ƏTRAFLI : https://axar.az/news/gundem/1063924.html
Vaşinqtonda Sülh Şurasının ilk iclasında iştirak edən Prezident İlham Əliyevin qaldığı otelin yaxınlığında baş verənlərlə bağlı manipulyasiyalar davam edir.
👍10🤬4❤1
⚡️Mİlli Məclis elektron siqaretlərin istifadəsi, idxalı, ixracı, istehsalı, topdan və pərakəndə satışı və satış məqsədilə saxlanılması ilə əlaqədar cərimələri ilk oxunuşda qəbul edib.
Qanun qəbul edildiyi təqdirdə, aprelin 1-dən qüvvəyə minməsi nəzərdə tutulur.
Bundan əlavə, elektron siqaretlərin və onların komponentlərinin idxalı, ixracı, istehsalı, topdan və pərakəndə satışı və satış məqsədilə saxanılmasına görə inzibati xətanın bilavasitə obyekti olmuş mallar müsadirə edilməklə, fiziki şəxslər 350 manatdan 500 manatadək məbləğdə, vəzifəli şəxslər 1650 manatdan 2200 manatadək məbləğdə, hüquqi şəxslər 4 min manatdan 5 min manatadək məbləğdə cərimə ediləcəklər.
❤11👎1
Axar.az 🇦🇿 Operativ Xəbər Saytı pinned «Prezident mühafizəçiləri onları niyə və necə döydü? - Video ƏTRAFLI : https://axar.az/news/gundem/1063924.html»