13 files
2.9K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
🔥Нарешті - вихідні!

Сьогодні субота, черговий непростий тиждень позаду! А попереду - вихідні і матч улюбленої команди!

Вітаємо вас із вікендом! І нагадуємо: сьогодні о 14:00 "Верес" у Львові гратиме з "Рухом"!

14:00
NK VERES RIVNE pinned «"Рух" - "Верес": ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ #РухВерес 🏆товариський матч 📅10 жовтня 2020 року 📍Львів, стадіон "Скіф" 14:00 https://www.youtube.com/watch?v=4BS11-tm3Oc»
🔥Сьогоднішній товариський матч у Львові наша команда розпочне у такому складі:
#РухВерес
20-та хвилина матчу.

Верес, поки що програє.

На 8й та 13й хвилині відзначився Кондраков.

Склад Вереса у другому таймі:

Ющишин, Солдат, Махнєв, Мірошник, Данилюк, Пасіч, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Сергійчук ⚽️

#ВересРух

Аби заповнити вимушену паузу у календарі - сьогодні рівняни провели контрольний матч із клубом УПЛ - львівським "Рухом".

"Рух" - "Верес" - 2:1 (2:0)

"Верес" (1 тайм): Бабійчук - Солдат, Гук, Гончаренко, Немчанінов, Кучеров, Сохібов (на перегляді), Соломка, Тимофієнко, Дахновський, Яременко.

"Верес" (2 тайм): Ющишин - Солдат, Махнєв, Мірошник, Данилюк, Пасіч, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Сергійчук.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Кондраков (8, 13) - Сергійчук (56).

Єдиний гол рівняни провели на старті другого тайму. Роберт Гегедош перехопив неточну передачу суперника і віддав на Михайла Сергійчука, який впевнено розібрався із голкіпером.
NK VERES RIVNE pinned «🔥Хто зіграв найкраще у контрольному матчі з "Рухом"?