Co powiecie na streamka dziΕ o 20:30?
Final Results
21%
Liga
29%
Subnautica 1 (ciΔ
g dalszy)
11%
Subnautica 2
4%
Warframe
25%
Horror
11%
CoΕ innego (komentarz)
π1
A jeszcze apex jest w sumie ewentualnie
π5
War-Kingdom of Arthes π (+18)
Co powiecie na streamka dziΕ o 20:30?
Dobra, subnautica wygraΕa a wiΔc dziΕ ona bΔdzie
Streamek moΕΌe siΔ opΓ³ΕΊniΔ o parΔ minut, wiΔc zaczniemy tak 20:45
Streamek moΕΌe siΔ opΓ³ΕΊniΔ o parΔ minut, wiΔc zaczniemy tak 20:45
π1
Jednak potrzebuje jeszcze chwili bo tiktok live siΔ pierdzieli
π€£2
Live aktywny!\
π3β€2
DziΔkujΔ wszystkim za obecnoΕΔ na streamku π₯°
π4π€£2
Streamek dziΕ okoΕo 20?
Anonymous Poll
24%
Subnautica
3%
Warframe
0%
Liga
11%
Valorant
24%
Sejm the game
30%
Horror
8%
CoΕ innego (komentarz)
Horrorki wygraΕy, wiΔc tu dwie gry do wyboru
Anonymous Poll
45%
Outlast
39%
Case: Animatronics
16%
Inne (komentarz)
π1π1 1
https://www.twitch.tv/kingarthes
Stream jest aktywny, ale zaczniemy granko za chwilΔ - dziΕ w repertuarze:
Outlast!
Stream jest aktywny, ale zaczniemy granko za chwilΔ - dziΕ w repertuarze:
Outlast!
Twitch
KingArthes - Twitch
Hejka!Jestem Arthes, cybernetyczny wilko-rekin streamujΔ
cy swoje przygody w gierkach i opowiadajΔ
cy o sprawach z naszego fandomu
π2π1
DziΔkujΔ za obecnoΕΔ na streamku <3
π3β€1π1
Forwarded from War-Kingdom of Arthes π (+18) (π΅π± King Arthes π / Bill the Bee π π WFW)
Repostuje ankietΔ kto nie widziaΕ jeszcze
No i mamy remis
β€2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM