Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.

Ющишин, Солдат, Махнєв, Мірошник, Данилюк, Пасіч, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Сергійчук ⚽️

Михайло Сергійчук забиває на 56 хв. і рахунок стає 2:1

Матч завершено. "Рух" - "Верес" - 2:1
#РухВерес
"Верес" поступився "Руху" у товариському матчі
#ВересРух

Аби заповнити вимушену паузу у календарі - сьогодні рівняни провели контрольний матч із клубом УПЛ - львівським "Рухом".

"Рух" - "Верес" - 2:1 (2:0)

"Верес" (1 тайм): Бабійчук - Солдат, Гук, Гончаренко, Немчанінов, Кучеров, Сохібов (на перегляді), Соломка, Тимофієнко, Дахновський, Яременко.

"Верес" (2 тайм): Ющишин - Солдат, Махнєв, Мірошник, Данилюк, Пасіч, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Сергійчук.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Кондраков (8, 13) - Сергійчук (56).

Єдиний гол рівняни провели на старті другого тайму. Роберт Гегедош перехопив неточну передачу суперника і віддав на Михайла Сергійчука, який впевнено розібрався із голкіпером.
NK VERES RIVNE pinned «🔥Хто зіграв найкраще у контрольному матчі з "Рухом"?
#РухВерес
»
⚽️"Рух" - "Верес" - 2:1 (ГОЛИ МАТЧУ)
#РухВерес
💬Юрій ВІРТ: "Залишилося багато запитань до підопічних"
#РухВерес

Післяматчевий коментар головного тренера "Вереса" Юрія Вірта:

- Спаринг вийшов досить таки інформативним. Наше головне завдання було дати можливість футболістам отримати ігрову практику. У мене залишилося багато запитань до підопічних. Особливо це стосується гри команди у першому таймі. Було дуже багато помилок. Ми не могли контролювати м’яч, дуже легко його віддавали супернику. На полі не було боротьби, тому в перерві матчу я серйозно поспілкувався із гравцями своєї команди.

Другим таймом загалом я задоволений. Так, помилки були, але хлопці продемонстрували характер. В «Руху» – дуже хороший підбір футболістів. Було помітно, що гравці «жовто-чорних» більш майстерніші, вони краще працюють з м’ячем. Ми до цього повинні прагнути. Зараз в УПЛ «Рух» має певні труднощі, але я вважаю, що незабаром команда вийде з цього піке і почне здобувати очки й тішитиме своїх вболівальників.

ФОТО - Євген КРАВС
👏👏Вітаємо Миколу #ЛАПКА!

Сьогодні свій день народження відзначає асистент головного тренера рівненського "Вереса" Микола Лапко. 11 жовтня йому виповнюється 44 роки!

Вітаємо зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя та нових життєвих перемог!
🔥Наступну домашню гру "Верес" проведе 16-го жовтня!
#VeresNews

Найближчий календарний матч чемпіонату Першої ліги рівненський "Верес" проведе у п'ятницю, 16-го жовтня. У сьомому турі змагань "червоно-чорні" прийматимуть тернопільську "Ниву".

Гра відбудеться на стадіоні "Колос" у Млинові. Початок - о 15:00.

Зважаючи на те, що Млинів продовжує перебувати у помаранчевій карантинній зоні - гра пройде без вболівальників на трибунах. 📺У прямій трансляції матч, вже традиційно, можна буде переглянути на клубному YouTube каналі "VERES TV". Початок трансляції - 14:30.
🔥Джавохір СОХІБОВ залишив рівненський "Верес"
#VeresNews

Двадцятип'ятирічний півзахисник Джавохір Сохібов, який упродовж минулого тижня тренувався з "Вересом" і зіграв у контрольному матчі проти львівського "Руху", залишив рівненський клуб.

💬Юрій ВІРТ, головний тренер "Вереса":

- Це якісний футболіст. Але саме зараз він не зможе допомагати нам виконувати турнірні завдання. Через брак ігрової практики. Інша справа, якби Джавохір пройшов збори разом з командою. Зараз не було сенсу підписувати цього гравця.

Але ми домовилися, що Джавохір Сохібов зможе пройти повноцінний збір разом з "Вересом". Тоді ми повернемося до питання підписання контракту.

Нагадаємо, Джавохір Сохібов виступає на позиції півзахисника. Зіграв 14 матчів за національну збірну Узбекистану.
🔥Новини з лазарету: Геннадій Пасіч тренується за індивідуальною програмою
#VeresNews

Півзахисник команди Геннадій Пасіч отримав ушкодження на тренуванні і наразі підтримує спортивну форму за індивідуальною програмою.

Поки невідомо, чи встигне гравець відновитися до матчу проти тернопільської "Ниви", який відбудеться найближчої п'ятниці, 16-го жовтня.

Також, нагадаємо, під питанням участь у цій грі капітана команди, Михайла Шестакова, який також травмувався на тренуванні минулого тижня.
🔥ВогоньВихованець ДЮСШ "Верес" повертається до Рівного!