Сегодня впервые с четверга появился голос после болезни, и я времени зря не терял.
Чекайте новый ремикс
Чекайте новый ремикс
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А вы в начале тоже услышали как Буда прошептал "Целую Соболева" ?
Forwarded from Елисей
О, смотри, ща жопы взорву ахахахаха
На этой неделе видосов ждать не советую, я уже почти здоров, но Макс сильно слёг
🙏57
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🙏82
V&V
На этой неделе видосов ждать не советую, я уже почти здоров, но Макс сильно слёг
Реактить ипиху Клоннекса залечу к Ванбиосу
Зустрівся з Defkaki.
Подякував за три роки захисту Ютубу.
Обговорили, якого оновлення потребує канал.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві V&V.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Defkaki й надалі бути в команді.
Обов'язково наберемо 100к підписників!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Подякував за три роки захисту Ютубу.
Обговорили, якого оновлення потребує канал.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві V&V.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Defkaki й надалі бути в команді.
Обов'язково наберемо 100к підписників!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🙏180