🔥ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: «Кардинал-Рівне» - «Ураган»

🏆чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, плей-офф, перша гра
📌Рівне, ДЮСШ №4
14:00

Нагадуємо, матч пройде з вболівальниками! Вхід - за донат для ЗСУ!
📌Підписуємося також на клубний YouTube канал! 💪Буде цікаво!
🔥«Кардинал-Рівне» вперше у сезоні пропускає сім м'ячів і розпочинає чвертьфінальну серію плей-офф з поразки від «Урагана»!

⚽️«Кардинал-Рівне» - «Ураган» - 2:7 (2:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, плей-офф, 1/4 фіналу, перша гра
27 квітня 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

🟢🟡«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 30) - Ланко, Басич, Кручок, Волков - Волянюк, М.Малиновський, Сорокін, Скибчик - Козлюк, Парфенюк, А.Малиновський, Горбулько.
в.о. головного тренера: Євген Ланко.

🔴⚫️«Ураган»: Сіріцький - Корсун, Шотурма, Швед, Фаренюк - Мик.Грицина, Мих.Грицина, Масевич, Моспан - Приходько, Ткачук, Британ, Жуков. Запасний: Савенко.
Головний тренер: Максим Павленко.

⚽️Голи: Волянюк (7, 15) - Фаренюк (2), Дяченко (24, автогол), Мих.Грицина (24, 29), Корсун (26, 31), Моспан (31).
🟨Попередження: Басич (4), Волянюк (12) - Моспан (12).

📌Читайте більше - на клубному сайті.
💬Євген ЛАНКО: «Шансів на півфінал - небагато, хоча вони завжди є»

Виконувач обов'язків головного тренера команди «Кардинал-Рівне» Євген Ланко поділився враженнями від стартового поєдинку у плей-офф чемпіонату Екстраліги проти івано-франківського «Урагану».

- Що сталося після перерви? Почали помилятися. Все просто. В першому таймі билися за кожен м'яч, була ігрова дисципліна на майданчику. Звідси і результат.

Вийшли після перерви - пропустили два швидких м'ячі, взяли хвилинну перерву. Але це вже не допомогло. Пропустили четвертий, а далі все розсипалося. Кожен грав у щось своє, ніякої дисципліни - тому така поразка.

Потрібно бути реалістами. Шансів на півфінал - небагато, хоча вони завжди є. Зараз поїдемо в Івано-Франківськ. Робитимемо усе від нас залежне. Але треба бути реалістами. Якщо так безвольно гратимемо, як в другому таймі - говорити нема про що.

📌Дивіться також на клубному YouTube каналі.
🔥HIGHLIGHTS: «Кардинал-Рівне» - «Ураган» - 2:7

📌Дивіться на клубному YouTube каналі.
🏆 Цього тижня на нас чекає «Фінал чотирьох» VBET Кубку України!

⚡️ «Фінал чотирьох» складатиметься з двох півфінальних матчів, переможці яких зіграють у фіналі за головний трофей.

14:00

🎫 На матчі «Фіналу чотирьох» VBET Кубку України ВХІД ВІЛЬНИЙ!
⚔️ДЕНЬ ГРИ: «Кардинал-Рівне» - «Aurora»
#КардиналAurora

🔥«Кардинал-Рівне» продовжує захищати титул володаря Кубку України! Сьогодні рівняни зіграють у півфінальному матчі «Фіналу чотирьох» у столиці. Суперником команди Євгена Ланка стане «Aurora».

«Кардинал-Рівне» - «Aurora»
🏆VBET Кубок України з футзалу, півфінал
📅03 травня 2024 року
📌Київ, Палац спорту
16:00

Підписуємося також на клубний YouTube канал! 💪Буде цікаво!
🔥ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: «Кардинал-Рівне» - «Aurora»

16:00

📌Підписуємося також на клубний YouTube канал. 💪Буде цікаво!
Команда - вже на майданчику Палацу спорту! ⚽️Через затримку, пов’язану з повітряною тривогою, гра стартує о 16:30!
🟡🟢Матч-відкриття «Фіналу чотирьох» - вже невдовзі! Захищаємо звання володарів трофею!

🔥Сьогодні у Києві нашу команду підтримує чимала кількість вболівальників із Рівного! І це фантастично!

👏Втім, для хлопців, звісно, найважливішою є підтримка найрідніших і найближчих! 🙌Ми у вас віримо, хлопці! 🏆Ми здатні на нові звершення!
⚽️UPD. Після повітряної тривоги бригада арбітрів ЩЕ РАЗ змінила своє рішення і знову зарахувала гол.

❗️Як вам рівень суддівства і робота системи відеоповторів на півфінальному матчі Кубку України, друзі?

Після невдалого челенджу рівнян арбітриня Олена Хомич САМА віддає м'яча «Кардиналу-Рівне». Інший арбітр Святослав Ключник НІЯК НЕ РЕАГУЄ на це. А потім, на основі ЦИХ ВЛАСНИХ РІШЕНЬ, бригада арбітрів задовільняє челедж команди «Aurora» і скасовує гол Максима Малиновського!

❗️Ваші думки, панове? Хто ж помилився? Яким мало б бути рішення?
🔥«Кардинал-Рівне» у скандальному півфіналі Кубку України поступається команді «Aurora»! Дякуємо хлопцям за характер і боротьбу!
#AuroraКардинал

Враження від видовищної битви у «Фіналі чотирьох» між «Кардиналом-Рівне» та «Aurora» командам та вболівальникам зіпсували арбітри.

⚽️«Кардинал-Рівне» - «Aurora» - 2:4 (0:2)

VBET Кубок України з футзалу, півфінал
03 травня 2024 року, Київ, Палац спорту

🟢🟡«Кардинал-Рівне»: Дяченко - Басич, Кручок, Волков, Ланко - М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін. Запасні: Рафальський, Парфенюк, Тютюрай

🔵🟢«Aurora»: Гуйван - Бессалов, Завертаний, Літвінов, Школьний - Чеберяк, Боргун, Моспан, Семенченко - Гурєєв, Кузьмак, Дичук. Запасні: Бутов, Лисюк.
Головний тренер: Євген Задорожний.

⚽️Голи: М.Малиновський (21, 31) - Літвінов (5), Моспан (6), Чеберяк (39), Школьний (40).
🟨Попередження: Кручок (5), Волков (13), Ланко (26), Сорокін (30).

📌Читайте більше на клубному сайті.
🔥HIGHLIGHTS: «Кардинал-Рівне» - «Aurora» - 2:4

💬Михайло ВОЛЯНЮК: «Упродовж гри було 5-7 перерв. Так грати - неможливо»

Капітан команди «Кардинал-Рівне» Михайло Волянюк поділився емоціями після поразки у півфіналі розіграшу Кубку України.

- Сьогодні нам не вистачило концентрації на майданчику. Упродовж гри було 5-7 перерв. Так грати - неможливо.

Атмосфера на грі була чудово. Я щиро дякую нашим вболівальникам. В нас класний фан-сектор. Приємно, коли вони приїздять і підтримують, завжди прекрасна атмосфера на домашніх матчах.

Щодо епізоду з нашим другим голом - я сам нічого не зрозумів. Арбітри скасували гол. Чому? Потім щось почали думати, тривога почалася... Потім знов виходимо грати. Якщо чесно - я в це не заглиблювався.

🔥Дякуємо фанатам «Ультрас93» та усім вболівальникам команди за вогняну підтримку у вчорашньому півфінальному матчі Кубку України! Це було неймовірно!
💬Володимир ВАЛЯВКА: «Арбітри помилилися щонайменше тричі»

Президент футзального клубу «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка в інтерв’ю виданню Football.ua прокоментував гру команди у півфіналі розіграшу Кубку України і рішення арбітрів у епізоді з другим голом Максима Малиновського.

- Очевидно, арбітри помилились щонайменше тричі. Наскільки розумію, з цим вже буде розбиратись комітет арбітражу. Судді неправильно дали ввести м'яч в гру, хоча наш воротар запитував: "я можу вводити чи ні?". Перша помилка — неправильне введення м'яча. Друга помилка — не можна було брати VAR в такій ситуації. Третя — неправильне рішення про скасування чистого голу, який забила наша команда. Епізод вже було давним-давно заграно і, відповідно, арбітри не розібрались. Нехай комітет арбітражу приймає рішення щодо їх кваліфікації.