тільки що не полінувався і спеціально прогортав всі сторіси моїх підписок в інсті (а це тисячі історій). і там жодної згадки за Валерія Федоровича UA GB. з чого ми робимо який висновок? ось цей підхід "сьогодні звільняємо, завтра не звільняємо, через тиждень звільнили, через день нагородили" насправді працює.
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
❤12
пан Северин Наконечний 🇺🇦🇵🇱 анонсував вихід альбому MEDIV Pes Patron вже в наступну п'ятницю. чекаєте на реакт? і з ким?
❤17🔥1
Forwarded from soil
Watch party: vanbios, clonnex, Жужа (вкінці в них буде свадьба з Клонексом), МС Петя (промовить отче наш) , Пес Патрон (без нього ніяк), Cigan Grave (але треба дивитися постійно за своїми речами), Фаріон (буде вказувати на мовні помилки), Мізуліна (допоможе просунути на рос майданчики музло клонекса), Янг Сахненко (після закінчення медіву пес патрон разом з ванбіосом заспівають Foxlesslove romantic version), ОляУА (Буде підспівувати), V&V (плюс до хайпу), Ліл Пінк (Буде слідкувати шоб головний дріл авіатор ака цига ґрейв нічого не вкрав) і Саловбіт (повернення найвродливішого реаціонера на укр ютубі)
👍10🔥4❤2
Офіційно! Проведено термінову нараду з питань можливості реагування на пса Патрона. Засідання комітету постановило - будемо реагувати, різко, рішуче, дієво.
До шашликів 🐶
До шашликів 🐶
💅26❤7
реакт на Медів пес Патрон буде майже 2 години по довжині, так що монтаж займе чимало часу, але воно того варте)
🔥28🥰1