This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Зараз намагаємося докопатися до місця витоку. Коли побачимо масштаб проблеми, зможемо зорієнтувати по термінам відновлення водопостачання.
👍35🫡7❤2
Зупинка головної водопровідної станції через проблеми з електроживленням.
Вінниця зараз буде без води або з сильно пониженим тиском. Вже працюємо над відновленням е/е.
Вінниця зараз буде без води або з сильно пониженим тиском. Вже працюємо над відновленням е/е.
😢54❤6😁4🤬4🤡2👍1👏1💩1😭1
Запустили перший підйом - подачу води на станцію. Зараз працюємо над тим, щоб відновити живлення станції 2-го підйому - подача води ЗІ станції НА місто.
Коли запустимо станцію повністю і почнемо наповнювати водогони, повідомимо.
Зараз вже сформували аварійну бригаду, яка буде працювати під час наповнення водогонів - щоб унеможливити ймовірні витоки і оперативно стравлювати повітря з системи.
Коли запустимо станцію повністю і почнемо наповнювати водогони, повідомимо.
Зараз вже сформували аварійну бригаду, яка буде працювати під час наповнення водогонів - щоб унеможливити ймовірні витоки і оперативно стравлювати повітря з системи.
❤46👍12🙏6🐳4
Ура. Повністю запустили станцію
Починаємо наповнення водогонів. Відновлення водопостачання й вихід на робочий режим займе не менше 6-8 годин. Ви вже ж памʼятаєте…
Це якщо не буде повторних збоїв. Сподіваємося
Починаємо наповнення водогонів. Відновлення водопостачання й вихід на робочий режим займе не менше 6-8 годин. Ви вже ж памʼятаєте…
Це якщо не буде повторних збоїв. Сподіваємося
❤59👍14😁1🗿1
Чому сьогодні зупинилася станція, а Вінниця залишилася без води?
Якщо коротко - більше доби (з 08:00 11 травня до 17:00 12 травня) наша головна водопровідна станція працювала на резервному живленні.
Чому? Тому що ми проводили планові роботи з обслуговування ліній електропередач водоканалу та АТ "Вінницяобленерго"
Далі спрацював захист лінії 10 кВ, і наша станція «просіла» знеструмлена.
Цього разу над відновленням живлення працювали довго - дві години.
Якщо коротко - більше доби (з 08:00 11 травня до 17:00 12 травня) наша головна водопровідна станція працювала на резервному живленні.
Чому? Тому що ми проводили планові роботи з обслуговування ліній електропередач водоканалу та АТ "Вінницяобленерго"
Далі спрацював захист лінії 10 кВ, і наша станція «просіла» знеструмлена.
Цього разу над відновленням живлення працювали довго - дві години.
❤46😢10🤔4👌3👎1
Вінницяоблводоканал
Сильний витік на Коріатовичів на магістральному водогоні діаметром 300 мм. Без води зараз залишаться: ▫️Литвиненко 56, 58, 29, 31 ▫️Сенатора Маккейна, 23 ▫️Скалецького, 40, 42 ▫️Коріатовичів, 168-176, 149-183 Під тиском ліквідувати не можемо, тому зупиняємо…
Матроса Кішки, ми вас, до речі, також поремонтували)
Щоб ви не думали, наче через всі ці хвилювання й зупинку станції ми про вас забули
Щоб ви не думали, наче через всі ці хвилювання й зупинку станції ми про вас забули
❤56👍11
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А ми казали, що одного дня воно оживе…😂
😁88🤣76😱6🐳5
Вишенька (частково), завтра трохи залишимо вас без води з 09:00 до 22:30:
▫️Вул. Порика 16–22, 11–21
▫️Вул. Келецька, 78-А, Б, 80
▫️Просп. Юності 1–43, 43-А, 45-А
▫️Вул. Хмельницьке шосе, 89
▫️Вул. Космонавтів, 16-А, 20
Мусимо відремонтувати водогін, то ж треба набратися терпіння. І набрати запас води🪣
▫️Вул. Порика 16–22, 11–21
▫️Вул. Келецька, 78-А, Б, 80
▫️Просп. Юності 1–43, 43-А, 45-А
▫️Вул. Хмельницьке шосе, 89
▫️Вул. Космонавтів, 16-А, 20
Мусимо відремонтувати водогін, то ж треба набратися терпіння. І набрати запас води🪣
❤23👌9🤬2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
На перехресті Юності-Порика прощаємось із запірною арматурою палеозойської ери і встановлюємо нову, австрійську.
Якщо впораємося раніше й надумаємо віддавати вам воду (частина Вишеньки), дамо знати)
Якщо впораємося раніше й надумаємо віддавати вам воду (частина Вишеньки), дамо знати)
👍67❤21👎2❤🔥1🔥1
Вінницяоблводоканал
Вишенька (частково), завтра трохи залишимо вас без води з 09:00 до 22:30: ▫️Вул. Порика 16–22, 11–21 ▫️Вул. Келецька, 78-А, Б, 80 ▫️Просп. Юності 1–43, 43-А, 45-А ▫️Вул. Хмельницьке шосе, 89 ▫️Вул. Космонавтів, 16-А, 20 Мусимо відремонтувати водогін, то…
Ловіть воду, ми вже все) А ще навіть близько не 22:30😊
❤54👍17👏4😍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Зараз без води залишаться Зарічна, Богуна, Пʼятничани
✔️Центр міста, Хмельницьке шосе, Блока, Бурбелло - відчутне пониження тиску
Маємо сильний витік на Богуна на магістральному водогоні 600 мм. Пробували все зробити без припинення водопостачання, не виходить.
Мусимо перекрити водогін, щоб ліквідувати витік
✔️Центр міста, Хмельницьке шосе, Блока, Бурбелло - відчутне пониження тиску
Маємо сильний витік на Богуна на магістральному водогоні 600 мм. Пробували все зробити без припинення водопостачання, не виходить.
Мусимо перекрити водогін, щоб ліквідувати витік
❤16😢6🥰1🐳1
Вінницяоблводоканал
Зараз без води залишаться Зарічна, Богуна, Пʼятничани ✔️Центр міста, Хмельницьке шосе, Блока, Бурбелло - відчутне пониження тиску Маємо сильний витік на Богуна на магістральному водогоні 600 мм. Пробували все зробити без припинення водопостачання, не виходить.…
По витоку на Богуна: сподіваємося до 18:00 повернути воду
Витік майже ліквідували, зараз ще тривають зварювальні роботи
Витік майже ліквідували, зараз ще тривають зварювальні роботи
👍10❤1
Ми вас випадково обманули.
Вже наповнюємо водогін)
Зараз буде вода
Вже наповнюємо водогін)
Зараз буде вода
👍35❤18😁3💊1
Завтра, 2 червня, з 09:00 до 15:00 не працюватимуть телефони аварійно-диспетчерської служби та багатоканальний 0 800 754 044.
Перепрошуємо за тимчасові незручності - технічне обслуговування😕
Перепрошуємо за тимчасові незручності - технічне обслуговування😕
❤9👍8😢1
Два будинки на Пирогова і три - на Гандзюка будуть без води з 09:00 до 22:00 завтра, 4 червня:
▫️Гандзюка, 2, 4, 6
▫️Пирогова, 133-А, 135-А
Будемо ремонтувати водогін. Зробіть запас води🪣
▫️Гандзюка, 2, 4, 6
▫️Пирогова, 133-А, 135-А
Будемо ремонтувати водогін. Зробіть запас води🪣
❤5👍1😢1