vanbios
731 subscribers
214 photos
58 videos
661 links
всі посилання і прайс-лист: https://heylink.me/vanbios
Download Telegram
подкаст через 3...2...
🤯122🎉2💯1
тут від пана Камнєва надійшла ідея про подкаст з Андрієм Комаром (Blackbeats), це був би гайп, якби це було можливо зробити? яка була б реакція Віолети на це, як думаєте? нагадаю, вона зніметься у випуску тільки коли влог з її сольника набере 500 лайків, а там їх зараз 100 (тобто вона приїде орієнтовно ніколи)
👍14👻2
Скруджи популярніше Ліл Пінка? 🤔
👾11👍2🤯2👻1
збій в instagram - хороший привід додивитись ті відео, які не встигли, бо я готую нові 😎
10
славнозвісний канал OleksiyVlog працюємо далі!
2500 до середини березня - це реально? 🤔
🔥153👍1
ви вже скучили за форматом STUDIO SESSION? може засісти за монтаж, щоб на цьому тижні випустити дуже потужний випуск? 🤔
👍11
ну що ж, stream this week, та ще й який...☻
🔥4🤯2👻1
Енко знову заблокувало мені відео, на цей раз новий альбом Голубенка 🤨
Зате я сьогодні побував на відкритті нової студії СК Лайф, знімемо щось цікаве з Соф'єю для вас скоро 🤫
Але спочатку треба нарешті відзняти Стаса
11💔3
тільки що не полінувався і спеціально прогортав всі сторіси моїх підписок в інсті (а це тисячі історій). і там жодної згадки за Валерія Федоровича UA GB. з чого ми робимо який висновок? ось цей підхід "сьогодні звільняємо, завтра не звільняємо, через тиждень звільнили, через день нагородили" насправді працює.
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
12
"тобі треба заливати тіктоки", казали вони. "це підвищить охоплення твого контенту" - говорили вони 😂
👍11🤣5👻2😁1
такий лютий studio session зі Стасом і Зодіаком тільки що записали 🍲
🔥142
пан Северин Наконечний 🇺🇦🇵🇱 анонсував вихід альбому MEDIV Pes Patron вже в наступну п'ятницю. чекаєте на реакт? і з ким?
17🔥1
2400 підписників на каналі, щиро дякую 🙏 2500 цього тижня?
p.s. btw, ютуб у мене обігнав інсту, там 2300 😎
15👍2
REAL-TIME STUDIO SESSION w/ STAS soon 🤌
13
Forwarded from soil
Watch party: vanbios, clonnex, Жужа (вкінці в них буде свадьба з Клонексом), МС Петя (промовить отче наш) , Пес Патрон (без нього ніяк), Cigan Grave (але треба дивитися постійно за своїми речами), Фаріон (буде вказувати на мовні помилки), Мізуліна (допоможе просунути на рос майданчики музло клонекса), Янг Сахненко (після закінчення медіву пес патрон разом з ванбіосом заспівають Foxlesslove romantic version), ОляУА (Буде підспівувати), V&V (плюс до хайпу), Ліл Пінк (Буде слідкувати шоб головний дріл авіатор ака цига ґрейв нічого не вкрав) і Саловбіт (повернення найвродливішого реаціонера на укр ютубі)
👍10🔥42
сьогодні
10