1.67K videos
1.3K links
Про #твійЧорноморськ і його мера🇺🇦
🏆🌟 Спортивні здобутки Чорноморська 🌟🏆
Вже традиційно у квітні Палац спорту приймає Чемпіонат міста з настільного тенісу🏓 Недільні запеклі змагання зібрали близько 30 учасників, серед яких були навіть досвідчені спортсмени з Одещини. Вперше у турнірі стартувала дитяча🙋🙋♀️ категорія.

За підсумками змагань через кваліфікаційні та напружені фінальні сутички місця розподілилися наступним чином:
🏆🥇Чемпіоном міста Чорноморська став Віктор Живора
🥈Срібним призером – Олександр Куценко.
🥉Бронзову нагороду здобув Олександр Тупик.
🤝Вітання Федерації настільного тенісу Чорноморська на чолі з Євгеном Сопіним та подяка за чудову організації спортивної події для міста.

🏟На зеленому натуральному газоні Стадіону «Шкільний» розпочався Чемпіонат міста з футболу ⚽️ серед юнацьких команд різних вікових груп від 5 до 13 років. Безпосередню участь в організації змагань Федерації футболу міста Чорноморська взяв Олександр Каплун.

На Стадіоні «Олімпік» пройшов одноденний товариський кубок пам’яті ветеранів футболу Чорноморська. У кубку взяли участь чотири команди з Чорноморська та Одеси 🏆 Переможцем товариського кубку став ⚽️ ФК Легіон Чорноморськ.
20-24 квітня 2024 року в м. Умань пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное. Матненко Ніколь – стала чемпіонкою на дистанції 500 м в С-4 (каное-четвірка). Думанський Даніїл став срібним призером на дистанції 500 м в К-4 (байдарка-четвірка) та бронзовим призером - 200 м в К-1.
27-28 квітня в сел. Овідіополь пройшов фінал Чемпионату Одеської області з гандболу серед команд юнаків 2011 р.н. Команда КДЮСШ м. Чорноморськ посіла почесне 3 місце ( тренер Маргарита Киричок).

Велика подяка спортивній спільноті Чорноморська за ці вражаючі досягнення!