приїхав зі зйомок подкасту на каналі Dichenko, якщо все по плану буде - то в неділю ввечері чекайте випуск. посадили величезну батарею до камери 😂
❤6🔥4
Forwarded from DI43NKO
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Цей момент настав
відео з @vanbios буде доступно за 5 хвилин
посилання на відео :
https://youtu.be/yyDFAK1waBw
і тізер 🙌🏻
відео з @vanbios буде доступно за 5 хвилин
посилання на відео :
https://youtu.be/yyDFAK1waBw
і тізер 🙌🏻
👾14
друзі, пушимо цей подкастик, бо якщо набере менше ніж з Райчу, то мене більше нікуди не візьмуть 😁🤫
❤7❤🔥3😁3🫡1
на цьому тижні знімаємо 2 studio sessions, 2 реакти з артистами, 1 подкаст і ще багато іншого 😳
🥰7👏2☃1😱1
зайшов сьогодні на стрім Северина Наконечного, а він каже "о, привіт vanbios, легенда!". як думаєте, звідки він мене знає, якщо він жодного разу не відповідав мені в dm? 🤔
🤔8❤🔥2🔥1
до речі, список найгірших українських реперів мені накидали досить обширний, тож випуск все ж вийде коли руки дійдуть. не забудьте чия це ідея була, якщо у когось вийде раніше, і хто зробив не на власних вподобаннях, а по ваших думках
👍5💅2❤🔥1
Веніамін
зроби підкаст з CLONNEX FAMILY, думаю вам буде про що поговорити
що думаєте, потрібен такий контеншн?
👍12👎1💯1
дякуюємо пану Голубенку, він допоміг розблокувати цей випуск після 3-4 місяців бану від ЕНКО) а також пані Віолеті, завдяки її запрошенню на концерт я і познайомився з виконавцями, що давали інтерв'ю у влозі 🥰
https://youtu.be/YD3EAWmbhLA
https://youtu.be/YD3EAWmbhLA
YouTube
ЗМУСИВ ХЕЙТЕРА GOLUBENKO СЛУХАТИ ВСІ ЙОГО ПІСНІ! реакція та розбір з другом
У цьому відео до мене приєднався мій друг Віталій. Йому не подобається творчість Голубенка, і я змушую його протягом більш ніж двох годин слухати всі його треки (окрім альбому Сентиментальність), а він намагається максимально обгрунтовано пояснити свої враження…
❤7☃2👍1🔥1
коли я вводжу в Google "Clonnex Genius", щоб знайти тексти пісень, Google відповідає "Yes."
👍13❤2😁2
відзняли 2 гостьових випуски, зараз знімаємо ще 2 і вночі монтую Африку (там м'ясо)
❤10❤🔥1👍1
тільки що завершились зйомки. одне з відео - це studio session, на якому швидко записались одразу на 2 кардинально різні біти - Future type та Olivia Rodrigo type 😳 і цей studio session вийде вже в березні, бо це буде третій випуск в цьому форматі, а "Стас, ти де? я тут" маємо знімати на наступному тижні 🤫
🔥11❤2❤🔥1🥰1🌭1