на цьому тижні знімаємо 2 studio sessions, 2 реакти з артистами, 1 подкаст і ще багато іншого 😳
🥰7👏2☃1😱1
зайшов сьогодні на стрім Северина Наконечного, а він каже "о, привіт vanbios, легенда!". як думаєте, звідки він мене знає, якщо він жодного разу не відповідав мені в dm? 🤔
🤔8❤🔥2🔥1
до речі, список найгірших українських реперів мені накидали досить обширний, тож випуск все ж вийде коли руки дійдуть. не забудьте чия це ідея була, якщо у когось вийде раніше, і хто зробив не на власних вподобаннях, а по ваших думках
👍5💅2❤🔥1
Веніамін
зроби підкаст з CLONNEX FAMILY, думаю вам буде про що поговорити
що думаєте, потрібен такий контеншн?
👍12👎1💯1
дякуюємо пану Голубенку, він допоміг розблокувати цей випуск після 3-4 місяців бану від ЕНКО) а також пані Віолеті, завдяки її запрошенню на концерт я і познайомився з виконавцями, що давали інтерв'ю у влозі 🥰
https://youtu.be/YD3EAWmbhLA
https://youtu.be/YD3EAWmbhLA
YouTube
ЗМУСИВ ХЕЙТЕРА GOLUBENKO СЛУХАТИ ВСІ ЙОГО ПІСНІ! реакція та розбір з другом
У цьому відео до мене приєднався мій друг Віталій. Йому не подобається творчість Голубенка, і я змушую його протягом більш ніж двох годин слухати всі його треки (окрім альбому Сентиментальність), а він намагається максимально обгрунтовано пояснити свої враження…
❤7☃2👍1🔥1
коли я вводжу в Google "Clonnex Genius", щоб знайти тексти пісень, Google відповідає "Yes."
👍13❤2😁2
відзняли 2 гостьових випуски, зараз знімаємо ще 2 і вночі монтую Африку (там м'ясо)
❤10❤🔥1👍1
тільки що завершились зйомки. одне з відео - це studio session, на якому швидко записались одразу на 2 кардинально різні біти - Future type та Olivia Rodrigo type 😳 і цей studio session вийде вже в березні, бо це буде третій випуск в цьому форматі, а "Стас, ти де? я тут" маємо знімати на наступному тижні 🤫
🔥11❤2❤🔥1🥰1🌭1
важкувато відслідковувати Новинки щоп'ятниці без випусків на каналі Dichenko, але подивіться - на першому місці фіт наших пацанів Artbat з Арміном, якого я слухаю постійно з 12 років. ось вам черговий приклад, що немає нічого неможливого.
p.s. до речі, в плейлист потрапили нові треки Клонекса, Голубенко і...Бленді, якби не зайшов в плейлист, то і не помітив би цей трек, треба послухати на каналі
p.s. до речі, в плейлист потрапили нові треки Клонекса, Голубенко і...Бленді, якби не зайшов в плейлист, то і не помітив би цей трек, треба послухати на каналі
❤10
За перші 2 дні випуск встановив рекорд по переглядам, лайкам і коментарям на каналі 🎉
Дякую всім за підтримку!
Також вдячний пану Северину та пану Єлисею за вчасно надані екстренні пакети допомоги каналу. Запропонував їм залишитись в команді і разом працювати над наближенням нашої перемоги над міягі та ендшпілем в українських чартах. Провів наради по розробці комплексних рішень для вирішення поставлених перед нами задач. Разом вистоїмо!
Слава Україні! 🇺🇦
Дякую всім за підтримку!
Також вдячний пану Северину та пану Єлисею за вчасно надані екстренні пакети допомоги каналу. Запропонував їм залишитись в команді і разом працювати над наближенням нашої перемоги над міягі та ендшпілем в українських чартах. Провів наради по розробці комплексних рішень для вирішення поставлених перед нами задач. Разом вистоїмо!
Слава Україні! 🇺🇦
❤41🔥8💋3😁2☃1👎1🌭1🍌1🖕1💊1😡1