Вінницяоблводоканал
6.92K subscribers
543 photos
46 videos
30 links
Інформація КП "Вінницяоблводоканал"
Download Telegram
Сильний витік на Коріатовичів на магістральному водогоні діаметром 300 мм.

Без води зараз залишаться:

▫️Литвиненко 56, 58, 29, 31
▫️Сенатора Маккейна, 23
▫️Скалецького, 40, 42
▫️Коріатовичів, 168-176, 149-183

Під тиском ліквідувати не можемо, тому зупиняємо водогін. Бригада на місці.
16👎3😱3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ох і тече на Матроса Кішки…
🤯17😢7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Зараз намагаємося докопатися до місця витоку. Коли побачимо масштаб проблеми, зможемо зорієнтувати по термінам відновлення водопостачання.
👍35🫡72
От вона - красуня! Нічогенький такий розлом на трубі… Навіть фігурний, гарний)

Як це пофіксити? Вирізати цей шмат і зробити інвентарну вставку. На все про все - не менше 3-4 годин.

То ж воду сподіваємося віддати до 20:00
50🫡11🙈3👍2😁2💩2👾2
Зупинка головної водопровідної станції через проблеми з електроживленням.

Вінниця зараз буде без води або з сильно пониженим тиском.
Вже працюємо над відновленням е/е.
😢546😁4🤬4🤡2👍1👏1💩1😭1
Запустили перший підйом - подачу води на станцію. Зараз працюємо над тим, щоб відновити живлення станції 2-го підйому - подача води ЗІ станції НА місто.

Коли запустимо станцію повністю і почнемо наповнювати водогони, повідомимо.

Зараз вже сформували аварійну бригаду, яка буде працювати під час наповнення водогонів - щоб унеможливити ймовірні витоки і оперативно стравлювати повітря з системи.
46👍12🙏6🐳4
Ура. Повністю запустили станцію

Починаємо наповнення водогонів. Відновлення водопостачання й вихід на робочий режим займе не менше 6-8 годин. Ви вже ж памʼятаєте…

Це якщо не буде повторних збоїв. Сподіваємося
59👍14😁1🗿1
Чому сьогодні зупинилася станція, а Вінниця залишилася без води?

Якщо коротко - більше доби (з 08:00 11 травня до 17:00 12 травня) наша головна водопровідна станція працювала на резервному живленні.

Чому? Тому що ми проводили планові роботи з обслуговування ліній електропередач водоканалу та АТ "Вінницяобленерго"

Далі спрацював захист лінії 10 кВ, і наша станція «просіла» знеструмлена.

Цього разу над відновленням живлення працювали довго - дві години.
46😢10🤔4👌3👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А ми казали, що одного дня воно оживе…😂
😁88🤣76😱6🐳5
Вишенька (частково), завтра трохи залишимо вас без води з 09:00 до 22:30:

▫️Вул. Порика 16–22, 11–21
▫️Вул. Келецька, 78-А, Б, 80
▫️Просп. Юності 1–43, 43-А, 45-А
▫️Вул. Хмельницьке шосе, 89
▫️Вул. Космонавтів, 16-А, 20

Мусимо відремонтувати водогін, то ж треба набратися терпіння. І набрати запас води🪣
23👌9🤬2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На перехресті Юності-Порика прощаємось із запірною арматурою палеозойської ери і встановлюємо нову, австрійську.

Якщо впораємося раніше й надумаємо віддавати вам воду (частина Вишеньки), дамо знати)
👍6721👎2❤‍🔥1🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Зараз без води залишаться Зарічна, Богуна, Пʼятничани

✔️Центр міста, Хмельницьке шосе, Блока, Бурбелло - відчутне пониження тиску

Маємо сильний витік на Богуна на магістральному водогоні 600 мм. Пробували все зробити без припинення водопостачання, не виходить.

Мусимо перекрити водогін, щоб ліквідувати витік
16😢6🥰1🐳1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Той самий витік на Богуна
🫡16😱6🔥4👍2
Ми вас випадково обманули.
Вже наповнюємо водогін)

Зараз буде вода
👍3518😁3💊1
Завтра, 2 червня, з 09:00 до 15:00 не працюватимуть телефони аварійно-диспетчерської служби та багатоканальний 0 800 754 044.

Перепрошуємо за тимчасові незручності - технічне обслуговування😕
9👍8😢1
Два будинки на Пирогова і три - на Гандзюка будуть без води з 09:00 до 22:00 завтра, 4 червня:

▫️Гандзюка, 2, 4, 6
▫️Пирогова, 133-А, 135-А

Будемо ремонтувати водогін. Зробіть запас води🪣
5👍1😢1