Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
🔁86 хв. - Владислав Огіря міняє Бориса Крушинського у складі Полісся.
🔁88 хв. - Максим Марусич змінює Валерія Кучерова у рівнян. Три форварди на полі у Вереса!
🟨89 хв. - Попередження для Артема Козака. За затримку часу.
5️⃣ хвилин додав арбітр до часу гри.
🟨90+2 хв. - Артем Смоляков отримав жовту картку. Знову за затримку часу. Полісся вже хвилин п‘ятнадцять просто вбиває час…
🟨90+3 хв. - Жовта для Бені Макуани.
90+3 хв. - Хороша атака рівнян! Михайло Шестаков б‘є у руки голкіперу!
🟨90+4 хв. - Попередження для Жуліо Сезара.
⚽️90+6 хв. - ГООООООООООЛ! Остання атака рівнян! Михайло Шестаков рятує нічию для Вереса! Микола Гайдучик після передачі з глибини поля виграв другий поверх і виконав скидку на Жуліо Сезара, а бразилець замість бити - дуже тонко відпасував на Михайла Шестакова - 1:1!
🔥Матч завершено. Неймовірна нічия! Полісся - Верес - 1:1.
Вириваємо нічию на останніх секундах гри🤝🏽🔥🔥

Фінальний рахунок матчу з Поліссям 1:1⚽️
За нас забив Михайло Шестаков

📌Про гру детальніше розповіли на клубному сайті📲
Сергій ЛАВРИНЕНКО: «Врятували гру, бо дуже хотіли цього»🗣️

Головний тренер рівненського Вереса Сергій Лавриненко поділився емоціями від гри проти Полісся🤝🏽

🎙️- Емоції - позитивні. Ми ні в чому не поступалися сьогодні Поліссю. А це команда, яка бореться за найвищі позиції у турнірній таблиці. По грі ми непогано протидіяли житомирянам.

Врятували гру на останніх секундах. І нічия, я вважаю, закономірний результат. Бо суперник не мав великої кількості моментів, а рикошет став причиною пропущеного нами м'яча💭

📌Повний коментар головного тренера Вереса на клубному сайті📲
🔥Полісся - Верес. УПЛ / 16-й тур. Огляд матчу. 01.12.2023🤝🏽

У матчі 16-го туру чемпіонату України сезону 2023/24 Полісся та Верес зіграли внічию. Поєдинок завершився з рахунком 1:1⚽️

Переглянути можна на клубному YouTube каналі Veres TV📹
Полісся - Верес: післяматчевий коментар Сергія Лавриненка❤️🖤

У матчі 16-го туру чемпіонату України сезону 2023/24 Полісся та Верес зіграли внічию🤝🏽

Поєдинок завершився з рахунком 1:1. До вашої уваги післяматчеві коментарі наставника Вереса
Сергія Лавриненка та асистента головного тренера Полісся Володимира Книша🗣️

Переглянути відео можна на клубному YouTube каналі Veres TV📹
Василь Гакман - найшвидший гравець матчу Полісся - Верес

Захисник Вереса показав пікову швидкість у 34.6 км за годину⚡️та подолав відстань у 12.1 км за годину🏎️

Машина🔥🙌🏻

P.S. Інформація згідно даних контролю швидкості💪🏼
Богдан Когут - найкращий гравець листопада у складі Вереса❤️🖤

Завершилося опитування за найкращого гравця листопаду у складі народного клубу Верес❤️

Саме ви, наші вболівальники визнали Богдана найкращим у минулому місяці🥳

Вітаємо, Богдане🙌🏻💪🏼
Олександр Кучеренко - стіна матчу Полісся - Верес🧱

Сашко у матчі проти житомирського клубу виграв усі свої єдиноборства, а саме сім з семи💪🏼 та здійснив 3 успішних перехоплення🙌🏻

Дані усі згідно Wyscout🤝🏽
Друзі, вже сьогодні відбудеться турнір Veres Fatality❤️🖤

Такого ще не було! Перший турнір 2 x 2 у Рівному🔥

Об 11:00, вмикайте YouTube - канал Veres TV та спостерігайте за тим, як відбуватимуться перипетії цього турніру🔥💪🏼

Михайло Шестаков - найкращий гравець матчу Полісся - Верес❤️🖤

Саме ви, наші вболівальники, найбільше проголосували за нашого форварда

Нагадаємо, у тому поєдинку Михайло забив на останній хвилині поєдинку та вирвав нічию у матчі проти житомирян⚽️💪🏼