Forwarded from Елисей
О, смотри, ща жопы взорву ахахахаха
На этой неделе видосов ждать не советую, я уже почти здоров, но Макс сильно слёг
🙏57
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🙏82
V&V
На этой неделе видосов ждать не советую, я уже почти здоров, но Макс сильно слёг
Реактить ипиху Клоннекса залечу к Ванбиосу
Зустрівся з Defkaki.
Подякував за три роки захисту Ютубу.
Обговорили, якого оновлення потребує канал.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві V&V.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Defkaki й надалі бути в команді.
Обов'язково наберемо 100к підписників!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Подякував за три роки захисту Ютубу.
Обговорили, якого оновлення потребує канал.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві V&V.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Defkaki й надалі бути в команді.
Обов'язково наберемо 100к підписників!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🙏180
vanbios
ой, а що ж це таке рендериться? 🤔
С Михаилом Световым зареактили интервью Карлсона с Путиным😎😎😈😈🔥🔥🗣️🗣️
V&V
https://youtu.be/aOCVDD-XiFQ?si=OqK3rfVvlZFQX-nJ
Заебумба реактик вышел, заходите лайкайте, комментируйте ❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥42
Я кстати уже почти год жду винил Let’s Start Here с сайта Яти😃
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Бля я так рад за Рич Зе Кида, считай полноценный камбек теперь после Carnival. С Шек Весом было б так же, если б его Трэвис с Fein не вырезал
💯105