A tak w ogΓ³le to wszystkiego najlepszego z okazji Εwiatowego dnia pszczΓ³Εek! πππ
β€11
ChciaΕem dziΕ pochwaliΔ siΔ Wam, ΕΌe model jest gotowy... Ale nie mogΔ go zuploadowac... Bo nie mam rangi zaufania ani vrc+ TwT
β€4π€£1
Jakby ktoΕ mnie chciaΕ dodaΔ na vr to @King Arthes
Forwarded from π΅π± King Arthes π / Bill the Bee π π WFW
PoszΕo szybciej niΕΌ myΕlaΕem..
War-Kingdom of Arthes π (+18)
20 like and I wear it #challenge #bottlegame
DziΔkujΔ za wszystkie Εapki w dΓ³Ε, ratujecie mi dupe XDDDDD
π5π€4
War-Kingdom of Arthes π (+18)
"Im not bottom" ~ Bill 2k26 Art with @KittyBoii Made by: @Bailord
Wow wiΔcej Εapek w dΓ³Ε niΕΌ w gΓ³rΔ
Chyba pierwszy raz w historii tego kanaΕu
Chyba pierwszy raz w historii tego kanaΕu
π4
Kocham to pierwsze zdjΔcie π
Drugi suiter to @Chiko_the_fox UwU ale niestety nie pamiΔtam kto robiΕ zdjΔcie qwq
Drugi suiter to @Chiko_the_fox UwU ale niestety nie pamiΔtam kto robiΕ zdjΔcie qwq
β€7π1π1
Uwaga uwaga
coΕ czego dawno nie byΕo
Nowy film na kanale youtube!
https://www.youtube.com/watch?v=E9I1taW-P5g
coΕ czego dawno nie byΕo
Nowy film na kanale youtube!
https://www.youtube.com/watch?v=E9I1taW-P5g
YouTube
Arthes VTuber!?
Hej! MiaΕem byΔ juΕΌ wczeΕniej z innymi seriami, ale rozpoczΔΕy siΔ prace nad moim modelem i postanowiΕem poczekaΔ, aΕΌ do momentu gdy bΔdzie gotowy i tak oto jest!
πLongβ¦
πLongβ¦
β€5π1
Co powiecie na streamka dziΕ o 20:30?
Final Results
21%
Liga
29%
Subnautica 1 (ciΔ
g dalszy)
11%
Subnautica 2
4%
Warframe
25%
Horror
11%
CoΕ innego (komentarz)
π1
A jeszcze apex jest w sumie ewentualnie
π5
War-Kingdom of Arthes π (+18)
Co powiecie na streamka dziΕ o 20:30?
Dobra, subnautica wygraΕa a wiΔc dziΕ ona bΔdzie
Streamek moΕΌe siΔ opΓ³ΕΊniΔ o parΔ minut, wiΔc zaczniemy tak 20:45
Streamek moΕΌe siΔ opΓ³ΕΊniΔ o parΔ minut, wiΔc zaczniemy tak 20:45
π1
Jednak potrzebuje jeszcze chwili bo tiktok live siΔ pierdzieli
π€£2