залив вам сьогодні 3 реактика експериментальних, більше сьогодні відео не буде, я пішов шити-шити щось нове 👽
🥰8❤1
Соррі що трохи пропав, дуже багато контенту готується. Сьогодні мав вийти подкаст, але переноситься на завтра, бо цілий день були зйомки, недавно закінчили. Зняли дуже лютий студіо сешн і хороший подкаст вже на залишках енергії 🤫 Ми знімаємо кожен день, матеріалу стільки, що на компі 6 терабайт забито під зав'язку 🙈
І дякую за підтримку кавера, я не очікував що комусь сподобається такий формат, але отримав масу позитивного фідбеку і зовсім небагато відписок, за що дуже вдячний! І з приводу тіктоку - очікував на 100-150 переглядів, все ж відео хвилину йде, але там вже 11,5К, ви просто крейзі, я ніби знову в 2020 рік потрапив 🤯
Обійняв 🤗
І дякую за підтримку кавера, я не очікував що комусь сподобається такий формат, але отримав масу позитивного фідбеку і зовсім небагато відписок, за що дуже вдячний! І з приводу тіктоку - очікував на 100-150 переглядів, все ж відео хвилину йде, але там вже 11,5К, ви просто крейзі, я ніби знову в 2020 рік потрапив 🤯
Обійняв 🤗
👍16💋4❤1👻1
на майбутнє - може зробити romantic cover на трек Forcegng? буде вам цікаво?
👍11❤6💩1👻1
тут від пана Камнєва надійшла ідея про подкаст з Андрієм Комаром (Blackbeats), це був би гайп, якби це було можливо зробити? яка була б реакція Віолети на це, як думаєте? нагадаю, вона зніметься у випуску тільки коли влог з її сольника набере 500 лайків, а там їх зараз 100 (тобто вона приїде орієнтовно ніколи)
👍14👻2
збій в instagram - хороший привід додивитись ті відео, які не встигли, бо я готую нові 😎
❤10
ви вже скучили за форматом STUDIO SESSION? може засісти за монтаж, щоб на цьому тижні випустити дуже потужний випуск? 🤔
👍11
Голубенко розблоковано, можна і треба дивитись, буде чудове заспокоююче відео перед сном 🥰
https://youtu.be/rPu-_sm1EcM
https://youtu.be/rPu-_sm1EcM
YouTube
Golubenko - мені потрібно дещо сказати [album] | реакція та розбір
В даному випуску слухаємо альбом від Golubenko - мені потрібно дещо сказати, що налічує 9 треків, один з них - спільна робота typeled.
Приємного перегляду!
0:00 - передмова
0:26 - вона прийшла (Intro)
2:00 - Запитай
5:13 - як мені
9:23 - рими
12:22 - назавжди…
Приємного перегляду!
0:00 - передмова
0:26 - вона прийшла (Intro)
2:00 - Запитай
5:13 - як мені
9:23 - рими
12:22 - назавжди…
👻7❤2💋1
тільки що не полінувався і спеціально прогортав всі сторіси моїх підписок в інсті (а це тисячі історій). і там жодної згадки за Валерія Федоровича UA GB. з чого ми робимо який висновок? ось цей підхід "сьогодні звільняємо, завтра не звільняємо, через тиждень звільнили, через день нагородили" насправді працює.
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
щодо Валерія Федоровича, то може для нього це й на краще. може, він вже й махнув рукою, мовляв "ї**ться тут самі зі своєю клоунадою, а я поїду з сім'єю до Рєзнікова флексити" - в цілому, чим поганий пайок?) багато хто мріяв би про таке "політичне вигнання". та й хто зна, чи були у нього (я думаю що не було) такі політичні амбіції, які йому приписали псевдоексперти.
в будь-якому випадку, епічного повернення в опломбованому вагоні як в 1917 я не чекаю. думаю, сьогодні була остання згадка цього імені в українському інфопросторі.
дякую Вам за все, пане генерал 🙏 зуміти залишитись людиною в таких умовах - це велика рідкість
❤12