение объявили. Мечты сбываются.
Автор Z-канала Helicopterpilot требует от оккупационных властей Крыма компенсацию за страдания без света, воды, интернета и топлива.
PS. Чрезвычайное положение объявили. Мечты сбываются.
1🤣2.89K😁318👍200🎉85🤷♂82❤56🔥33👏24🦄8⚡7🆒4
"Из-за таких пид*расов люди не могут заправиться. Ганд*ны бл*ть еб*чие!"
На фоне тотального дефицита бензина поросяне затевают гражданскую войну.
На фоне тотального дефицита бензина поросяне затевают гражданскую войну.
🤣2.65K😁304👍161🎉114👏61❤44🤪28✍12💯9🦄7🥰6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Боєць 33-го окремого штурмового полку «Гоша» розповідає свою неймовірну історію. Після служби в розвідці, року в СЗЧ та повернення до війська він потрапив на Гуляйпільський напрямок, де разом із побратимами захопив російський бліндаж і понад місяць утримував позицію під безперервними атаками противника.
У цьому інтерв’ю — про ближні бої з росіянами, важливість укріплень, лідерство на передовій, взаємодію з дронами та ціну виживання на війні.
Дивіться повністю на YouTube-каналі Бутусов Плюс за посиланням - https://youtu.be/sxjOZaEOtZA
У цьому інтерв’ю — про ближні бої з росіянами, важливість укріплень, лідерство на передовій, взаємодію з дронами та ціну виживання на війні.
Дивіться повністю на YouTube-каналі Бутусов Плюс за посиланням - https://youtu.be/sxjOZaEOtZA
1❤1.54K🫡449🙏325👍174🤣26🔥9👏9🥰5💊5🕊3🤗3
Forwarded from Військово-Морські Сили ЗС України | UA Navy (Олександр)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦⚓️ Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
Наші цілі: військові паливозаправники, бензовози та вузли зберігання ПММ.
Результат: тотальна паливна криза окупаційних військ, що паралізує їхню техніку та обмежує маневри.
Тактика: аеророзвідка виявляє - ударний дрон гарантовано знищує.
Кожен виліт - це мінус критична військова одиниця противника.
Системно випалюємо ворожу логістику на всіх напрямках.
Тобі 18 - 24?
Хочеш показати результат?
Долучайся до найкращих!
Не чекай — дій! ⚡️
📞 +38 050 426 0 426
🌐 18-24.army.gov.ua
Наші цілі: військові паливозаправники, бензовози та вузли зберігання ПММ.
Результат: тотальна паливна криза окупаційних військ, що паралізує їхню техніку та обмежує маневри.
Тактика: аеророзвідка виявляє - ударний дрон гарантовано знищує.
Кожен виліт - це мінус критична військова одиниця противника.
Системно випалюємо ворожу логістику на всіх напрямках.
Тобі 18 - 24?
Хочеш показати результат?
Долучайся до найкращих!
Не чекай — дій! ⚡️
📞 +38 050 426 0 426
🌐 18-24.army.gov.ua
🔥2.24K👍442❤239👏41🙏24🏆20🥰17🤣8🤝4✍3🤔2
Многие отрасли падают, зато российская металлургия на подъёме! Потрясающий неуклонный рост, обилие сырья, неисчерпаемый на ближайшие годы запас работы! Десятки тысяч единиц российской техники уже ни у чему не пригодны кроме переплавки!
🤣2.12K👍435🔥152❤54🆒41👏35😁32✍7🕊6☃5⚡4
И еще один скорострел: месяц в Украине и вуаля, кушайте пельмени, дорогие родственнички.
Военнослужащий Зорикто Доржиевич, Бурятия.
Работал себе спокойно на космодроме.
- в июле 2025 года подписал контракт с Минубийства РФ
- в августе 2025 был ликвидирован
- в июне 2026 вернулся домой, но есть нюанс
Военнослужащий Зорикто Доржиевич, Бурятия.
Работал себе спокойно на космодроме.
- в июле 2025 года подписал контракт с Минубийства РФ
- в августе 2025 был ликвидирован
- в июне 2026 вернулся домой, но есть нюанс
👍1.61K🏆549🔥249🤣138🍾118❤106😁40🤪40👏20🕊5✍4
Forwarded from МОБИЛИЗАЦИЯ | Новости | Что делать?
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Бойцов с ВИЧ держат в яме и угрожают обнулить
Группа ВИЧ-инфицированных военнослужащих в/ч 69647 записала коллективное обращение, сообщив, что их держат в яме военной полиции на территории Мелекино. Там находятся 14 человек, включая раненых, которым отказывают в медкомиссии и реабилитации.
По словам бойцов, они также столкнулись с вымогательством денег «в крупных размерах» и угрозами расправы со стороны командования, из-за чего опасаются за свою жизнь.
Военнослужащие обращаются к властям с просьбой освободить их, обеспечить защиту и предоставить возможность пройти ВВК. Они уточняют, что Бастрыкину хорошо известна яма, в которой их удерживают.
🤩 — подпишись
Группа ВИЧ-инфицированных военнослужащих в/ч 69647 записала коллективное обращение, сообщив, что их держат в яме военной полиции на территории Мелекино. Там находятся 14 человек, включая раненых, которым отказывают в медкомиссии и реабилитации.
По словам бойцов, они также столкнулись с вымогательством денег «в крупных размерах» и угрозами расправы со стороны командования, из-за чего опасаются за свою жизнь.
Нас на последнем боевом задании хотели обнулить из-за нашего статуса, пугая тем, что наше нахождение стало нелегальным и что таких на территории прохождения СВО нет и не должно быть.
Военнослужащие обращаются к властям с просьбой освободить их, обеспечить защиту и предоставить возможность пройти ВВК. Они уточняют, что Бастрыкину хорошо известна яма, в которой их удерживают.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👏1.11K🤣661👍226💊118❤98🤪74🔥52🏆14🦄9😢7🍓5
Украина ударила по военному предприятию в Волгограде, которое производит ракетные установки. Под удар попал военный завод Титан-Баррикады, который специализируется на производстве артиллерийской и ракетной техники.
Предприятие входит в госкорпорацию «Роскосмос» и находится под санкциям западных стран. Среди прочего, на заводе создаются пусковые установки для ракетных комплексов «Ярс», «Тополь-М», «Искандер-М» и «Сармата».
Предприятие входит в госкорпорацию «Роскосмос» и находится под санкциям западных стран. Среди прочего, на заводе создаются пусковые установки для ракетных комплексов «Ярс», «Тополь-М», «Искандер-М» и «Сармата».
1🔥3.44K👍526❤298🤣30❤🔥27⚡22🆒20🏆13👀9✍4💊3
Одне з провідних видань - ntv Nachrichten присвятило великий матеріал воїнам Зенітної ракетної Львівської бригади, екіпажі якої захищають українське небо.
☝️ГОЛОВНІ ТЕЗИ МІЖНАРОДНОГО РЕПОРТАЖУ:
- Ефективність протидії сучасним російським дронам та крилатим ракетам Х-101.
- Успішне опанування та модернізація зенітних систем Gepard і Cheetah.
- Майстерне маневрування та постійна зміна позицій для збереження техніки.
📌Іноземні аналітики підкреслюють: українські захисники перетворили техніку минулих десятиліть на незамінну та надефективну зброю сучасного поля бою.
Посилання на повну версію статті тут: 👇
https://www.facebook.com/share/p/17zXFJubof/
☝️ГОЛОВНІ ТЕЗИ МІЖНАРОДНОГО РЕПОРТАЖУ:
- Ефективність протидії сучасним російським дронам та крилатим ракетам Х-101.
- Успішне опанування та модернізація зенітних систем Gepard і Cheetah.
- Майстерне маневрування та постійна зміна позицій для збереження техніки.
📌Іноземні аналітики підкреслюють: українські захисники перетворили техніку минулих десятиліть на незамінну та надефективну зброю сучасного поля бою.
Посилання на повну версію статті тут: 👇
https://www.facebook.com/share/p/17zXFJubof/
👍1.69K❤427🫡132🔥53🙏45🤣15🆒14🥰4💊3🕊1
Forwarded from Цензор.НЕТ | Новини України та світу, війна та аналітика
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🔪 Мешканець Забайкалля про паливний колапс за 5000 км від України: "Еб#ть бардак, люди готовы на ножах биться"
У мережі з'явилося відео від обуреного жителя міста Чита (Далекий Схід РФ), який продемонстрував кілометрові черги з вантажівок та легкових автомобілів до заправної станції.
Автор відео емоційно критикує уряд Російської Федерації за брехню на телебаченні, зазначаючи, що водії перебувають на межі бійки через дефіцит бензину та дизеля.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, Tik-Tok, YouTube
У мережі з'явилося відео від обуреного жителя міста Чита (Далекий Схід РФ), який продемонстрував кілометрові черги з вантажівок та легкових автомобілів до заправної станції.
Автор відео емоційно критикує уряд Російської Федерації за брехню на телебаченні, зазначаючи, що водії перебувають на межі бійки через дефіцит бензину та дизеля.
@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, Tik-Tok, YouTube
😁1.35K🤣651👍360❤91🎉87🔥62👏50🤪23🕊5😡5👀4