ютуб наглухо заблокував випуск по Євробаченню через авторські права, тому перезаллю відео взагалі без треків 🥺
😭16
нарешті домучив це Євробачення з його авторськими правами і сідаю знімати новинки тижня ✌️
https://youtu.be/L1vMf6NHnPI
https://youtu.be/L1vMf6NHnPI
YouTube
Нацвідбір Євробачення 2024 | реакція та розбір з @AquaLatex | SKYLERR, Ingret, YAKTAK, MELOVIN
В даному випуску у мене в гостях @AquaLatex , і ми разом слухаємо та розбираємо пісні фіналістів Нацвідбору Євробачення 2024 Україна, яких в цьому році аж 11.
На жаль, повну версію відео з прослуховуванням треків було заблоковано по авторським правам, тому…
На жаль, повну версію відео з прослуховуванням треків було заблоковано по авторським правам, тому…
❤5
посиланнячко на чат цього каналу (якщо комусь не всі обговорення видно, а хотілось би) 😁
https://t.me/+zatMBJMYhTpmYmIy
https://t.me/+zatMBJMYhTpmYmIy
Telegram
vanbios chat
You’ve been invited to join this group on Telegram.
👍2
може хтось пропустив цей легендарний стрім з Сахненко і Бакланом/Гідеоном/Скінхедом. всі гіфки нарізані звідти 🤪
https://www.youtube.com/live/2JM4L0I61rk?si=OLtWQSbcM8Zp5xF8
https://www.youtube.com/live/2JM4L0I61rk?si=OLtWQSbcM8Zp5xF8
YouTube
Реакція SALOvBEAT на BAKLVN MUSIC
Соц.сети:
Дискорд:https://discord.gg/ZwxZ4V7VAx
Тг канал:https://t.me/+rPV0z4EdpgxmYzU6
INSTA: https://www.instagram.com/dima_baklan
BAKLVN MUSIC: https://soundcloud.com/gideon-play-307130074/sets/baklvn-music?si=08d6e312557446f5aa1c7ca564593810&utm_sou…
Дискорд:https://discord.gg/ZwxZ4V7VAx
Тг канал:https://t.me/+rPV0z4EdpgxmYzU6
INSTA: https://www.instagram.com/dima_baklan
BAKLVN MUSIC: https://soundcloud.com/gideon-play-307130074/sets/baklvn-music?si=08d6e312557446f5aa1c7ca564593810&utm_sou…
👍4
якби на стрімах зробити формат "російсько-українська війна | реакція та розбір", на скільки випусків це розтягнулось би?
👍7👎1
в найближчі тиждень-два поїду в гості на подкаст (прям справжній, коли всі за одним столом сидять). як думаєте, яка тема обговорення буде? (я сам ще не знаю😁)
❤6
бачу, так утомив вас цими Євробаченнями, що рандомний regular реакт як малинка залітає) сьогодні я 3 ЕРішки відзняв, ось це перша, і завтра ще будуть дві - зранку і ввечері
🔥6
OGvorpill і POSITIFF soon, буде 2 випуски з синглами за минулі 2 тижні. а якщо візьмуть рекламу - то може й всі 3)
👍5
ви ж знаєте, на якому концерті буду знімати новий влог для вас?)
а поки що пропоную згадати про самий недооцінений і, можливо, самий крутий з моїх влогів - з NoLeak Event. якщо хтось пропустив - це обов'язково до перегляду!
https://youtu.be/0Tj5YeUECfU
а поки що пропоную згадати про самий недооцінений і, можливо, самий крутий з моїх влогів - з NoLeak Event. якщо хтось пропустив - це обов'язково до перегляду!
https://youtu.be/0Tj5YeUECfU
YouTube
VLOG: NoLeak Event | spaalm, йо, 032nimble, Echteliebe, Райчу, Pozer90, FORCEGNG, STAS AZARENKO
В даному випуску я відвідав захід від NoLeakLabel, на якому було багато учасників української реп-тусовки. Відзняв більше двох годин матеріалу, і постарався виділити для вас самі цікаві моменти.
У відео ви побачите: spaalm, йо, 032nimble, Echteliebe, Райчу…
У відео ви побачите: spaalm, йо, 032nimble, Echteliebe, Райчу…
🔥4💅2👍1
як вам сніпет? вперше знімав на камеру не через OBS)
https://www.instagram.com/reel/C2fHXSvsuet/?igsh=M24ybmkxazJxMjZ1
https://www.instagram.com/reel/C2fHXSvsuet/?igsh=M24ybmkxazJxMjZ1
😎5❤1
всі знімають "топ-10 реперів", але я не бачив формату "10 найгірших реперів" 🤔 це треба дорости до рівня Єлисея, щоб в коментах накидали готовий список і можна було це просто відзняти?
👍5❤2
в інсті почали норм накидати імен, щось мені підказує що випуск все-таки буде)
🔥7❤2