vanbios
731 subscribers
214 photos
58 videos
661 links
всі посилання і прайс-лист: https://heylink.me/vanbios
Download Telegram
лідери за переглядами на каналі:
Клонекс - 7 місяців
Єлисей - 2 тижні
Кажанна - ?
🔥16👾41
якщо Мія "міс весна", то чому на відео з її піснями так мало переглядів? 🤔 для мене її звук 🔝
8💔1
залив вам сьогодні 3 реактика експериментальних, більше сьогодні відео не буде, я пішов шити-шити щось нове 👽
🥰81
vanbios up next? 🤔
🔥13💯32
Аліна залишила розгорнутий відгук
👍135
Forwarded from vanbios chat
на оці відео треба, як в пісні йо - трушу словами, "гей, косарик"
👍91👻1
Соррі що трохи пропав, дуже багато контенту готується. Сьогодні мав вийти подкаст, але переноситься на завтра, бо цілий день були зйомки, недавно закінчили. Зняли дуже лютий студіо сешн і хороший подкаст вже на залишках енергії 🤫 Ми знімаємо кожен день, матеріалу стільки, що на компі 6 терабайт забито під зав'язку 🙈
І дякую за підтримку кавера, я не очікував що комусь сподобається такий формат, але отримав масу позитивного фідбеку і зовсім небагато відписок, за що дуже вдячний! І з приводу тіктоку - очікував на 100-150 переглядів, все ж відео хвилину йде, але там вже 11,5К, ви просто крейзі, я ніби знову в 2020 рік потрапив 🤯
Обійняв 🤗
👍16💋41👻1
на майбутнє - може зробити romantic cover на трек Forcegng? буде вам цікаво?
👍116💩1👻1
подкаст через 3...2...
🤯122🎉2💯1
тут від пана Камнєва надійшла ідея про подкаст з Андрієм Комаром (Blackbeats), це був би гайп, якби це було можливо зробити? яка була б реакція Віолети на це, як думаєте? нагадаю, вона зніметься у випуску тільки коли влог з її сольника набере 500 лайків, а там їх зараз 100 (тобто вона приїде орієнтовно ніколи)
👍14👻2
Скруджи популярніше Ліл Пінка? 🤔
👾11👍2🤯2👻1
збій в instagram - хороший привід додивитись ті відео, які не встигли, бо я готую нові 😎
10
славнозвісний канал OleksiyVlog працюємо далі!
2500 до середини березня - це реально? 🤔
🔥153👍1
ви вже скучили за форматом STUDIO SESSION? може засісти за монтаж, щоб на цьому тижні випустити дуже потужний випуск? 🤔
👍11
ну що ж, stream this week, та ще й який...☻
🔥4🤯2👻1
Енко знову заблокувало мені відео, на цей раз новий альбом Голубенка 🤨
Зате я сьогодні побував на відкритті нової студії СК Лайф, знімемо щось цікаве з Соф'єю для вас скоро 🤫
Але спочатку треба нарешті відзняти Стаса
11💔3
тільки що не полінувався і спеціально прогортав всі сторіси моїх підписок в інсті (а це тисячі історій). і там жодної згадки за Валерія Федоровича UA GB. з чого ми робимо який висновок? ось цей підхід "сьогодні звільняємо, завтра не звільняємо, через тиждень звільнили, через день нагородили" насправді працює.
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
12